• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojda holky.Tak gratulka Jaru k matýskovi. :slight_smile: Sophi holka drž se.Vše se v dobré obrátí :wink: prdule hele já měla taky termín s Baru a bohužel..Taky jsem říkala,že do 3 ivf nejdu ted čekám jak dopadne 2 ket a když né tak si dáme žádost na 3 ivf je aspon něco hrazený i když je to děsný.Když už se jednou zadařilo tak kurna musí znovu. :wink:
4. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
ahojn holky tak já jen tak na skok, mm je už doma tak si konečne vychutnáváme domácí pohodičku,
jsem ráda že sophie je už lepe a že možná zítra už bude doma, chudinka malá já na ni porád musím myslet
a na baru taky, že by jí tak dlouho nechali? no ale snad nakuknu sem tam jestli už není na svete Tomášek :wink:
tak holky preji krásný pohodový páteční večer, užijte si ho :wink: :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Já koukám na Foresta a telefonek mám u sebe.... :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Psala mi Baru - takže se vůbec neotvírá,přestali jí dávat vyvolávačku a manžu poslali domů,že má přijet ráno....Baru je z toho hotová...
4. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
To jako nechápu,že ji jen tak nechají...ale prý ji přestaly i bolesti,na pokoji je sama ... joooo a řekli jí,že má spát :grinning: :grinning: No to jsou rady..
4. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
chudák holka, tak to nechápu ani já, a to když se zastaví tak nedelaj císare? u jaru to taky tak bylo, ne?
4. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ráno ji čeká zase vyvolávačka...kontrolovali jí plodovku-tu má v pořádku,takže na císaře to zatím není...
4. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
Tohle bude dlouhá noc:(
4. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak baru ja už taky v porodce?
Jdu zase k telce...tak pa pa
bože holky, ja se vážne toho porordu začínam bát(i když je ešte brzo), tady to s tema porodma vypadá porád ruzne :confused: :confused: :confused: a končí vetšinou cisarem :fearful:
4. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
moni neboj :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
jo holky vy to máte za sebou, a co já? :astonished:
a co mala už spinká?
4. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
jo jo mala spinka a tatka šel na pívo :dizzy_face:
fakt se neboj, furt si říkej že na konci tě čeka krasny miminko :dizzy_face: nechate si říct pohlaví?
4. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
jasne, ja jsem tak zvedavá :grinning:
tak doma sama? proto jsi u PC?konečne te k tomu pustil? :grinning:
4. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
jdu hodit sprchu a hnedka jsem tady opet :wink:
4. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
no dyt, ja to tady ted važně dost flakam :grinning: když si vzpomenu že v těhu jsem tu seděla furt :grinning: však počkej až budeš mít mímo, tak tě taky budem vyvolavat :grinning:
4. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
no jo maš pravdu, ja ti verím, ale když tady chybíš, človek si zvykl že si tady porád a ted jen sem tam :confounded:
ale jo, ja ti verím :wink:
4. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
no je to těžky, když nikča spí tak se snažím doma něco podělat a když je vzhuru tak si jí užívam :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak na to se teším už i já, jenom že mne to chyti pred vánocemi tak doufám mi s temi pripravami prijde nekdo pomoct, jinak vánoce budou jako nedele :grinning:
4. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
tak já jdu hajat, dobrou noc, a pekné sny preji :wink:
4. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jaruuu, super :dizzy_face: Tak maminko a Matýsku, přeju Vám jen to nej a hlavně hodně zdravíčka!

Baru, myslím na Tebe, už s Tebou snad zítra něco provedou, to je fakt hrozný :angry:

Sophie, bude dobře, jsme s Tebou . . .
4. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz
Hezké ránko...dneska přeju Baru ať je to rychlovka a drží co nejdříve Tomáška v náručí :slight_smile:
5. čer 2010 v 05:38  • Odpověz
Sophie moc přeju ať jde domů :dizzy_face:
5. čer 2010 v 05:38  • Odpověz
@monika71 já myslím,že je to tak napůl,kdo měl císaře nebo ne.... :dizzy_face: Neboj,my ženský něco vydržíme a zvládneme :dizzy_face:
5. čer 2010 v 05:39  • Odpověz
Manža jde ráno na houby :sweat_smile: :fearful: fůůůůj doufám,že nic nenajde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je nemám ráda. Ještě máme nějaké v mrazáku. A pak někam vyrazíme,když je taaaaaaak krásně :dizzy_face:
5. čer 2010 v 05:42  • Odpověz
Tady už svítí sluníčko,to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 05:43  • Odpověz
No a jdu se ještě natáhnout...papapa
5. čer 2010 v 05:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: obrovská gratulace mamince Jaru k Matýskovi :sweat_smile: at se jim v životě jen a jen daří a jsou zdraví :sweat_smile:
5. čer 2010 v 07:16  • Odpověz
Moc se těším na fotečku Matýska :wink:
5. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.