• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ty jo Marhu, ty doktoři, já tam skončila po čtyřech dnech taky znova, začala jsem krvácet čistou krev, nechali mi tam kus placenty :angry:
7. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
@vveru jo bohužel "to se někdy stává",jak je oblíbená hláška doktorů :angry:
7. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ale já tam nejet znovu za ty tři dny,tak se asi nikdy nedozvím,co se dělo při prvním zákroku....takže ten osud to je teda něco :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
Tak to jsme na tom uplně stejně :angry: mě ty blbouni ještě ke všemu po tom prvním nedali ani antibiotika, dali mi je až při druhém kdy tam manžel udělal šílený zle, protože kdyby mě tam neodvezl a já jsem se zuby nehty bránila, mohla jsem o tu dělohu přijít a děti už bych nemohla mít vůbec. A to, že je to normální a běžné, že se to stává při každém třetím těhotenství jsem slyšela taky :angry:
Marhu a to bylo první? Taky po IVF?
7. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@vveru to bylo u prvního ivf po prvním Ketu
7. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
A malej se teda povedl při 2.IVF?
7. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
7. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tak Kuba zase usnul,tak jdu oškrabat brambůrky
7. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
Všem hezký den :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
ježiši...ne nemám antibiotika, nic takového mi nedali, a ani mi při propouštění neudělali UTZ :angry: se s nimi v Čechách nějak šetří...mám jen ve zprávě že na UTZ si mám dojít ke svému dr. do tří dnů...jestli koukali UTZ při operaci, to netuším...
7. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
ježiš holky vy mě strašíte, nemám antibiotika....
7. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
Sophie, klid, museli ti po tom píchnout injekci. Je to v takový velký ampuli a má to učinkovat 14 dní:
7. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sophiejane neboj, bude to dobre ...
7. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
no potěš pytel holky!!! tak už se bojím, aby ve mě doktor zítra něco neobjevil! a to jim věřím, že v motole jsou šikovní! zatím tedy fakt nic nebolí a spíš špiním, žádná trága
7. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
veru nic mi nepíchali, ale možná mi něco bodli už na tom sále a to fakt netuším :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahoj holky,
tak po víkendu,náročném,ale pěkném...
o sobotě už jsëm psala, včera to byl taky fofr.. dopoledne jsme jeli s pesanem na polder, aby se vykoupala, letos poprvé, pak rychle ke tchyňce na oběd, skočit do auto a jet 25km - kamarádi tam boxovali,tak kouknout na ně, pak pěšky na fotbal s pesanem 2,5km tam a 2,5 zpět... najíst se,posbírat prádlo,pověsit další a do práce od 19.30-22.30...večer mě docela píchalo v podbřišku,tak dnes spíš relaxuju..
ráno jsem spala až skoro do 9.30 to u mě teď není běžné a pak šla jen do města, teď jsem po obědě a půjdu si na chvíli dáchnout.. a večer od 18.30 zase do práce,ale to už bude pohodička..
a ztíra v 11 mám první kontrolu u svého gyndaře,tak jsem zvědavé jaké to tam bude a zda udělá ultrazvuk.. třeba tam i něco uvidí...
sophie, na dovču uričtě jeďte, odpočineš si, budeš v jiném prostředí, tak přijdeš i na jiné myšlenky...
marhu, kubíček je opravdu nádherný a roste jako z vody..
baru a sariku,...... ozvěte se nám hned jak budete moct, máme o vás strach....
andi, tak vidíš, zítra krev,tak věřím že to bude dobré... dle testů tomu vše nasvědčuje, tak věř a zítra nahlaš krásné HCG..
vverru, vidíš jaká jsi šikulka, injekce za tebou.. taky jsem měla gonal a cetrotide, i sophie,tak s ním se ti určitě zadaří...
pěkné odpolko všem.
d.
7. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Sophie, píchají to když se probíráš z narkózy, taky jsem to postřehla jen lehce, byla jsem ještě ospalá a oblblá, ale pak jsem si našla zalíplej zadek po injekci :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak to já zalíplej zadek neměla veru, ani nemám ve zprávě, že by mi dávali nějakou injekci, fakt ne...no doufám, že vědí, co dělají
7. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
Dandi, děkuju moc. V to, že se zadaří doufám, ale mám strach . . .
7. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
Třaba Ti něco dali už v narkóze, nebo přidali do kanyly. Neboj, to jsem nechtěla Tě takhle děsit :unamused:
7. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
no někdy je lepší vědět, co ještě může přijít, ale zatím se cítím ok, tak budu věřit, že vše ok je! uvidím co řekne dr. zítra po UTZ
7. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
navíc jsem v CARu byla jako na péči o těhotné, platila 2500 za půlku těhu, a ted už těhu nejsem, a za gynek.péči se taky ročně platí, tak už vidím, že ze mě zase něco vysají, ale radši chci být tam, když vědí, o co jde, navíc pokoušet se budu dál tak at neskáču od doktora k doktorovi
7. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
To máš recht, jestli jim důvěřuješ a byla jsi s nima spokojená, tak tam určo zůstaň :wink: Já měla v CARu také štěstí na super doktorku, je to přímo primářka a naprosto jí důvěřuju. Gynekologa už jsem vyměnila a teď jsem spokojená :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj Sophinko, já taky žádný antibiotika nedostala. Tak teď se jen moc nenamáhat a odpočívat!!! Ve čtvrtek už mám po šestinedělí...začátkem července jdu na UTZ, aby doktor zkoukl, jak vypadají myomy, jestli nezapříčinily, že se mimíska přestala vyvíjet. A koncem července už snad budeme moci zkoušet znovu. TEdy jestli mě nečeká operace...Ale popíjím bylinky a uvidíme, jestli zaberou. Tak se drž!!!!!!!!!!!! Taky čekám na zprávy od Sarika :frowning2:(( a Baru??? Pořád žádné zprávy? Chjo, jsou to nervy.
Vveru - tobě moc moc držím pěsti, ať to vyjde!!! Hezky den holky
7. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Nori, děkuju moc. Fakt jsem ráda, že Vás mám. Také Ti budu držet palečky, ať je vše v pořádku :wink:
7. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
Marhu kojící čaj piju, teda občas, no asi je to málo. Piju ho tak jednou denně, nějak na něj pořád zapomínám.
Jinak Leušku musím ještě přikrmovat, jinak řve hlady jako fakt dost. Dnes ráno jsem kojila a myslím, že se nasytila. V poledne jsem tedy zase kojila a nic. Měla jsem jí u kozy třikrát po půl hodině a stejně pořád řvala. Tak jsem jí uvařila umělý, vyžunkla 60 a už spokojeně chrní.
Teď čekáme na manžílka, najíme se a vyrazíme s kočárkem ven.
Hezký zbytek dne.
7. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
vveru - pro mě byl zlom, když jsem si řekla s doktorem další postup. Je to ale nápor na psychiku...ale už se začínám těšit na další snažení. věřím, že to prostě jednou vyjde. :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
nori taky věřím!!! té smůly už bylo až příliš!!!
7. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Ty jo venku je normální hicák....jsem splavená,musela jsem dát spršku.

Za chvíli bude zase koupání,to to utíká :frowning2:

7. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
@sophiejane Mě doky říkal,že antibiotika se dávají jako prevence,právě proti nějakýmu zánětu...taky jsem je dostala až pak u něho. Ale třeba ti něco píchli,nebo to prostě nedávají,on každý doky je jiný.

7. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.