• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@vveru No supeeeer,šikulka!! Co máš za injekce? odbíhám z balkónu...Kuba je v kočáre a snad brzo z něho uteče...on kope nohama,jak když utiká :grinning: :grinning: Tomu říkám zkouška kočáru :grinning: :grinning: Já jsem už úplně uškvařená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
marhu čedok to pořád má :slight_smile: tak mě hned napadlo že to je jak jste byli vy :slight_smile: nám se právě moc až tak nelíbilo to ubytování kde jsme byli v acharavi, ale jinak zase bylo super že tam bylo kousíček kam jít na véču a jídlo všude fakt za bezva ceny takže jsme taky byli pořád po večeřích...tak pojedte s námi, říká Tom :wink:
6. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
co ta BARA?????? nepíše, marhu??? dyt to už je doba, kdy psala naposledy????já mám taky na ní číslo, ale nechci nějak otravovat, jestli tlačí :slight_smile: my ted všichni 2hod chrupali....začal kocour, pak Tom a pak jsem se přidala...ted vypadneme někam ven, na zahrádku na limču a pívo
6. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj tak koukám jestli bara už a né.Ta to vydrží až do toho 9 co má v pase snad. :wink: Sophi přesně tak na zahrádku a pívko a nabrat síly i když je to těžké. :wink: Já jdu zítra na krev po ketu tak se bojím jak dopadnu testy jsou celkem pozitiv ale už jsem je měla dvakrát pozitivní a nic z toho jednou revize a biochemický.Tak uvidíme. :wink:
6. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
andi držím palce!!!
6. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
@sophiejane Bara nepíše,doufám,jen,že má třeba vybitýho mobila...jinak nevím...přemýšlím,jestli jí mám nebo nemám napsat :fearful:
6. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
@sophiejane jéééé jeli bychom hnedka...bylo tam nádherně :dizzy_face:
6. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
@andi2 moooooc držím pěstičky... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
Tak manža si šel skáknout pro pivko,já si jdu uvařit kafíčko a zasedneme k telce,teda jestli nás Kubík nechá,dneska má chudák špatný den,pořád poplakává,jen chvíli odpolko v kočáře bych v pohodě...trápili ho po dlouhé době prdy a kvůli mě :frowning2: Jsem včera chtěla zkusit už pečivo-tak jsem si dala krajíc tři dny starýho chleba...ale nejspíš to prostě Kuba vážně nesnese :angry:
6. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Všem hezký večer
6. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Psala jsem Baru,ale zatím nic...ježiši já z ní nebudu asi spát!!! Jsem z ní nervózní :frowning2:
6. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face:
vveru první dobanec :dizzy_face: a co? byla jsi v tranzu :grinning:
my byly včera na jarmarku v janskych lazních, bylo tam zahajení letní sezony, tak jsme šli prochazkou přes les, tam jsme si dali pivko, maly :sweat_smile: , a pokoukaly na řemesla :dizzy_face: dneska jsme jeli do TU na dětsky den, bylao teda na chcípnutí ale nikča byla celkem v pohodě a na večer jsme grilovaly masanko :dizzy_face: celkem vydařenej víkend a prej ma bejt takhle hezky až do patka :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
marhu proč ta baru vlastně jela do porodky? je mi divny že ji dali provokačku a pořad nic :confused:
6. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@dadous a pak zase ochlazení :angry: Tak si užijeme tento týden....ikdyž my moc na slunko nepůjdeme :sweat_smile: a ve čt nás čeká očkování,tak pak trochu klidu abychom měli :grinning:
Měli jste super víkend :dizzy_face:
Dad ona měla Baru už nástup na vyvolání....jenže se neotvírala,tak jí prý přestaly další dávat a aby se přes noc vyspala,že začnou ráno...- což bylo včera :fearful:
6. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Už jsem z ní dost nervózní...
6. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
No a já jdu dadat jsem z toho tepla unavená :grinning:
6. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
@marhulinka aha,to víš, ja s tím dočítaním mam trochu problem :grinning:
6. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
ale stejně nechapi proč šla na vyvolaní když termín ma až devatyho :confused:
6. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky,
jsem nakoukla, abych vás asoň pozdravila, nějak pořád nestíham.
Jaru velká gratulace k Matýskovi, už se moc těším na fotečky.
Baru moc na ní myslím, jsem myslela, že přes víkend už něco bude, ale asi pořád nic.
Sophie na tebe taky pořád myslím. Na dovču určitě vyražte, jen ti prospěje, přijdeš na jiné myšlenky. Na korfu jsme taky byli, v Agios Georgios, a naprostá spokojenost, je tam fakt krásně. Taky bych jela, hned.

