• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahol holky, tak ješte nic, i baru to už asi za sebou :slight_smile: ja se tak teším na nové miminka :sweat_smile:
marhu takže jsi v pohotovosti?
ahoj pifina,( sorry češky prejdu na chvili na slovečinu :grinning: ) konečne aj zo Slovenska e tu niekto, takže ak nás čítaš, tak vieš že že potrebujem niekoho z SK kto by podával babam infošky keby so mnou niečo bolo a neohla som písať :grinning: takže sa pridaj a pekne prispievaj :grinning:
Sophie, i ty jsi už jiste po.... tak na tebe moc myslíme a drž se holka, posílám velké objetí.
4. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
uz sa skolim, ale sledujem vas jednym ockom :slight_smile: drzim palce vsetkym :wink:
4. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@pifina tak sa škol :wink: :sweat_smile: a pak sa pridaj aj s dvomi očkami :wink: :grinning:
4. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
holky teeeda, aspon jedna jste mohli vydržet do zítrka, já se tak tešila že budu narozky oslavovat s nejakým miminkem :confounded:
ja jsem si až tedka vzpomnela že zítra je muj datum :slight_smile: holt blondína, co už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neva, bude to tady s tema oslavama jak na bežícím páse a i to je fajn, být porád v lihu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až na to že alkohol nemusím ja budu v lihu z VINEi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojda přeju krasnej sluníčkovej den :dizzy_face:
tak jaru už rodí? tak posílam moc moc sil :dizzy_face:

@monika71 ty maš zítra narozky? tak ja ti popřeju už dneska, všechno nej nej, ten nejkrasnější darek nosíš pod srdíčkem a hlevně přeju hoooodně zdravíčka pro všechny :dizzy_face: posílam hubana :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak jsem Kubíka nakrmila,usnul...já se jdu nasnídat no a měla bych jít dopolko pryč...tak jsem zvědavá,kdy jako zabzučí ten tel.to budu muset asi odložit na odpolko :grinning:
4. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
@monika71 jsem v pohotovosti už od večera....celou noc jsem spala s mobilem v kapse :grinning: Manža si dělal srandu,že to mám určo s někým dohodnutý a že mi n voci schválně voláte-páč to mám zaplý na vibrace :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Baru se ještě taky neozvala....jsem z nich už celá nervózní.... :sweat_smile:
4. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Na Sophie moooc myslím,doufám,že ji vzali hnedka ráno,aby to měla už za sebou :frowning2:
4. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
@monika71 Taky se přidávám a přeju Ti všechno nejnejnej,hlavně hodně zdravíčka,protože všechny víme,že to je na tomhle světě to nejdůležitější!!! Dáreček už máš a to ten nejkrásnější :dizzy_face: Taky přeju hoodně lásky a posílám s Kubíkem pusinu :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
holky mooooooooooooooooc dekuji, tyhle narozky pro mne budou odted doufám jedny z tech nejkrásnejších, príští rok už budou verím s miminkem na rukou :slight_smile:
booooooooože vy jste mne ale poslintali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
s mm sme se dohodli že zítra pojedeme na výlet ta kde jsme byli když sme spolu randili poprvé :dizzy_face: ale už ne ve trojce ale v počtu 4 osobky (já, mm, miminko a Happy) ja se tak teším, zítrek bude ujen náš :sweat_smile:
4. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Dad, co se tady tak malo ukazuješ, to malá porád visí na cecku? :wink: jí to moc prospívá, modelka jedna :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
@monika71 snazim sa byt pripojena, ale nie vzdy mozem z prace :unamused: ale ak potrebujes sprostrodkovatela, tak sa posnazim :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
a tiez prajem vsetko najlepsie :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
@pifina jasne že hej, a aj keby nie tak človek je rád za každú novu bojovnicu :wink:
4. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@pifina dikeeeeeeeeees :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@monika71 užijte si zítra "váš den" :dizzy_face:
4. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Teda mě už je z těch holek normálně špatně od žaludku,ani buchtu si nevychutnám :grinning: Pořád čumím na mobil,jestli není porouchaný :sweat_smile:
4. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
marhu ja tady taky čučím a práce mi stojí, čekám co nového :confounded: já jsem z toho tak nervní :confused:
4. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
tak aspon nádobí jsem umyla a vyndala z mrazáku maso, a co ted? nic, protože nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Píše Baru-už si jí tam nechali a tak čeká co se bude dít...Mám vás všechny pozdravovat!!!!!!!!!!!!!!
4. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
Jsem k tomu mobilu letěla,div jsem se nepřerazila :grinning:
4. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
chudinko, dávej na sebe pozor, ale co já bych taky letela :grinning:
tak jí pozdravuj taky, a že na ni myslíme a držíme palce :wink:
4. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
@monika71 no moni bud jsem venku a když jsem doma tak mi to tu obsadí dadouš :angry:
4. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
baby, mne to skolenie ide jednym uchom dnu a druhym von, co len na vas myslim :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
Tak já razím na chvíli ven,pak kdyžtak podám info...zatím se nic neděje :grinning:
4. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
@dadous u nás leje, a já sem si vydobila loni vlastní notbook, protože bych dopadla tak, že se k netu ani nedostanu :grinning: :grinning: :grinning:
tak muj milý musel šetrit a jeden menší akorát pro mne mírou mi koupit :grinning: :grinning: :grinning:
u nás leje jako z konvy tak doufám že zítra bude pekne :sunglasses:
co malá? je ze dne na den krásnejší a je videt jak roste, ješte prednedávnem jsme koukali na fotky z porodnice a ted?hotová modelka :sweat_smile:
4. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@pifina školenie? fuj, my ti dáme do života viac info :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
@marhulinka tak si to užij, ale jakmile dojde správa tak padluj domu, víš jak sme nedočkavé :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
asi začnu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes se mi vyslovene nechce, ale co už :confounded:
4. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.