• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Dad, to je jedno udělám to jak mi řekla sestřička v Gennetu, hodinu mezeru.
Holky děkuju moc.
9. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: pravě mě doktorka říkala at to nemačkam, ale vzapětí mi řekla že to muže prasknout :grinning: :grinning:
9. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@dadous no a já to zjišťovala a všude psali,že se to většinou u lékaře vymačkává :grinning:
9. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
@vveru jo tak ja tě blbě pochopila :sweat_smile: , ja mam pocit že jsem to píchla zaroven s menopurem :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak já jdu chrupkat...všem hezké sny... :dizzy_face:
autor
@marhulinka no muj šesty smysl my říkal vymačknout :grinning:
Dad, děkuju :wink: Mě právě řekla sestřička v CARu, že po hodině a ta známá=také zdravotní sestra mi řekla po 12 hodinách, ona byla na IVF asi před dvěma měsíci a jí řekl doktor, že po 12 hod :confounded:
9. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
@vveru tak bych se řídila podle toho co mi řekla sestra :dizzy_face: taky seš z toho vyprděna vid? ja byla taky :grinning:
9. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dad, to si piš :grinning:
9. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
:grinning: no ale už se ti to blíží :dizzy_face: a příští rok asi tak na konci unora se tomu zasměješ :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
dobre ranko jsem prvnííííííííííííííííííí :slight_smile:

veru já to do sebe vtŕazila vzdy hned ráno oboje naráz, o žádné mezeře mi nikdo nic neřekl, a foliku bylo 21, tak že je to asi zcela fuk...
10. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
Hezké ránko,já jsem druhááááááááááá :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
Kubíček si tu hraje na dece a za necelou hodinku vyrážíme k doktorce,tak na broučka myslete,ať ho moc netrápí :dizzy_face:
10. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
Další den pařák,nemám tohle ráda..to nemůže být něco mezi?? Tohle je prostě moc...vždyť děti v kočárku jsou jak na roštu!!
10. čer 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím, že mi dnes končí šestinedělí. Už mám jeden cyklus za sebou a vypadá to, že koncem července zkusíme KET. 30.6. jdu ještě k léčitelce, jak to vypadá podle ní, pak na ultrazvuk k doktorovi, jak to vypadá podle něho (bude mi kontrolovat myomy) a pak se nějak rozhodnu.
Tento týden jsem poprvé po třech měsících v práci a zatím mě šetří. Jen jsem si vybrala nejhezčí počasí na návrat, což mě trochu štve, ale jsem ráda, že už to mám za sebou. Jsem se toho návratu trochu bála. Sophi, mě by nechal doktor doma do konce června. Prý ať si zůstanu, než se budu na návrat cítit. Měl pochopení, že jsem si prošla peklem. Tak jsem se na návrat rozhodla podle svého.
Sarik - jsem ráda, že jsi v pořádku. Moc se tady na tebe myslelo a bály jsme se o tebe.
Marhu s Dad - vy krásně rostete, hezky si užívejte krásného období, než zas přijdou plískanice
Vveru - ty se drž. Určitě to bude dobrý. Nezáleží na množství, ale na kvalitě vajíček. Já měla při prvním IVF jen tři, při druhém 8. Takže hlavně teď musíš být v klídku.
Marhu, co je nového u Baru??? Nemáš nějaké zprávy?
HOLKY MĚJTE SE KRÁSNĚ. Zase se ozvu!
10. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Nori, tak ať se v práci daří a rychle Ti to utíká :wink: Já se snažím hodit do pohody a už jsem dneska řekla i šéfový, že půjdu na PN jak mi radila paní Dr., byla nadšená, ani neví o co jde, kdybych to přiznala letěla bych :frowning2:
10. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
jojo, snad to teď zase bude utíkat. Určitě zůstaň doma. Taky jsem byla doma. A i když se to strašně vleklo, než se objevily dvě čárky, nelitovala jsem. Ležela jsem první 4 dny a četla a četla. A neměla jsem VŮBEC žádné přiznaky. TAkže buď v klidu, když nebudeš nic cítit. Každá to máme prostě jinak.
10. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Nori, ale já půjdu teprve na OPU, po ET jsem chtěla zůstat doma na 100%. Doktorka mi právě včera říkala, že potřebuje abych byla v klidu :sweat_smile:
10. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
aha, no to nevadí :slight_smile: Však ten odběr je taky zátěž. Mně chtěli dát neschopenku taky už od odběru. Ale já to zvládala docela dobře, tak jsem si to nechala dát až po ET. To budou perné dva týdny, vid?! Uff, to čekání je nejhorší. Ale musíš věřit, že to dopadne dobře. :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
nori každý má PN bez problémů jen v tom Gestu s tím pořád dělají nějaké štráchy...zkusím ho v úterý ukecat, ale nevím nevím...
10. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
veru a ty jezdíš do gennetu? a dobrý?
10. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
ta bara ještě neporodila? dyt zítra už bude v té porodnici týden!!!
10. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Halo halo halo máme tu dalšího chlapečka,Bara to má za sebou....Tomášek váží 3250g a měří 49cm...Oba rodiče jsou moc šťastní :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
My byli v poradně,takže měříme 61cm a vážíme 5650g....u očkování byl statečný,ani se nehnul,trochu si poplakal,ale jak jsem ho pak vzala do náruče,byl klid....Je to prý pěkný šikula,protože se tam pořád točil na bok a utíkal :grinning:
10. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Dneska se tu snad ukáže i Jaru :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
no sláva, tak další mimi je na světě :slight_smile: že si ale dalo načas... :sunglasses:
10. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
jinak Kubíček je teda fakt zlatý dítě :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
@norisek no taky pořád ne :grinning: Teď poslední dny nemůže večer moc zabrat a v noci jak je teplo tak chce častěji bumbat...a teda dneska se mi pěkně vztekal v kočáře...nemá někdy rád ležení nejradši by se choval...no ale unavil se a usnul :grinning:
10. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahooooooj holky,
moc vás všchny zdravííím!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A rovnou gratuluju Baru k Tomáškovi!!!!! Konečně se dočkala. Často jsem na ní v porodce myslela a psala jí sms, ale asi neměla chuť psát, což i chápu :slight_smile:

