• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahoj Jaru,
moc gratuluju k Matýskovi, je moc krásnej. Je super, že máš s porodkou dobré zkušenosti, že se ti tam líbilo. Moc si to s Matýskem užívej.
Mě tu malá už asi 1,5h řve, do toho štěká pes, tak mi za chvíli asi praskne hlava :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
@jaru30 vítejte doma....Matýsek je nádherný blonďáček...užívejte si společné chvilky,rychle to letí :dizzy_face: Za chvíli to z tebe všechno opadne,neboj se...já taky ještě nějaký čas hladila bříško a pak si uvědomila,že Kubíček už je vlastně v postýlce :grinning:
10. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Baru no konečně, velká gratulace.
10. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@kach82 to je určo i z toho vedra...Kuba je dneska taky protiva,teď jsem ho konečně uspala...
10. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
@jaru30 mas uzasneho synceka :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
holky díky moc!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě tu zase řve papoušek. Musim nastudovat jak se míchá Nutrilon, jak se ohřejvá v ohřejvači, jak se sterilizujou lahve. Jsem nějaká nepřipravená :confounded:
Pro odsávačku jedem až večer, už aby tu byla!!! Asi mi prasknou prsa :grinning: Kojit nemůžu, mam moc krátký bradavky a přes kloboučky to Mates neutáhne :unamused: Takže pakárna s odstíkáváním a odhřejváním.....a dojídáním Nutrilonem, protože toho mlíka zatim moc neni....no, po císaři vlastně můžu bejt ráda, že vůbec nějaký je...
Tak já se zatím loučím a nakouknu. Už se budíííí.....pomooooooooooooooc :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
@marhulinka jo, to je možný, ale trochu to taky na mě hraje, potvůrka, protože dopolko jsme tu měli návštěvu a to ani nepípla. Se divili, jak je hodňoučká. A jen co odešli, tak spustila a řve a řve. Vůbec nemá v úmyslu spát.
10. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem se vše učila za pochodu....kolikrát jsem pak pěkně blbla :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
@kach82 hele jsou to malý herečky a herci!!! Kuba je u návštěvy jak mílius a jen zaklapnou dveře,tak to na nás spustí :grinning: :grinning: :grinning: Teď mi tu chvíli už chrupká,doufám,že chvíli vydrží...je to potvůrka protože vůbec nechce ležet,chce se jen chovat!!! a já jsem z něj už spocená až na prdeli :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
a to jsem ještě od rána nejedla.

Jaru taky mi trvalo, než se udělalo mlíko, pak jsem měla v porodce nadbytek a teď mam doma často nedostatek. Neboj, to se všechno naučíš.
10. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
@marhulinka přesně tak je to u nás, pořád jen v náručí a houpat. Jsem celá mokrá, hladová. Už aby byl doma taťka, to malá zmlkne.
10. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@kach82 Já jím konečně teď,taky se to ráno nedalo...jsem pořád přehrabovala co dám Kubovi na sebe,když je takový hicák a pak mě nenechal,protože se vztekal,že musí ležet-mu pořád říkám,že když mu to vadí,tak ať si sedne :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeežííííííííííííííííííííš, Jaru ten je krááááááásný, gratuluji :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já jen na skok, taxík se nám posral tak vybavuju rychleopravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a behám jak idiot!
Jaru vážne se vám povedl klučina jeden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Holky tak zatím peknej den a já znova pálím dál :confounded:
10. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@jaru30 koukam, že ty krátké bradavky jsou hodně časté. My se bez kloboučku taky neobejdeme.
10. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
No holky a mě Kuba bradavky natahuje až se kolikrát lekám,aby mi to nezůstalo :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@marhulinka my jsme jen v bodyčku, ale i tak jí je horko. Ona má taky chudinka plínu navíc, tak se v tom paří, až je mi jí líto.
Jsem říkala, že mě nenechá najíst schválně, abyc rychleji zhubla a ona měla pěknou maminku.
10. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@marhulinka já myslela, že taky máte kloboučky???
10. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@kach82 kloboučky jsme měli ze začátku,když jsem přišla z porodky,pak jsem ho zkoušela přikládat už druhý týden bez a nakonec se chytnul :wink:
10. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Taky teď nosíme jen bodyčko s krátkým rukávkem a na ven jsem dala kraťásky a slabý ponožtičky....
10. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Já ty kloboučky používala kvůli tomu než se mi bradavky zahojí,měla jsem je dokrve rozhryzaný :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
@marhulinka aha. Já dávám klobouček pořád, ale po chvíli kojení ho třeba sundam, to už jsou vytahlý a jde to.

Já tu datluju jak magor jednou rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes: v druhé mam Leušku. Vypadá to, že už usnula, tak ještě chvilku počkam a pak jí přendam.Snad se zase nevzbudí a budu se moct najíst.
10. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kach82 Mě Kuba zatím pořád spí...to je dost,dneska pořádně ještě nespal...jen chvíli v kočáře,když jsme jeli od dr.ale to bylo možná tak 20minut...ani ne :grinning:
10. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
@marhulinka do krve? ty máš ale piraně :grinning: :grinning:
Já jí nechávám v tomhle hicu i venku jen v body a slabých ponožkách. Jsme tak byli i u dr., tak jsem se scgvalně ptala, a říkala, že je to tak v pořádku.
10. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@kach82 je to strašná piraňka :grinning: Kolikrát mě normálně chytne bradavku a dává hlavu pořád dozadu a já čekám,kdy mi ji jako urve :grinning: :sweat_smile: Moje mamča se vždycky směje a řáká,že mě jednou teda asi vážně sežere :grinning: No myslím,že jakmile mu povyleze první zoubek tak jde na flašku :grinning:
10. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@kach82 jojo hlavně v kočáře mají pěknej hic...prý tam můžou mít až o 20stupňů víc než my venku!!! To je masakr!!!
Teď mají taky víc žízeň,proto můžou víc plakat a dožadovat se papu....Dneska mi i dr.řekla,ať dávám vždycky trochu čajíku nebo koj.vody na zvlažení... Já dávám fenyklový,aby to měl zároveň na bříšenko:§
10. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ha tak se probudil a hypnotizuje mě :grinning: tak to spal 45minut :angry:
10. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
@marhulinka No Leuška se taky pořád dožaduje papu, u kozy pak usne, ale jak jí to vezmu, tak spustí. Asi jí teda taky zkusím dávat čajíček nebo aspoň tu vodu.

Tak jsem jí dala spící do lehátka a stihla jsem akorát vyndat hrnec a ona už se zase vrtí a kouká. Tak z toho asi nic nebude, zase bude vařit až taťka. :angry:
10. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
@kach82 a máš ji v kuchyni u sebe? Já zjistila,že jak je Kuba se mnou v kuchyni,tak můžu cokoli....ale když si s ním sednu třeba tady,tak to spustí...v kuchyni mu to neva,tam vydrží ležet u mě hodinu a žužlat si ruku nebo špendlíka a pozoruje mě...ale jakmile si sednu,tak to se mu nelíbí :grinning:
10. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jsme volali taťkovi,že jsme s Kubou dostali šíííííííílenou chuť na melouna :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak to je supeeeeeeer, si dal na čas chlapák jeden! Baru, moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka, Vám oběma.

Sophie, jezdím do Gennetu a jsem teda naprosto spokojená ve všech směrech, fakt si nemůžu stěžovat. Jdeme na 1.IVF a máme oba hotový všechny vyšetření.

Já jdu dál dočítat . . .
10. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.