Jinak my se máme tak nějak střídavě. Leontýnka je jeden den zlatíčko nejhodnější a druhý den prořve od rána do večera. Dnes zrovna měla řvací den. Můžu za to já, protože mám nějaký problém s mlíkem. Asi dělam něco špatně, ale prostě chvíli mlíko mam, pak zase ne. Ráno odstříkam celou flašku a večer sotva 20.Takže malá často řve hlady, ikdyž jí mam hodinu na koze. Dnes k tomu měla bolení bříška, takže řvala jak pavián. Tak jsme z ní někdy docela nešťastní.

Přeji dobrou noc, krásné sny.
6. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
kach a proč odsavaš? :confused:
6. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz
ahoj dad, odsávám do zásoby, abych měla, až zase budu na suchu. A trošku tak mam i přehled o tom, kolik toho mam.
6. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahoj holky, celý víkend jsem se nedostala na net a myslela jsem si, že už to má baru zasebou. Ale jak se zdá, tak se ještě Tomáška nedočkala. Tak snad zítra se to povede. Je ale divný, že když byla v pátek na vyvolávačce, tak se nic neděje. Ta holka to má ale složitý. Nic jí v tom těhu nejde tak, jak má. Tak snad jsou oba v pohodě :confused:
jinak moc velká gratulace Jaru :wink: :wink: :wink:
6. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz
autor
@marhulinka marhu neřešila si to, že ted když budou ty pařaky,tak budou děti žíznivy? jde mi o to že když někam pojedem a bude pařak tak nikča bude mít žízen třeba po hodině, a nebudu mít možnost jí dat napít z kozy. dneska jak jsme byly na tom dětskym dnu, tak jsem ji do lahvičky vzala převařenou vodu a docela ji to bodlo si myslím a cely 4 hodky byla vychechtana :sweat_smile: akorat chudak nevěděla co s tím dudlem,ale na štěstí mame ten co sam kape, takže dudel měla na krajíčku a vodička ji kapala do pusinky, jako grimasy u toho hrozny ale aspon jsem měla pocit že nema žízen :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz
dobré ránko, no kde jste všeckyyyy??
7. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Krásné ráno holky!

Marhu, mám Gonal a Cetrotide :wink: Na ultrazvuk frčím ve středu, tak snad bude vše tak jak má být.

Dad, v tranzu ani nee :grinning: , ale byla jsem ráno jak když mě někdo praštil! Mám k tomu ještě léky z imuna takže se od rána do večera cpu lékama . . .
7. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahojky všem...já jdu teď nakrmit Kubíka,pak se stavit naproti u doktorky a pak jsem tu jako na koni :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
veru taky jsem ted měla gonal a cetrotide
7. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
já jedu zítra do GESTu k mému dr na kontrolní UTZ po tom zákroku a zeptám se taky na detailní imuno testy u nás obou...stejně ted budeme muset pár měsíců čekat tak at mám aspon vše komplet, když bude i genetika

holky se mnou to začíná mávat, výkyvy nálad, řvu kvůli ničemu, cítím s ejak před mrchou, no tě pic...klídek je pryč...hormonky mi asi dají zabrat...navíc mě se.ou ty kila co jsem nabrala, nic neobleču, prsa furt naběhlý a přitom k ničemu...no hnuuuuuus
7. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
Sophie, vydrž, je fakt, že já jsem bulela kvůli těm bolestem prsou taky furt, říkala jsem si, že už je po všem a oni pořád bolej a k ničemu . . . Ty vyšetření si objehněte všechny, trvej si na té genetice, imunologii atd. Nás poslali na všechno a to jsme před prvním IVF. Myslím na Tebe.
7. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
krev na genetiku a mutace nám nabrali už min. úterý :frowning2:
7. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.