• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
:grinning: aby nerodila na chodbě :grinning:
4. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
my ted tlačíme do plín, včera jsem si dala vajíčkovou pomazanku a kupodivu s tím nema nikča problem :grinning:
4. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
Haloooooooo je to tady!!!!!!!!!!!!!!! Máme další miminko!!!!!

Matysek s mírou 51cm a váhou 3050g....Jaru šla nakonec na císaře,porod se ve čtyři zastavil,byla otevřená na 6 prstů a dál už to nepostupovalo ani po injekcích,teď se probudila a čeká až uvidí Matýska...zatím ho jen slyší plakat,ale prý je to krásný blonďáček :dizzy_face: :dizzy_face:

Moooooooooooooooc gratuluji šťastné mamince :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
huráááááááá tak gratulujem :dizzy_face: další potencialní ženich :grinning:
4. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak my razíme na prochajdu a doufam že nam sem tatka hodí nějkou fotečku :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Já jsem tak šťastná,mi spadl balvan....už to má holka za sebou...já si to myslela,že určitě šla na císaře,když to tak dlouho trvalo.
4. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
@monika71 vstávat prospíš to nej :grinning:
4. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky holky,
nakukuju sem, jestli už nemáte náhodou nějaké zprávy o Sophi (chodí k nám občas na diskuzi) a čtu tu, že Jaru už porodila Matýska :slight_smile: Přidávám se ke gratulaci. Hlavně jim přeju hodně zdravíčka... Sophi posílám hodně sil.
4. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holkyyyy, tak jak se máte při dnešku? Tady je krásněěě! :wink:

Jupíííííí Jaruuu má miminko Matýýskaa, konečně pozitivní zpráávaa mám radost! Tak přeji ať jste oba dva zdravoučký, a ať Vás co nejdříve pustí domů. Jinak Matýsek ať se má čile k světu! Máám faakt radooost!!

Ještěě Baruuuu šupinky jsem z toho nervóznííí!

A Sophinka taky na ní pořád myslíím! Marhu nevíš něco??
4. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
@l.u.c.i.e pokud mi Sophie napíše,tak dám sem hnedka vědět....Doufám,že ji moc netrápili a vzali už ráno...
4. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Holky telefon pořád hlídám...jak něco přijde dám vědět :slight_smile: Baru se teď neozvala,co jsem ji psala...tak třeba :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jůůůů kluci od Jaru a Baru budou třeba slavit narozky spolu-a stejné :wink:
Baru snaž se. :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak jsem se jenom natáhla, probral mne kurna telefon, ale tady super správy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jaruš tak ať vám slouží zdravíčko, matýsek ať je hodné miminko, užívej si ho, moc,moc,moc gratuluji :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Baru, a co ty holka? snaž se, ať to už i ty máš v ruce to krásný stvorení :wink:
Marhu dik za infomace a za svedomité plnení této funkce za všechny holky DEKUJEM!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
Baru už vyndali kroužek,dali čípek,jestli se začne otevírat!!! Tak myslím,že Tomášek bude dneska nebo v noci na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak se zatím loučím...jak budu něco vědět písnu...opatrujte se....mám z vás veeeeeeeelkou radost!!!
4. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
gratulujem Jaru aj Matesovi :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj,
tak nakukuju,dnes jsem na vás všechny 3 moooc myslela..
tak koukám,že jaru už to má za sebou, mooooc gratuluju, super,ať je matýsek i ty v pořádku a brzo vás pustí domů,i když po císaři to bude asi zadýl....
baru, tak šup.. ještě ty... a kluci budou slavit narozky spolu v jeden den,alespoň se nám to bude líp pamatovat...
a co chudák sophie? jestli nás čteš,tak věř,že tady na tebe všechny moc myslíme a přejeme ať ta bolest přebolí co nejdříve a máš opět radost a chuť do života..
jinak u nás dneska konečně sluníčko,tak půjdu prát a ven s pesanem...
poslední 2 dny stály za prd,tak si vyčistím hlavu..
všem přeji pěkné odpoledne..
d.
4. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tady Tomáš od sophiejane. Mám za úkol Vás pozdravovat a předat Vám od ní nasledující zprávy:

