• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak Sophie pouští domů!!! :dizzy_face:
5. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Všem hezkou sluníčkovou sobotu...jdu se chystat a vyrážíme pryč :dizzy_face:
5. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
drzim palce Baru a Tomaskovi :slight_smile: a Sophi, nech si uz dnes doma a nech sa cim skor zotavis
5. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@marhulinka parada, budeme na nu mysliet!
5. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky, ta k se hlásím z domova, fyzicky jsem naprosto v poho,nic nebolí,m jen malinko špiním....to bych si nikdy nemyslela...psychicky už je to horší :frowning2:

no byli jsme už v cukrárně ted jsme po obědě, vezmeme deku a půjdeme si někam na louku udělat piknik...

musela jsem hluboko zahrabat těhot.průkazku :cry: v úterý jedu k mému dr....na kontrolu
5. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
a jak ta bara??? myslím na ní!!
5. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
zrovna mi píše pán z aukra, že mi odesílá angelsounds :confounded: :confounded: :confounded: kuuuur.a
5. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
holky ale se mnou tam byla holka (ne přímo na pokoji) už s pěkným bříškem a dělali jí totéž...hrůůůůza...
5. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
jednu noc jsem z ní měla šok, protože jí do čípku rvali nějakou tyčku která ho roztáhne...a já stála na chodbě a čekala na čípek...strašně křičela chudák...to nikdy nezapomenu...mě se pak taky pokoušel, ale nešlo to ani trochu, tak řekl že mě nebude trápit, že u mě to není ještě v tak pokročilém stadiu (těhu) a tak mi jen dali další čípek...
5. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, gratulka Jaru

a doufám, že se Bara nenechá zahanbit

sophi, hrůza, co víc říct, hlavně, že jsi doma, ve špitále to je hrůza
5. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
jo marhu, já to zatím nějak neřeším, jen je mi líto manži, když má jít do práce na denní, tak se moc nevyspí, malá vydrží spinkat tak max 3 hoďky, což zase si myslím, že není tak špatný, ale je to prostě naše zlatíčko :slight_smile: taky ji učíme ať si zvyká, koupání, papání, spinkání, ale zatím to má celkem na háku a zařizuje se podle sebe a ne podle našich plánů :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj
tady nádherně..
dnes jsme měli na stavbě brigádu,tak kluci grilovali a já jim udělala doma polévku + druhé a pak jim ještě ugrilovala masinko...
takže pohoda,te´d doma odpočíváme a večer jdu ještě do práce...ale jen tak lehce, nebojte..
sophie, je mi to moc líto, to nám všem tady,ale hlavně že jsi doma a snad přijdeš na jiné myšlenky...
tak snad baru nenechají dlouho trápit a mimi bude venku ještě dnes...
pěkný večer a zítřek..
nakouknu.
d.
5. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
@sophiejane hlavne ze si uz doma, to Ti pomoze v zotavovani ... myslim na Teba stale, aj ked Ta osobne nepoznam
5. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
sophinko vítam tě zpatky, a at se bolístka brzo zahojí :fearful: myslím tu srdíčkovou :wink:
5. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
Všem hezkou sluníčkovou neděli :dizzy_face:

Včera jsme byli celý den pryč,bylo vážně úžasně-chvílema až moc :grinning: Dneska to vypadá,že bude stejně :dizzy_face:
Jen Kuba má trochu zánět spojivek-v jednom očku...takže kapeme kapičky,doufám,že to brzo přejde,miláčka mýho malinkatýho :dizzy_face:

