• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak uvidíš, řekli Vám jak dlouho na to budete čekat???
7. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak jsme si to venku protáhli...ale dusno tam je příšerný,u baráku spadlo pár kapek...dneska alespoň není slunce,to docela uvítám...kvůli Kubíčkovi...odpolko pojedeme do knihovny-napůjčím si zase časáky,ať mám při kojení co číst... :grinning: :grinning: :grinning: jo a dneska jsem zrovna četla článek,že při kojení se nemá číst,telefonovat,koukat na telku nebo s někým hovořit :grinning: :grinning: abychom si vychutnávali jeden druhýho...mno já myslím teda,že Kubovi je to putna,ten hlavně,že má kozu :grinning: A já číst u toho musím-teda hlavně v noci,protože bych usnula :sweat_smile: :grinning:
7. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Od Baru zatím žádnou zprávičku nemám...

Jaru by mohli zítra pouštět domů,no ne?
7. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@kach82 nejlepší je kojit nebo odstříkávat co nejčastěji,aby se podpořila tvorba mlíčka,já tu první dobu doma,když jsem odstříkávala,tak každý dvě hodiny :wink: Bylo to sice úmorný,ale pak jsem se krásně rozkojila :slight_smile:
Ono to chce na vše čas...uvidíš,že se to upraví...včera jsme taky měli zrovna uplakaný den-bolení bříška...po dlouhé době....mno já to už chtěla zkusit s tím pečivem...hahaha tak mám smůlu,prostě mu to nejspíš dost vadí
7. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
@dadous no taky teď třeba nebudu pořád moct vytahovat kozenku,takže normálka s sebou budu tahat čaj...všude píšou,jak plně kojenému dítěti stačí mlíčko,že se z něj i napijou...mno ale v těhle vedrech určo žízeň je...Ve čt se chci zeptat naší doktorky,ale stejně si to udělám po svém. Právě mi to mamča o víkendu říkala,kde mám flašku s čajem,že určo má Kubík žížu...Nám dávali čajíka od malinka a v poho...švagrová dávala v létě malý taky trochu čaje,myslím,že měla od Hippu...tak na to chci juknout.
7. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
@vveru tak ve středu budem držet pěstičky...jaká bude vidět úrodička :dizzy_face:
7. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@sophiejane jo hormony ještě pracují dlouho...pro mě byl nejhorší návrat pak do práce - a to jsem "potom" byla ještě chvíli doma....to jsem řvala snad v kuse.
7. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak jdu krmit a pak vařit :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj Marhu, já vím, že musím kojit často, ale i tak mam ten problém. Vždyť já tu kozu taham pořád, nakojim, za chvíli odstříkávám, ale stejně mám dny, kdy prostě mlíko není. Říkám si, že je to možná tím, že se třeba někdy nestihnu najíst nebo třeba míň piju, tak pak mlíko není. Nevím. Dnes např. mlíko mam, sice kojim hodinu, ale Leuška pak klidně usne, takže asi hlad nemá.
7. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Marhu, děkuju moc :dizzy_face: Mám z toho strach . . . taky jsem nervní z toho jestli to píchám dobře, ale to už jste si taky určo prožili taky :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@kach82 Já myslím,že jídlem to není,teda alespoň u mě to tak nebylo,protože jsem kolikrát "nežrala" půl dne a mlíko bylo...ale pij! Ikdyž taky teď kolikrát se nestihnu napít...tak nevím :sweat_smile: Spíš jde o to,jestli máš mlíčko dost silné...kojit hodinu je totiž na prdlačku...Takže myslíš,že kdybys kojila 20min,tak pak Leontýnka bude plakat?
7. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
@vveru jojo to asi jsme si prožily všechny...ikdyž napodruhé jsem si připadala už jako profík :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
uf teda holky tady je vedro...já jim to ted v práci pěkně zkomplikovala..prý už někoho přijali...tak prý jestli bych nechtěla menší úvazek, protože vědí, že se budu pokoušet dál...no to je situace...já bych samozřejmě mín hodin ráda...už dlouho přemýšlím, že si k tomu udělám živnostak a třeba ma kamoška překlada knížky, harlequinky :slight_smile: ale musela bych pak takovou práci sehnat, dá se to krásně dělat z domova, takže i kdybych zase zůstala doma, byly by prašule, to bych tedy brala...a nenudila bych se a nemyslela na to...

no vůbec se v tomhle nevyznám, kolem živnostaků a tak, tak to musím prozkoumat a pouvažuju o tom, protože ta škola je docela i doost vysilující a bodlo by to...
7. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
holky co ta bara chudák...a saaaariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik?????
7. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
@sophiejane já myslím,že Sarik je určitě v nemocnici,jinak by se tu přeci ukázala!!! Achjo
A o Baru se bojím,to je taky divné,že se neozvala... :frowning2:
7. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
@sophiejane určitě by to nebylo špatný!! Můžu něco vyzjistit od kamarádky,ta na živnostňák učí anglinu :wink:
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
no je to divný...no pono právě marhu záleží, jestli to dělá jako na hlavní prac.poměr, to já bych měla tu školu, nevím pak, jak je to se sociálním a zdravotním, zeptám se i v práci naší sekretářky, ta ví kdeco...zítra jedu na kontrolu k doktorovi a ve středu se asi v té práci stavím, oni se mi prý bojí zavolat, asi aby mě nějak nestresili a nevyptávali se...ale co se dá dělat, stalo se...
7. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
@marhulinka Marhu když jí to po 20minutách vezmu, tak má fakt hlad, nejdřív jen hledá, pusinkou chytá vše co se dá, až začne neskutečně řvát. Kolikrát mi u toho usne, budím jí, ale třeba po 40minutách jí už nechám spát, ale jak jí přendam do postýlky, tak za 10minut je vzhůru a zase řve. Když mlíko mam, tak jí těch 20-30minut stačí, ale častěji je to ta hodina. Takže třeba v noci krmím radši z flašky, tu vytahne za chvilku a vím, že je napapaná a bude spát. Jsem si myslela, že budu kojit tak půl roku, ale takhle teda nevim nevim, jestli vydržíme aspoň 3měsíce.
7. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
@sophiejane na zítřejíší kontrole to bude všechno ok.!! Už ani nešpiníš ne?
Nojo poptej se v práci,něco vyzjisti a určitě něco vymyslíš!! Alespoň zabavíš mozek,to je teď důležité :wink:
7. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
a marhu, já to tak nějak vidím zase na to korfu, je to levný, my jsme sice ted vysosaný z peněz, ale oba máme z práce příspěvek na dovču která je přes cestovku, takže to by nám skoro dalu tu cenu zájezdu a pak už jen něco na prachy sebou na dobré večeře :slight_smile:) ale asi pojedeme, až se trochu srovnám tedy...zatím pořád krvácím, málo, ale přece...chvílemi mín, pak zase víc...se bojím až ta mrcha pak přijde se vší parádou...nebo aby tedy vůbec přišla...
7. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
@kach82 a piješ nějaké ty čaje pro kojící? Já se tím ze začátku dost nalejvala...teď už jen tak občas,když si vzpomenu. Tak to je lepší z flašky,protože víš,kolik malá mlíčka má.... :wink:
7. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
kach tak se radši zeptej u doktora, takhle to měla kamoška, a musela přejít na nutrilon....protože to malýmu nestačilo...ale nechci tě strašit
7. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
@sophiejane Teď jsem se tě chtěla zeptat :dizzy_face: Určitě jeďte!!! Užijete si teplíčka,sluníčka a hlavně budete spolu,bude vám líp :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Když prckové takhle dlouho sajou,tak je to většinou,že je mlíčko slabší...Mě Kuba baští třeba 10minut a je kapůto,to vyplivne a hnedka spokojeně chrní,někdy to tahá těch 20minut...ale dýl ne.
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
jasně...akorát si budu muset koupit prsatější plavky :angry: jestli do tý doby nesplasknou...a ještě si počkáme na last moment, ted to ještě taky mají a loni měli do posledního dne, ale to zase tak dlouho nevydržím...Tom by i jel jinam, ale říkám mu, že potřebuju vyloženě relaxační dovču, ne někde poletovat...a taky se docela těším na kolo, až budu moct...jsem na něm seděla naposled v srpnu, to bude katastrrrrofa, fyzička je v prd...
7. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
marhu a jak ti tu rrevizi museli dělat znova tak to jsi měla nějaké velké bolesti??? ještě to mi totiž chybí, on mi taky doktor zminoval, že se to stává, že tam něco zůstane... :angry:
7. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
@sophiejane no já jsem v nemocnici byla na druhé revizi za tři dny,protože jsem začala krvácet,tak mě tam mamka nahnala...
7. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
@sophiejane jo a bříško mě teda bolelo..
7. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
já slabě krvácím, je to ale taková spíš oranžová, a jen spíš chvílema, ne nějak hodně...ale na pár vložek to je, a když už si myslím, že je to na intimku, tak za chvíli jdu radši pro větší :angry: ale tedy nebolí mě vůbec nic..tuk tuk tuk
7. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
@sophiejane tak to je dobře...já právě začala ten třetí den v noci krvácet tmavou krví,tak jsem volala mamče a ta mě nahnala hnedka zpátky do nemocnice...no a tam mi doky zjistil,že mi tam nechala dr.polovinu,dělal se tam zánět,takže mi ještě zachraňoval dělohu,málem jsem o ni přišla...
Máš antibiotika?
7. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.