• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 vase info su zaujimavejsie, ale toto je povinne z roboty a este aj v anglictine :slight_smile: som sa stratila este v stredu, ze o co tu ide :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
4. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Tak já za chvilku vyrážim pro ty injekce, tak jsem na to zvědavá :wink:

Jaru, Baru myslím na Vás a těším se na chlapáky, držte se :slight_smile:

Sophie, Ty už to máš taky snad za sebou, drž se holka, nemáš to jednoduchý, ale zase bude dobře uvidíš, ne nadarmo se říká do třetice všeho dobrého, myslím na Tebe!

Ahoj Moni, nevím jak se zítra dostanu, takže přeju vše nej, nej k narozkám, hlavně ať seš Ty i malý v pořádku a vše je jak má být. Pa
4. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
@vveru dekuji a já se teším s tebou za ty injekce, i když jsem se jich bála, tak pro mne znamenali začátek nečeho krásneho, verím že i u tebe je to tak, takže drím palce :grinning:
4. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
Moni, já v to věřím taky, ale pořád to je takový malý krůček k miminku, ještě se toho může tolik po . . .
4. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
@vveru zaklad je mysliet pozitivne!!! to pomaha, ver tomu :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
@vveru pifina má pravdu, je to kruček ale i základní kamen všeho :wink: u nás co podstupujeme tenhle spusob jak prijit k miminku
4. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Pifi, já se snažím, je jednodužší si řikat, že se to nemusí povést, než si říkat, že se to povede a pak z toho být zklamaný. Já jsem zvyklá, že když něčemu úplně nevěřím povede se to a naopak :sweat_smile:
4. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
@vveru tak já jsem taky taková, proto jsem si po ET zaplatila kurz na motorku, variant B kdyby to nevyšlo, chtela jsem si užívat :grinning: :grinning: :grinning: a ted? v autoškole na mne čekají porád :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
Já jsem poučená z toho minulého těhotenství, pořád jsem měla strach a vše bylo tak jak mělo být, pak jsem začala věřit, že bude vše v pořádku a do 10dnů bylo po všem, chjo :frowning2:
4. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
4. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Moni, ale tak teď Tě čekají hezčí povinnosti než motorka :dizzy_face:
4. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
@vveru to jo a když je konec ešte daleko s menšími obavami ale teším se, preju to všem snažilkám, t.j. i tobe moc :wink:
4. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
ja se jdu najíst nejak sme vyhladoveli :grinning:
4. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
Jsme z procházky a telefon stále nic
4. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
@monika71 na kočár naštěstí řidičák nepotřebujeme-ikdyž některé maminky možná jo :grinning:
4. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
@marhulinka a my se už najedli, fuj ale jsem se nažrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si odpočinu a pak skočím na nadobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že bych si udelala ridičák na kočarek? :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
teda Jaru i Baru nas natahují :grinning: jak gumičku od kalhotek :grinning: :grinning: :grinning:
myslím i na Sophie, snad je vše ok, Sophie jestli nás čteš, tak porád na tebe mysíme a aspon v duchu jsme s tebou, drž se holka
Marhu u vás je pekne, že jste šli na procházku?
4. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
@monika71 U nás je dneska přenááááááádherně...odhodila jsem sáčko a šla v tríču...paráda...to potřebuju jsem bledule bledá :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@monika71 No je to s nima strašný!! Asi Jaru zavolám a popoženu :grinning:
4. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
Tak my se jdeme taky nabaštit ..
4. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
no a nadej jí i za mne at si pohne, já chci koukat už na nové foto miminka :wink:
4. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
u nás leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ti závidím sluníčko, i já chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2:
4. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
@vveru ja mam zase skusenosti, ze ked niecomu neverim alebo sa niecoho bojim, tak ako keby som si to privolala :frowning2: tak preto sa snazim byt optimistka a pozitivne mysliet :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
@pifina
@vveru
ale musím priznať, že optimisticky myslieť a brať všetko čo mi život dáva som sa naučila tiež, aj ked troška obavy je vždy, ale usmievam sa od začiatku, s usmevom je život krajší a zdá sa aj lahší :wink:
4. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
baby, ja som bola dakedy taky pesimista, ze az hroza a potom sa na mna jedneho pekneho dna zosypalo vsetko, co som si vysnivala a bola som nutena sa postavit zoci-voci realite a mala som na vyber, ze bud sa zblaznim alebo prijmem vsetko, co prislo, zmierim sa s tym a zacnem pozerat na veci optimisticky ... lebo ako sa hovori, vsetko zle, je na nieco dobre, aj ked to clovek v tej najvacsej bolesti nevidi, ale vsetko ma svoj zmysel ...
4. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@pifina pekný prístup k životu, želám ti aby ti všetko pekne vyšlo čo si želáš :wink:
Holky já se jdu natáhnout, nejak se mi otevírá pusa, tak zatím, a doufám že až se proberu tak budou nejaké správičky :sweat_smile:
tak zatím pa :wink:
4. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
ludkovia, prave som pozerala hydrologicku mapu a zistila som, ze skoro cele Slovensko je pod vodou :astonished: no som zvedava, ako ja dnes pocestujem z toho skolenia :unamused:
4. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Píše Baru-pořád čeká nikdo si ji zatím nevšímá...všechny 3porodní sály plné,rodí se o sto šest...manža je jak křída,prý tam byla nějaká co to moooooc prožívala :grinning:
4. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
Já jse nakrmila Kubíka,sama nějak ani nejím...jak jsem z těch holek nervní...to víte,mám teď takovou zodpovědnou funkci :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.