• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
já chci sofinku, už dávno...a kluka nevím, napadl mě Toníček po dědovi :grinning: ale moje máma omdlívala, že to prý neeee :slight_smile: janička je i moje máma, pro holčičku to není špatný, ale už by bylo přejaničkováno
9. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
adamek je taky hezký, to mě taky napadlo...nebo štěpán...Tomáš(ale toho mám doma :slight_smile: )
9. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tonda je moc hezký jméno.... no jdu do města na chviličku a pak půjdu chrupkat.
9. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
mne sa Tonko tiez velmi paci :grinning:
9. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
no tonda zrovna moc nééé, ale Toníček ujde :slight_smile: no ale zlobivej je pak Tonda :slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
no vida, prostě kluk bude Tonda, at si máma říká co chce :slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Čauky holky, tak jsem se konečně dostala na net :wink:
Tak nevím jestli mám mít radost, nebo být smutná. Na pravé straně je určo 6 prý moc pěkných folíků, jsou všichni přibližně stejně velcí, pani doktorka řikala, že to je dobré, že vypadají fakt pěkně. 6 jich je určitě prý možná 7,8 že jsou různě přes sebe, ale folíci na levém vaječníku nebyli skoro vidět :frowning2: prý je moc línej, ale že se můžou ještě rozjet, nechtěla mi zvyšovat dávky kvůli hyperstimuláku, tak uvidím v sobotu jak to vypadá. OPU by mohlo být po, nebo spíš v út to se uvidí. A asi mi napíše od OPU neschopenku prý abych se hodila do klidu . . .
9. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
@vveru ked sa budes tesit, tak sa to prejavi aj na telicku, takze mysli pozitivne :slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Pifi, jooo já se snažím a děkuju :wink:
9. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
já dnes nějak víc krvácím, je to víc "červená" :angry: doufám, že nebodou nějaké komplikace,ještě toho trochu...
9. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj kočeny :slight_smile:
@sarik1 jeeeeeeeeee to jsem rada že je vše ok, a že jsi ukázala, krásná miminka :wink:

@sophiejane neboj, holka nebudou komplikace, telo si dáš do pucu a pak šup znova na težký ale krásný boj :wink:

@vveru to bude ok, mne taky pracoval jenom jeden vaječník a v tom co byl ok, jich bylo 6 kousku, tak nestresuj je to dobrý :wink:
9. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
mončo: jedna věc, na NT screening je prý vše OK a riziko downa mě dala 1:403... jak to máš ty?
9. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
Prej je optimum 1:800, ale vzhledem k mému věku 29 :confounded: to je fakt mazec..
9. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
vidíš sarik a mě ty nt hodnoty vyšly naprosto na jedničku :cry:
9. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
@sarik1 nevím, mam kontrolu i s výsledkama krve a ost. ve stredu 16.6.
9. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Sophie: tak to si mě teda vyděsila.... :( že NT byl OK, a pak se to takhle podělalo... já myslela, že už si měla problémy na NT
9. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
Sophie: Myslíš ten ultrazvuk? Tam mě kontrolovala srdíčko, močový měchýř, nosní kůstku atd... a vše dopadlo dobře..
9. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
uzv jsem mnela taky ok, a taky kontrolovali to co sari, ale krev ješte nemám výsledky, tak uvidím, jen doufám že budou ok :confused:
9. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
no bylo méně vody, ale výsledky z krve vyšly výborně :frowning2: někdy se to prý projeví až později, ale tím se prosímtě nezabývej, mimi jsou v pohodě a moc krásná!!
9. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
ahojda, vítam sarika :dizzy_face:
kach jestli maš horečku mužeš si vzít paralen :dizzy_face:
jsme v místním oběžníku :grinning:
9. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Všem hezký večer :dizzy_face:

Dneska byl pařec a zítra opět bude..Ale my vyrazíme ráno na nákupek,na poštu,pak na očkování a budeme hezky relaxovat doma :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Aaa řeší se tu jména :slight_smile: můj ty Tondo kolenatej :grinning: To říkáme,jak slyšíme,že je někdo Toníček :dizzy_face:

9. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
@vveru jůůů krásná úrodička...určitě to budou kvalitní vajucha....no a brzo to vypukne a budeš mít mimísky v bříšku :slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz
@dadous Tééééda vy jste slavný a to jako bude o ni asi rvačka,tak bacha :grinning: :grinning: Jo a dobrý titulek pod tím :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: :grinning: no jo vono mi to tam vlezlo :grinning:
9. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
marhu taky ti ted kubík v těch vedrech pořad spí?
9. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
jinak jsme byly v poradně a nikča ma zas kilo nahoře :confounded: co měsíc , to kilo :angry: už važí 6 :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jo dneska spal docela dost...a večer nemůže ale moc zabrat,tak mu to pěkně trvá :angry:
9. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
no mě dneska nikča spala u našich hodinu v kuse :confused: jsem se na ni furt chodila dívat jestli dejcha :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@dadous a teda Kuba má pěkně žízeň...tak dneska jsem dávala po troškách i fenyklový čaj,protože mě teda bolí kozy od toho věčnýho přikládání :grinning:
9. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.