• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ježiši zase jdou po chodbě ty smradi...oni dělají takový rambajz-malý děti a rodiče je nenapomenou nic...mlátí do všeho co je jim v cestě!! Jestli mi zase vzbudí Kubu,tak už jim nebudu jen nadávat!!! Rodiče chytnu pod krkem!!!! uaaaaaaaaaaaaa
8. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Vy snad zase čučíte na nějaký seriál :confounded:
8. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Martííí jsem na icq
8. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Marhu,nebo spíš Kubíčku děkuju za pusinku, snad zítra přinese štěstí :wink:
8. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@vveru určitě přinese a bude krásná začínající úrodička :wink: :wink:
8. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
@marhulinka my dneska taky koupily krasny kratasky, v kiku za 90 :dizzy_face: nikča žadny neměla, to jsou samy šatičky a sukynky :grinning:
8. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
@dadous Jůůů super!! Taky jsem udělala objednávečku,tak se těším :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Hezké ránko všem-další den pařec :grinning:

Zítra nás čeká očkování,tak jsem zvědavá,jak to zvládneme:slight_smile: Snad dobře :slight_smile:
9. čer 2010 v 06:34  • Odpověz
Včera jsme odpolko byli nakupovat,měli levný plínky,takže jsme pár balíků narvali do koše...a po obchodě jsme se potkávali s košema plnýma plínek :grinning: Jsme se s maminkama už na sebe musely smát :grinning:
9. čer 2010 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem doma z nemocnice... tak povídejte kdo nám odrodil?
9. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
tak se s váma holky do soboty loučím, jedu ještě do práce a pak vyrážím k našim, i s pesanem... Je to 150km tak budeme stejně splavené obě... možná všichni 3...
Přeji ať se vám daří a ať si tady přečtu jen dobré zprávy za ty 3 dny...
Budu na vás vzpomínat.
d.
9. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Sophinko: Holčičko.... co pak to provádíš, princezno :( moc na tebe myslím, žádny slova nepomůžou, co nejdříve si dej tělíčko do kupy a uvidíš, že se dočkáš vytouženého miminka..... máš velkou oporu v manželovi, máte jeden druhého a moc se milujete a věř, že budete odměněni miminkem....!!!!!!!!!
9. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
koukám sarik je tady,no konečně měly jsme o tebe strach,ale pak jsme si říkaly,když jsi se tak dlouho neozvala,že asi ležíš zase v nemocnici...
vše v pohodě??? miminka zlobí nebo proč si tě tam nechali???
9. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
sarinko no hruza no co jsem musela zažít :cry: a co s tebou bylo? musíš dát někomu na sebe mobil, my tě pořád sháněly...co s tebou bylo? vše ok?

holky dnes byla noc, vedro k padnutí, venku pořád lidi jak je teplo, takže pořád něco slyšíte, ráno začne ve 4hod mnoukat kocour a otravovat, a zateplují nám barák, takže před osmouz začalo brutální vrtání :angry: takže jsem faaaakt svěžíííííííííí a tak to bude pořád dokud bude horko, večer jsem v tom žehlila a byla jsem mokrá jak myš :angry: mě stačí do těch 25st :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
sari jsem si to přečetla a už zase bulím, já jsem ted fakt hrozná...musím se srovnat...a už mám zase o kilo mín, jde to dolu, aspon že tak...včera jsem si koupila v Praze sukni,tričko a plavky na dovču...
9. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Ale zase sme krváceli před 14 dny, takže měli strach tak sem si tam 14 dní poležela.... ale jsme OK..... kdo teda porodil, pochopila sem, že Jaruška už má Matýska....a co Bari?
9. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
Sophinko: To sem nechtěla Tě rozbrečet... to jsou ještě ty hormony... ale hele, kočko.... už se ti odpočítává šestineděli.... dáte si do kupy dušičku a hurá znova.... hlavně se nesmíš bát, my to po dvou revizích také nevzdali.. a už o tom dost.... kam razíte na dovolenou...
9. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
bari je od pátku v porodce a pořád nic!!! ji to snad pořád vyvolávají!!!
9. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
tak to jo..... hele a kam razíte? My byli minulej rok v Tunisku v srpnu a už nikdy víc....hrozné vedro...ale jinak dobrý
9. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
já to nevzdávám, to tedy ani náhodou....už bych se snažila, kdybych mohla, ale to si ještě počkám...byl to megapech sari...obrovs´ká smůla co prostě padla na nás a nechápu proč...bohužel se to může i opakovat :angry:
9. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
my byli loni na korfu a asi pojedeme zase, bylo to tam fajn, klidek, potřebuju hlavně relax....a taky je to levný, jsme ted docela vysosaný
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Sophie: Jo to mě povídej... já tenkrát také zavolala manžu, at se jde podívat na naše mimi a srdíčko už nebilo... je to hnus, ale v dnešní době to snad potká každou holku ten potrat.... z mýho okolí snad každá jednou potratila... ale na podruhé už se to nestává, prostě debilní náhoda..
9. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
@sarik1 ahojky !!! Už se nám stýskalo :dizzy_face: Jsem ráda,že jste v pořádku :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
no tunis v srpnu to musí být děs, stačí i to řecko....taky pojedeme až tak konec července, po tom mém šestinedělí...snad se srovnám a nebude mrcha nějak vyčkávat nebo se protahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak tys to měla, dostalas to pak normálně?
9. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
Sophie. tak to je super... jen hezky relaxujte... to ti holká závidím, na Korfu sem ještě nebyla
9. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
je to tam fajn, marhu potvrdí :wink:
Chtěla jsem jít s Kubou ven,dokud není pařec,ale usnul,tak ho nechám..Po obědě stejně jedeme pryč...tak pak bude venku na zahrádce u babičky :dizzy_face:
sophie: jo jo já to měla normálně, jak dlouho budete čekat Vám řekl doktor?
9. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
ale vedro bylo taky pěkný, až na pár dní s šíleným větrem
Marhu: Děkuju a jak se daří? Kubíček už určitě zase vyrostl :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.