• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Dobrý den,ma m vas pozdravovat od Marušky,je stale v nemocnici a za chvili za ni jedu.Jen mam napsat že v nachodske porodnici jsou paka a to vam potvrzuji i ja!Děkuji vam všem za ni že na ni myslite a snad už se Tomušek umoudři a přijde k nam.Tak sem splnil co jsem měl a už za ni jedu ,mějte se Kamil
8. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Moooooc děkujeme za vyřízení vzkazu...a moc přeju ať už dneska držíte Tomáška v náručí
8. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
ahoj Kamile, tak jí moc pozdravuj a že jí držíme palce a ať tem doktorum porádne nandá :angry:
8. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak my vyrazíme na chvíli ven,než bude pařec,pak jedeme pryč ... tak všem přeju hezký den :dizzy_face: A když mi to vyjde,tak k večeru juknu.

Opatrujte se a neusmažte se :grinning:
8. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
tak ať se mate fajn venku, pekný den preji :sunglasses:
8. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,
tak koukam, že Baru v té porodce pěkně trápí. Chudák holka. Taky si myslím, že by jí už mohli udělat císaře, když trpí tak dlouho a nic se neděje.
Myslím si, že Jaru ještě nepustí, že bude muset ještě chviličku počkat. Mě v porodce říkali, že po císaři se pouští nejdřív až osmý den! Ale to může mít taky každá porodka jinak. A taky záleží na pacientce, já šla domu 7den večer, ale na revers :slight_smile: , jsem to tam už nemohla vydržet.

My máme dnes odpoledne poradnu, tak jsem zvědavá, jak jsme vyrostli. A hlavně se potřebuju poradit s tím krmením, dneska jsme zase kojili skoro hodinu a stejně ještě vytahla 80 umělého mlíčka. Tak jdu vařit, než se Leontýnka vzbudí, ale ona má na tohle 6 smysl, takže budu určitě zase odbíhat.

Přeji krásný den.
8. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
kach, malá je úžasná :sweat_smile:
8. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Omlouvám se.že vám sem lezu i když už jsem tady u vás taky myslím něco psala.
Jak jsem četla tak Bara je v náchodské porodnici jo. Já bydlím přes cestu od ní a jak vím od jiných rodiček tady prý dávají přednost přirozenému porodu nevím proč,když vidí jak ta ženská trpí.Já na štestí v neštěstí rodila předčasně tak mě převáželi do Prahy Motola,ale taky mě tam nechali dost dlouho trpět já měla Help syndrom celý večer a celou nec jsem nemohla dýchat a jediný co mě radili at si natřebu polštář,celou noc se na mě nepřišel nikdo podívat a když už došlo k porodu císařem tak pak kolem mě všichni hrozně lítali,že nevěděli co se mohlo stát přitom příznaky jsem měla jasný až se mě ztoho málem nebo dodnes nevím udělala plicní embolie plíce se mě zalili vodou jako když mě někdo topí,ale přežili jsme to s malou.
No,ale tady u v Náchodě vím,že žěnský trpí několik hodin i dní hrůza ted se chystám ná IVF i když ted až v srpnu asi,ale po tom všem mám strach aby se nic takového neopakovalo
8. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
Marhu, blahopřeju Kubíčkovi k dnešnímu výročí :wink:
8. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky...
tak jsem zpět z kontroly u svého gyndaře..
vše ok, mimi si tam pěkně hoví, je schoulené do klubíčka,takže pohlaví nehrozí,nemohl ho pořádně ani změřit, protože říkal,že každý milimetr hraje roli na TP ale že nejpřesnější je stejně většinou ten screening v 1.trimestru a dle něj se řídí..
Na kontrolu mám přijít 25.6. a donést ranní moč..
baru díky že jsi se nám konečně ozvala, i manžel... je to teda děs, myslela jsem si že už máš malého u sebe,a oni tě takhle trápěj...
moni, jo bydlení a celkově peníze to je trápení, asi nás všech tady... taky rekonstruujeme teď tu provozovnu, máme úvěr na koupi a teď začneme splácet další na rekonstrukci,tak se taky děsím toho,jak to zvládneme... přinejhorším budeme muset prodat byt a nastěhovat se tam - celé druhé patro bude volné.. a je to pěkně velké..cca.250m2
věřím,že se rozhodnete správně a určitě nějak domluvíte..
kach, tak se na všechno poptej a pak nám dej vědět.. ale určitě to zvládáte dobře s malou, je opravdu nádherná..
vveru tak co injekce v pohodě ne?? čeká tě kontrola tak ať folíci pěkně rostou..
já jedu zítra k našim do Zlína,mám to 150km, tak tam chvíli zůstanu,tak tady nebudu pak až do soboty... snad až přijedu, budou tady jen pozitivní zprávičky..
ale dnes večer ještě nakouknu,tak pište..
d.
8. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
Dandi, tak super, to je dobře, že je vše v pořádku :wink: Jinak děkuju, zítra frčím, už začínám být nervní . . . dneska píchám už čtvrtou inejkci :wink:
8. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
tak přeju jen to nej vveru na kontrolu,ať jich je co nejvíc, nebo spíše dobře ať se vyvíjí a vše je jak má být..
8. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
Děkuju moc, zítra dám vědět, je to teprve ten první ultrazvuk :wink:
8. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
ahojte holky, jen jsem se na vás došla mrknout. Nějak nestihám. Malá nám poslední dobou docela zlobí, hlavně v noci. Bary teda drž se. Měla jsem něco podobného a nakonec císař. Opravdu ti doktoři jsou někdy troublí. člověk už je někdy tak hotový, že už stejně přirozeně nemá šanci porodit.
8. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z Prahy, v děloze vše ok, nic tam není to je jako ted dobrý ale mě to přijde divné spojení...no a možná ještě pomažu na chvíli do školy, v gestu nějak mají s neschopenkama problém...to teda budou ze mě asi nadšení, je už jiný rozvrh...ale mě už je to fuk...tím se fakt nebudu trápit...doktor řekl, že kdyby mě nechal doma do konce června, asi by to těžko obhajil před revizním lekařem, možná je nějak dost kontrolují, nevím...
8. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
holky a dnes mi přišel angelsounds :cry: :cry: :cry: přemýšlela jsem, že si ho schovám, ale asi ho obratem dám zase na aukro...nebo nemáte někdo zájem? koupila jsem ho za 1350kč, úplně nový :cry: :cry: :cry:
8. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
myslela jsem, že v tramvaji a pak buse domů chcípnu, fuuuuj...musela jsem hned dat sprchu a vychlazeného melouna...hormony se mnou mávají a tak nic moc....včera jsem celý večer probrečela a víte co k tomu stačilo? náhodou jsem přepla program a začínal ten nablblý seriál na primě o CARu a ve znělce měli ultrazvuk hýbajícího se miminka z pohledu od hlavy, byly vidět mozkové hemisféry...a přesně to si dobře pamatuju z NT sccreeningu...to už prostě byl kompletní človíček...a oni ho ze mě vysáli podtlakem, je mi z toho na blití :cry: :cry: :cry: tak tohle mě včera rozbrečelo na asi 4 hodiny, ani usnout jsem nemohla...kámoška navrhuje at si dojdu pro nějaké prášky na nervy, ale nevím nevím...

