• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
My jdeme zítra do poradny...tak jsem napnutá,teď jsem ho doma nevážila,tak jsem zvědavá,ale podle toho jak mě bolí ruce,už to bude macíček :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
no nikča je taky co hodinu na koze, doma nebo na zahradě mi to nevadí ale pak když někam jedem, tak beru vodičku do flašky, ale to ji moc neuspokojí :grinning:
9. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
no už aby se trochu víc hejbala, nebo bude jak soudek, i když ted poslední dobou furt běha :grinning:
9. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
Kuba objevil,že nožičkama může "chodit" po špruclích u postýlky...tak dopolko,jak tam leží a kouká na kolotoč a hračky,tak pořád cestuje a točí se... :grinning:
9. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
9. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
:grinning: to je dobry :grinning:
9. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
šikulky to jsou, ještě nebudou umět sedět a už budou chodit, nikča ted začla zvedat hlavu jako když si chce sednout :grinning:
9. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
@dadous no to je dobrý,hlavně,když se pak někde zasekne a začne se vztěkat :grinning: :grinning: Ho chodím pořád rovnat a za chvíli už je zase úplně jinak :grinning:

Jo tak princezna už chce sedět :grinning: No máme se na co těšit...ono to brzo vypukne...Kuba pořád při pasení chce lézt,vypadá to srandovně a jak u toho heká :grinning:
9. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
no ta naše boubelka nechce bejt vubec na břiše :angry:
9. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych řekla,že spíš vypadá jako kluk v holčičích šatech :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
myslíš to dítě nebo nikolu? :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka
9. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
@dadous Tak Kubovi se to docela líbí....ale po chvíli jak zjistí,že nikam neleze,tak ho to nasere a lehne si a dělá mrtvýho brouka :grinning:
9. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
To hulící dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nikča je holka od pohledu:slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
My jdeme zítra na to očkování,tak jsem zvědavá na prcíčka mýho statečnýho...jestli to spustí na plno,tak sestřička s doktorkou ohluchnou,má docela pěkný jedák-asi po mamince :grinning:
9. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: aha :grinning:
9. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jsem teď dopekla štrůdl :grinning: :dizzy_face: No a asi půjdu chrupkat...teď poslední dny jsem chodila dlouho a nějak mi to chybí :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
chudinky maly, my jdem asi až 24tyho pže nikče se udělal na ramínku pupenec, z toho očkovaní v porodce, dva měsíce tam nic neměla a ted ji tam vyskočil :angry:
9. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
@dadous my ramínko už máme zhojený....nám hnisalo v tom šestém týdnu,teď už je to o.k.
9. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Holky moje mám na Vás dotaz, Marhu myslím, žes psala Ty, žes měla Gonal a Cetrotide, jak dlouho si píchala po sobě??? Známá mě teď docela rozhodila . . .
9. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
@marhulinka a jak dlouho se vam to hojilo?
9. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
vveru ten cetrotid se pícha těsně před opu ne?
9. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dad, to je Pregnyl aby dozrála vajíčka. Už jsem zase v háji . . .
9. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
@dadous začalo to den před kontrolou v 6ti týdnech a myslím,že tak dva týdny to ještě tak bylo...musela jsem to doma vymačkávat...vždycky po koupání...
9. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
@vveru no ja mam pocit že jsem měla dvě injekce cetrotidu ty poslední dva dny, tak ted jsem z toho jelen, když to už je tak dávno :grinning:
@vveru měla to Sophie.
autor
@marhulinka no dyt nikča měla měla na tom uplně bílou hlavu, tak jsem ji to vymačkla a vyteklo z toho mrťe hnisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
@dadous Tak to je dobře,po každém koupání jsem to vymačkala-vždycky toho bylo hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zbavili jsme se toho...
9. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/dadous/album/dadousek/2916920/
@vveru mam tam dvě injekce a ty jsem píchala poslední dva dny
9. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
@dadous zbytečně to moc nemáchat,nemydlit...jen čistou vodou-sprchou opláchnout...no a pak vymačkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.