• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jooo na Korfu je krásně....pak bychom tam chtěli někdy s prckem...jestli teda budu mít tu odvadu tu nechat pejsana... :sweat_smile: :grinning: Asi by nám po něm bylo smutno
9. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
řekl nejmín tři cykly, já taky budu čekat na výsledky z genetiky a ty trvají aspon dva měsíce, takže genetička říkala na konci prázdnin se objednat na konzultaci k ní
9. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
@sophiejane Taky jsem to pak dostala normálně,možná to přišlo o pár dnů dřív :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
no hele to máš akorát.... září to jistí, jestli můžu radit, sečkejte na genetiku a i tak si připlaťte za ICSI
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
@sarik1 Roste jako z vody,včera jsme "slavili" 3měsíce!! Šíleně to letí
9. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
třeba by se to ted povedlo i přirozeně :slight_smile: prý je to po těhu a revizi tak nějhak "pohnojené"....to by byla věc....já včera holky chtěla, aby nás poslal i na imunologii...ale prdlajs...prý se to k tomuhle nevztahuje...no to já vím taky, ale třeba se to vztahuje k tomu, že to nejde přirozeně :angry: asi zavoláme te genetičce, ta je taková ochotná, aby nám tam dala doporučení ona...když už budu čekat na tyhle výsledky chtěla jsem mít vše komplet!
sari my máme ještě tři mrazáčky
marhu: Juchuuu, no to už je teda chlapák....hele a co Jaru, víš něco, jakej měla porod?
9. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
genetička dokonce doporučovala darcovství spermii nebo vajiček, aby se snižilo riziko opakovaní, ale do toho se nam zatim moc nechce
marhu rodila císařem
neotvírala se...teda ne marhu sakra, ale jaru :slight_smile:
@sarik1 jojo Jaru rodila nakonec císařem...o půl deváté večer byla v porodce,ve čtyři ráno se porod zastavil a dopolko udělali císaře...snad jí každým dnem pustí domů....dnes nebo zítra :sweat_smile:
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
sophie: No vidíš, tak super...... hlavu vhůru, vzpoměn si na mě 8 tranféru :slight_smile: a slova mé gynekoložky, pokud má ženská dělohu tak jde všechno.... ted si hlavně dejte pauzu psychicky od miminka... a druhé líbánky :slight_smile:...... jo a na imunologii jdi, protože mě miminko odumřelo a díky imuno vím asi proč
9. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Tak už je Matýsek mezi námi no super..... hned se jí zeptám, jaké to je, císař, mě asi taky nemine..
9. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Cekám na zprávičku od Jaru,kdy jdou domů a tak...teď jsme si psaly,ptala se na Baru.
9. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
My byli hodinku na balkóně...Kuba si hrál a já četla časáky...teď je v postýlce,snad bude chvilku spinkat,chci mu ještě objednat nějaké oblečeníčko :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak zítra jde Jaru s Matýskem domů,všechny vás pozdravuje. V porodnici je maximálně spokojená,moc jí pomáhají,jen se jí stýská po bříšku-no to ji brzo přejde :grinning:
9. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky,
tak Jaru už pouští domu? To je dobře. Koukam, že všude pouští z porodky brzy, jen v té mojí drží tak dlouho.
Marhu, mam dotaz, může se kojit, když je zvýšená teplota? Mam 38st., a nevim.
9. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
@kach82 pokial ja viem, tak pri teplote kojit mozes ... beries nejake lieky? vtedy by si mozno nemohla, ale to by Ti asi lekar nedal take, pri ktorych sa nemoze kojit
9. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
dala sem tam tam nové forky mých pokladů
9. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
@sarik1 krasne :slight_smile: sa mi pacia ich mena :grinning:
9. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
pifina: Díky moc :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
@pifina díky za info, léky žádné neberu, přepadlo mě to až dnes. Přišlo to rychle, tak snad to i rychle odejde.
9. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
@kach82 nemas bolave prsia? to je asi caste pri kojeni, zapal prsnikov ... kamoska mala az 40-tky z toho :unamused:
9. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
sari no měla by tam být aspon jedna janička :wink: po tetě sophii :wink:
9. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
Sophie: No pokud to budou dvě holky, tak si piš, že Janička to bude :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
to je dobry tip :slight_smile: a da sa pouzit "obojpohlavne" - janicka/janik :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
pifina :grinning:
9. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
hm tak mi přišla žena a život, na obálce je nahá těhule a příloha dětičky...to mi snad dělají schválně

z města jsem přitáhla velkou půlku melouna a stavila se v cukrárně na náměstí na mražené kafe se zmrzkou a šlehačkou, mnam...

je sari to bych byla hrdá na tvou janičku a poslala bych jí nějaký dáreček :wink:
9. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
sophie: A tvůj mimísek bude mít jméno po mamince? Nebo jaká dáte jména?
9. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.