Holky od Baru nemám vůbec žádné zprávy :fearful: :fearful: :fearful:
6. čer 2010 v 06:22  • Odpověz
@sophiejane na dušičce to zahojení trvá vždycky déle...moc přeju,aby tenhle čas "utekl" co nejdříve!! Tohle počasí snad trochu k tomu pomůže a snad i my tady!!!
6. čer 2010 v 06:24  • Odpověz
@yes79 nojo všechno to chce čas,taky nám chvíli trvalo,než jsme najeli na nějaký ten rytmus :grinning:
6. čer 2010 v 06:26  • Odpověz
Teď ráno pojedeme nakoupit,potřebuji ještě dolékárny přikoupit Opthal a kapičky...a odpolko nás taťka pozval na točenou zmrzlinku :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 06:27  • Odpověz
ahoj holky, tak juá sem nakouknu protože varim,mm jede na letište odpoledne pro šefa, tak si musím se vším pospíšit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sophie jsem ráda že jsi už doma, protože domací prostredí ti více prospeje, a jak holky psali že bolístka na duši se lečí dele, tak ti taky preji aby za pomoci nejbilžších se ti to podarilo co nejdríve a pak jste se mohli pustit do dalšího boje.
včera bylo krásne, dali jsme si obed na bontonu u jezera, pak se prošli a večer zašli na špagety a lasagne. ješte se u nás zastavila mamka se segrou tak mužíček se radoval protože z dortu pro mne mnel nejvetší užitek, když já sladké nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dnes mne čeká návšteva švagrové a jedné známe z danáku, musíme ješte vyrešit par zaležitostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se ozvu a prečtu si vás
Baru je doufám v porádku a má už v rukách Tomáška, si myslím pokud nepíše je jiste vyšťavená :wink:
tak zatím papa holky a krásný nedelní slunečný den preji. :sunglasses:
6. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásný nedělní den!

Sophie, jsem moc ráda, že už jsi doma. Drž se, vím jak moc to bolí, ale myslím si, že máš super chlapa a spolu to zvládnete! Opatruj se.
6. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky nahlížím co bara a pořád nic?! :frowning2:

no jsem doma ale chvílemi tedy psychika na ho...zítra budu sama tak to bude ještě horší

včera jsme jeli na piknik kousek za jednu vesnici od nás a když jsme jeli zpět tak jsme píchli ale to syčelo jak šílený, a když to Tom sundal tak jsme měli v pneumatice takovou tu po domácku udělanou nástrahu na silnici, upravený obrovský hřebík, hrotem nahoru, no šííílený....prostě když se něco se.e tak se to se.e....

nejhorší je, že já pořád naběhlý prsa, i to břicho, hlavně ráno, a kámoška mi včera říkala, že psychicky mi asi bude ještě mizerně, jak ty hormony těhotenský budou opadávat, to má asi pravdu :frowning2:
6. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
a co ta sarik, co je s ní sakryš???
6. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
jo veru super chlapa to tedy mám, bez něho bych to "nedala" :frowning2:
6. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
mini dodatečně velká gratulace k narozkám!!!
6. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
moni ne mini
6. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
marhu prosimtě můžu se tě zeptat kde jste byli na korfu? říkala jsi almiros? my byli v acharavi loni, přemýšlíme že aspon až se zregeneruju vypadneme někam na dovču, a tam se nám líbilo...byli jste od čedoku? my byli v acharavi - apartmany kamari od firo tour, a právě to ubytování bych brala i jiné, jinak to tam bylo super, bylo to levné a moc se nám tam líbilo...

docela mi ta myšlenka zvedla náladu, asi budu něco hledat a odreaguju se...my jsme praštění, rádi se vracíme tam, kde se nám líbilo :sweat_smile:

taky jsem přemýšlela o lázních, ale být někde měsíc sama, nevím nevím...a taky jsem ted na jedné diskuzi přečetla, že je nárok do 30ti let, nebo při vážných komplikacích po operaci, nebo při neplodnosti (což není, když jsem otěhotněla)...tak dám asi relax u moooře...
6. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdu nakouknout...venku je krásně,tak jste určitě všechny někde na výletech,nebo relaxujete :dizzy_face:
6. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
@monika71 copak jsi vařila dobrého?

@sophiejane ježiši to je šílený!! To jsou lidi panebože takový hovada?? Hlavně,že jste v pořádku...!!!!
Sophie byli jsme v Arachavi/Almiros a ubytovaný od Čedoku v apartmánech Helen Village,bylo to ale bez stravy...kousíček je obchod,tam jsme si ráno kupovali baštu k snídani...oběd jsme moc nemívali-nebyl tak hlad,takže spíš ovoce,zeleninka a na večeři jsme chodili do Acharavi :dizzy_face: Najdu odkaz :wink: http://www.cedok.cz/zajezdy/apartmany-helen-village-acharavi-recko-42997.htm
6. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@sophiejane praštění nejste!!! Nám se tam taky moc líbilo a chceme se tam "vrátit" :wink: Jsem se tak zasnila,jela bych tam hnedka...bylo tam krásně...byli jsme tam v září,měli jsme nádherný počásko-přijeli jsme domů jako černoušci a nebylo na pláži narváno :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
Taky bych hned někam jela! Musím se pochlubit, včera jsem si prdla první injekci :wink:
6. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.