• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj kočeny, tak já zas jen nakuk :frowning2: mam toho trošku hodne v poslední dobe,s mm jsme se dohodli že budeme bud stavet, nebo kupovat hotový domeček, tak jsme behali po bankách kolik uveru by nám dali a pak celý den na netu hledali nejvýhodnejší možnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám toho po krk, co by se mi líbilo a mohli si dovolit to už je fuč :angry: ujsem s tím praštila už a rekla že zustávame tady a nechám to na náhodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sophie jsem ráda že jsi tady a že píšeš a bereš veci tak jak sou, holka musím uznat si silná a perfektní, moc ti preju už jenom to dobre v živote, ty jsi si už sve "vyžrala" tak ti prináleží už jen fakt dobro :wink: objímam te
marhu, malý roste taky jak z vody, na mimnkách človek vidí jak ten čas utíka :slight_smile:
vveru jen píchej, píchej,píchej ale injekce porádne :grinning: :grinning: :grinning: taky ti moc preju :wink:
kach, takže Leušce nestačí? davej jí umelé mléčko, hodne holek to tak delá když nestačí maminky kozička :wink:
dando a ty porád tolik nebehej, ale odpočívej :wink:
tak a ja zas jdu, návšteva se ohlásila, tak se jim musím venovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím papa holky :wink:
7. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
@kach82 Já si ze začátku dělala kójo čaj do konve a pořád pila :slight_smile: Ze začátku jsem alespoň to pití hodně dodržovala,jídlo jsem taky nestíhala :grinning:
7. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
zdravíme :dizzy_face: dneska bylo zas nadherně :dizzy_face: co ta bara? zkusím vas dočíst
7. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
tak ja nevím , jestli se bara do rana neozve, tak ji snad zejtra zavolam :confused:
7. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
@monika71 jooooo Kubík roste,strašně to utiká :frowning2: už to není takové to moje malilinkaté miminečko,které jen hajá :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@dadous já teda už s tou Bar nevím...taky mě to napadlo,ale já jí znovu psala a nic :fearful:
7. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
marhu prosímtě nepamatuješ jak dlouho tě nechali po revizi doma? já mám ted hrůzu aby mě nehnasli ještě před koncem roku do školy, to by tam na mě asi koukali jako na magora, včetně dětí...
zítra mi to doktor asi řekne...
@sophiejane záleží na tvém dr. mě nechal to dělali tu druhou revizi 3.11. a doma jsem zůstala do konce roku.
7. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
@marhulinka prostě to dokymu řekni,že se potřebuješ dát trochu psychicky do kupy...jestli je rozumný,tak to pochopí :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
@marhulinka ja jí rano cinknu :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
takže jako šestinedělí marhu? no nevím, v GESTu si na ty neschopenky moc nehrají, tak uvidíme...ale by na mě koukali jako na vola, co lezu do školy na dva týdny když tam od března nejsem...jenže to doktora nemusí zajímat...
7. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
@sophiejane no ale ono se má člověk chovat jako v šestinedělí!! Takže by měl být určo doma...
7. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
uvidíme co mi zítra řekne...
7. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Všem hezké sluníčkové ránko a pohodový den,dneska bude asi pěkný pařec :grinning:

@sophiejane dobře dneska pochoď!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 v 06:39  • Odpověz
My jsme doma dopolko,pak taky razíme pryč :slight_smile:
8. čer 2010 v 06:41  • Odpověz
Marti jsem na icq
květa
8. čer 2010 v 07:12  • Odpověz
Psala jsem zase Bar,ale nic.... :frowning2:
8. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Mám zprávičky od Baru!!!!
8. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
Neměla v provozu telefon,tak dneska už konečně mohla napsat...takže:od pátku do ní rvou injekce,prášky na tlak a Baru stále se neotvírá. Primář je kretén,protože prý když má i vodu v pořádku,tak není důved se znepokojovat a dělat císaře-on je pro klasický porod :angry: Prý ji ale manža na své riziko může převézt jinam!! No tak to je na pecku mezi oči!! To je teda jednání.Takhle dlouho ji nechat trápit,to snad není možný...jinde by vzali na císaře už dávno!!!
8. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Všechny moc pozdravuje!!!
8. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
dobre ránko holky :slight_smile:
tak co je s ní? marhu nenatahuj a piš :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Baru drž se,za chvíli už Tomáška budeš držet a na vše se časem pozapomene!!! Kamil je určitě velká podpora,zvládnete to!!! Udělejte humbuk,to už není možný!!
8. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
cudák holka, to je fat na pecku :angry:
už aby to mnela za sebou.a já že to už má Tomáška na rukou :confused:
Jaru by už taky mneli pustit domu, ne?
8. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
tady je dnes zase krásne tak mi už pračka pere, se teším že mi to uschne :sunglasses: ale já jsem bez nálady, asi hormony :frowning2:
8. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
Teď mi psala,už dostala zase injekci,dost to bolí,tak se rozloučila...
8. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
Jaru už by mohli pustit,jestli nemaj třeba žloutenku a přibývají...tak uvidíme,kdy se ozve:slight_smile:

Moni tak přijeď já jsem dneska taky nějaká přepadlá
8. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
hm, kdybych mohla tak bych nasedla do káry a jela hned, vubec se mi tady nechce být :frowning2: jsme se totiž včera porafali kuli baraku :frowning2: já ho nechci a hlavne ne tam kam ho chce mm, teda tam je pozemek, pro mne je to konec sveta a ja bych s miminem to tam nevydržela, já chci být tady, všechno je nablízku,....
8. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
jo a taky myslím na to, že to pujde do penez, a já bych se ted spíš soustredila na mimino, ale i muž má pravdu, že potrebujeme vetší a delá to pro nás, já nevím co mám delat, ale rekla sem mu, že darmo to delá pro mimino, které do 2 let nevníma veci a bere nebo nebere veci podle toho jestli chce, ale at se kouká na mne, protože já mam být v pohode.tak mame tichou domácnost, vlastne on se omlouval, a laskal mne, ale já na to nemnela náladu a byla trucovitá, je to na h...., když človek nemá tolik penez aby mohl klidne žít a nerešit takové veci, nekdy si rikam že sme se narodili pod zlou hnvezdou :frowning2:
8. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
@monika71 jo kdo v téhle době z obyč.lidí prachy má? :sweat_smile: Taky jsme řešili,že bychom rádi do baráku,ale není to tak jednoduchý... :frowning2:
8. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.