1) velká gratulace pro Jaru k Matýskovi :slight_smile:
2) moc drží palce Baradisk :wink:
3) už má po zákroku (trochu se to posunulo, první sms "po" jsem obdržel až v 13:30), moc jí to bolí, hodně krvácí a je jí špatně po narkóze :frowning2:

moc víc toho zatím nevím, je hodně unavená, tak jí nechci moc psát a snad až za ní odpoledne dorazím, bude na tom už lépe

Chci Vám všem strašně moc poděkovat za podporu, kterou jí věnujete. Opravdu jí to moc pomáhá. Tak držte prosím palce dál.

Snad Vám už brzo bude psát osobně.

Ahoj
4. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
sophie, sme s Tebou vsetky do jednej!!!
4. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
@sophiejane aneb Tomáši, nevím kde jsou ostatní holky, ale verím že mužu psát i za ne:
dekujeme za správy, ano moc na ni myslíme, ať se čím dríve zotaví a prijde mezi nás, posílame jí objetí a sílu to vše prekonat.Je jedna z nás ať na to nezapomene, a my holky silné držíme spolu v dobrem i zlém.
pa Sophie, ješte jednou drž se holka, čekáme na tebe!
4. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
taky se přidávám k monice, bu´dte teď oba silní a věřte,že jsme tady pro vás, myslíme na ni celý den a už se těšíme až se za náma brzo zase ukáže.... ať už s jakýmakoliv zprávama, jsme tu pro tebe...
teď hodně odpočívej, "uzdrav se" ať se můžete opět pustit do boje za vytouženým cílem..
není to jednoduché,ale když se člověk nevzdá,zvládne to... vím to z vlastní zkušenosti...
moooc na tebe myslíme.
d.
4. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
@sophiejane myslíme na tebe
4. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
Ty jo tak nakonec jaru opravdu předběhla Baru :grinning:
Takže Jarušce velkáááááá gratulace :grinning:
4. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Jinak já ještě špiním,prsa pořád bolí,ale už je to lepší.... příští týden mám jít jěště na krev aby se ujistili že HCG bude nulové :frowning2: ach jo nechci to vzdát :cry: ale třeba budu mít další boj se Sophi :wink: jestli teda ještě budu někdy bojovat....holky mi jsme ta vycinkaní z pěněz že je mi z toho fakt šoufl :cry:
4. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
Myslím i na na baru at už to má brzy za sebou :wink: v září jsme měly ET ve stejný den,tak jsme byly takové spolubojovice,akorát mě to opět nevyšlo.....
4. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahoj Tome,moc děkujeme za zprávičky...všechny jsme na ni moc myslely. Já si tím taky prošla,tak vím,jak to bolí...ale ty a rodina budete její největší oporou,no a my tu pro ni jsme kdykoli. :slight_smile: Buďte oba hodně silní :wink:
4. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
@prdule jo tohle znám,vím,že člověk si říká a už ne,už do toho nejdu....ale ono to chce čas /a prachy samozřejmě taky-tohle mě na tom nejvíc se.re!!!,že jich je k tomu tolik potřeba/,je to prostě silnější!!! A ono to jednou prostě klapne!!!! Musí!!! Já to vím :dizzy_face:
4. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Jelikož už další zprávy od Baru nemám,tak věřím,že už to s Tomíkem "rozjeli" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Tome, děkujeme za zprávičky od Sophi. Moc jí pozdravuj a přejeme hodně sil vám všem.
Holky, snad vám nevadí, že vám se občas nakouknu, ale jsem zvědavá. Jdu přetlumočit zprávu od Toma k nám na diskuzi.
Mějte se tu hezky :slight_smile:
4. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Psala mi Sophie,tak zítra jí snad pustí domů....už je jí lépe.
4. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.