My před chvílí přijeli domů a už jsem tu sama, přítel musel do práce, dovču má až od příštího tejdne. Doufam, že mě tu z toho nemrskne :grinning: Chyběly jste mi. Matýsek před chvílí zabral, tak toho musim využít a písnout :grinning: a dát fotky toho našeho blonďáka :slight_smile:

Na porod vzpomínám dobře. Suprovej personál, skákali kolem mě, snažili se m i pomoct, aby se mi ulevilo...PA mě při porodu hladily po vlasech, povzbuzovaly, chválily. V tu chvíli mi to vážně moc pomohlo :dizzy_face: člověk se tak nějak nebál.
Jak už asi víte, rodila jsem nakonec císařem. V sedm večer jsme přijeli do porodky a už si mě tam nechali. Dr chválil, jak se na prvorodičku kráně otevírám. No, asi to zakřikl. Ve čtyři ráno jsem byla na 6 prstech a v deset dopoledne taky :confounded: Píchali mi injekce, takže kontrakce zesílily, ale stejně to moc nepomohlo. Prý tímhle tempem porodím až někdy odpoledne a na to jsem po 15 hodinách kontrakcí už fakt neměla sílu. I doktor pochopil a navrhl císaře. Okamžitě jsem souhlasila. To byla úleva!!!!
Sice mě mrzí, že jsem přišla o tu první společnou chvilku s přítelem a Matýskem, ale v tu chvíli jsem to prostě chtěla mít za sebou :sweat_smile:
Už se hroně těším na druhé mimi. Zase pojedu do Krumlova, to jsem nezažila, jak jsou tam fajn lidi. Za celou dobujsem nepotakal jediného protivného člověka, všichni usměvaví, milí, ochotní.....Normálně se mi ani nechtělo domu :sweat_smile:

Jen mám teď trochu depku. Moc mi chybí těhu bříško. Nějak jsem se s ním nestihla rozloučit, přišlo to tak rychle a nečekaně. Připadám si bez něj taková "prázdná", jak tam není miminko. Je tam jen ten obří, třesoucí se špek s jizvou.....A voteklá jsem jako prase. Jsem zvědavá, jestli vůbec někdy splasknu....nemůžu se na sebe ani koukat. A ty hormony to všechno zesilujou... :confounded:
No, ale dost depkaření. Tady je ten náš blonďáček :slight_smile:

10. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
AHoj Jaru: Moc gratuluju, Matýsek je náááádhernej, závidím... tak a máš to za sebou a konečně máš svýho uzlíčka u sebe :slight_smile: :grinning: tak přeju hlavně zdravíčko!!!!!!!
10. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.