ta psychika mi bude trvat asi dlouho srovnat

jo a to je teda věc s baradisk...to jí to jako pořááád ještě vyvolávají??? trochu drsné,nee??
8. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
ahojda, dneska bylo nadherně jsme byly cely den na zahradě :dizzy_face:
volala jsem bara ale nezvedla mi to tak nevím :confused:
jdu vas dočíst
8. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
par foteček ze dneška :dizzy_face:
8. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
@sophiejane nemozes na to tak mysliet, iba si ublizujes ... lekari aj Ty si spravila vsetko, co sa dalo ...
8. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
sophi jedte někam na vylet, hlavně nesed doma :dizzy_face:
8. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Jsem tu... :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
@sophiejane promiň,že jsem neodepsala,my byli pryč a neslyšela jsem zprávičku.
Jinak co se týká té neschopenky,tak vždycky záleží jen na doktorovi,na komisi se jen vymlouvá,vždycky si to doktor může nějak obhájit...takže kecá a nechce se mu! Máme známéno doktora-obvoďáka tak to říkal,že když se chce,jde cokoli :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
@dadous tyyyyyjo těžce závidíme tuhle pohodičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@kach82 u nás v porodce se po císaři pouští klidně čtvrtý den,když je vše o.k. :wink: Tak uvidíme,kdy nám tu Jaru s Matýskem pustí :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@vveru Kubíček děkuje a posílá sladkou pusinu :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
@danda78 jů takže kontrola v pořádku...jen tak dál...to neva,že ještě budete napnutí,co se ukrývá mezi nožkama... :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@sophiejane pro žádné prášky nechoď!!! Chce se to prostě vybrečet,vykecat,vykřičet...prostě cokoli!!! Chce to čas a podporu blízkých a známých,věř mi!! Jsme tu i my pro tebe!! Kdybych mohla,tak za tebou klidně přijedu,zajdeme na nějakou mňamku a pokecáme :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak kde jsteeeeeee??????? :fearful: :fearful: :fearful:
8. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Já budu tady,jestli se teda Kuba nevzbudí :grinning: Musím objednat nějaké hadýrky zase :sweat_smile: :grinning: rosteme,rosteme!! Potřebujeme nějaké kaťátka na tyhle pařáky a taky nějakou mikču,no prostě mamča bude utrácet :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.