• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj holky, tak jaru je doma, krásnej chlapeček

gratulace bara, konečně to máš za sebou

holky taky dávám Martince čaj, fenyklovej, protože jinak bych ji asi od prsa nedostala, v tomhle vedru má určo žízeň, pomáhá to i venku když jsme, ale jezdíme buď brzy ráno, dokud je přijatelně nebo až navečer, ale to moc ne, je fakt hnus vedro, špatně spí, nebo teda spíš vůbec, doma teď byla jen v plíně, ven do kočáru ji dávám bodyčko a ponožtičky a v kočáře má otevřený ty větrací otvory, protože tam má jak v peci, chudinka
10. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@marhulinka mam jí v kuchyni, ale ona chce, abych seděla u ní a nejlíp, abych jí dala prst. To mi ho chytne a spí, když chci utéct, tak to cítí a hned se vzbudí. Říkam, že je to malá potvůrka.
Tak melouna bych si taky dala, mi děláš chutě.
10. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
@yes79 taky dávám fenyklový,alespoň to mají na bříška :slight_smile: Oni jsou děti stejně nejvíc spokojený,když toho mají na sobě co nejméně:slight_smile: Našemu Kubovi jak svleču gatě a fusekle tak je nejšťastnější na světě :grinning: I v kočáře mu fusekličky vždycky na chvíli sundám a to se šklebí a kope nohama o sto šest :grinning:
10. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
jj, jak říká marhu, jsou to héééérečky a héééérci, ta naše to taky na nás pěkně zkouší :grinning:
10. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
@yes79 Martinka je nádherná princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: Koukám,že má u sebe dudáka,je na dudáka?? Ten náš vůbec
@marhulinka jo marhu, jak je po koupání, tak je šťastná, nahatá, jak ji začnu oblékat body, tak to je řev, jak když ji vraždíme, sem se až lekla, taky je ráda nahatá nebo max v plínce :slight_smile:
@kach82 už volal ta´tka jestli nám stačí půlka!! Se zbláznil ne? Jsme na něj dva,tak celýho :grinning:
10. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@marhulinka na dudáka je jen občas, tak chvilku se nechá oblbnout a pak ho vyflusne a nezájem, zatne rtíky a konec
10. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@yes79 jsou to exibicionisti :grinning: Ikdyž v tomhle vedru to ani jinak nejde....je děsně,bych se nejradši svlíkla i z kůže :grinning:
10. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
@marhulinka a právě v tomhle vedru ten čaj je dobrej, my přece taky máme hodně žízeň a musíme se napít, a čajík dělají i pro děti od dvou týdnů, tak proč ne, a fenyklovej jim neublíží, já si taky vždycky trochu dám, se rozdělíme :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
@yes79 Kuba právě vůbec dudáka nechce,přitom by se s ním večer utahal a spal...a to on ne :frowning2: Teď místo dudáku si začal žužlat spodní ret a nebo má v ruce špendlíka,má ho u pusiny a nepustí a normálně s ním tak spí:slight_smile:
@yes79 yes krásná kočka, opravdu. My máme taky rády dudánka.

Marhu ten má teda nápady, půlku!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
@marhulinka jj přesně, nám je taky vedro a chodíme doma co nejvíc nalehko, tak proč ji trápit nějakým zbytečným oblečením navíc, ségra mi říkala, že když byl její synátor malej, narodil se koncem června, tak ho pak v létě vozila v kočáře jen v plíně
10. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
@yes79 No právě oni mají prý v těhle teplech ještě větší spotřebu vody,to by museli viset každou hodinu i častěji na koze!! No to by mě mohlo,hlavně to nejde pořád...mě teda by prsa upadly :grinning: Takže vždycky ráno udělám do flašky čajík a pak průběžně zvlažujeme :grinning:
No a ven teď chodíme ráno nebo včera jsme byli kolem páté-taťka nás pozval na točenou zmrzlinku:slight_smile: no a to sice bylo teplo,ale dalo se to...jenže třeba dneska už brzo jsme tu měli ve stínu 25st. to bych s ním musela chodit asi v pět :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
@kach82 děkujeme, taky máte krásnou slečnu, ale s tím dudákem to není u nás tak hrozný, fakt ji v puse vydrží jen chvilku, pak přijde na to, že nic neteče a je konec, tak radši leží bez něj
10. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Já jí taky asi necham v létě v kočáře jen v plíně, ale nesmí nás vidět babička. S tou se totiž pořád nemůžeme shodnout, jak jí vidí poodhalenou, tak jí přikrývá, aspoň plínkou. :angry:
10. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
@marhulinka jábyla venku dnes po ránu, bylo krásně a trochu to profukovalo, tak se dalo, zašli jsme na nákup a obešli sídliště a hurá domů do stínu, dnes pak půjdem možná než přijde taťka z práce, těsně před koupáním, snad bude líp, taky dělám čajík ráno a pak průběžně dávám, je to potřeba
10. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
@kach82 měl štěstí,že byl na telefonu,by viděl jak jsem vykulila oči :confused: :confused: :fearful: :fearful: Půlkou melouna by mě teda urazil :grinning: :grinning: Jen nevím,jestli to ještě hodinu vydržím....už na něj mám chuť od rána!!!

@yes79 taky budu nechávat Kubu pak jen v plíně...to bude panečku spokojenost :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
@marhulinka to jo, oni to tak mají nejradši, nejradši by byli samozřejmě i bez plíny, ale to byl nářez :grinning: :grinning: naše má totiž ve zvyku, že když ji jdu přebalovat, tak začne prdět a kadit, to se jí líbí nejvíc :grinning:
10. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: to dělal Kuba taky,teď přestal-teda jako kadit a čůrat,když ho přebaluju,ale prdí o sto šest :grinning: A nejlepší je,že už ví,že když si přitáhne nožky k bříšku,že se to uvolní a krásně to jde prdět,tak jak nemá plínu,tak pokrčí nohy,prdne si a začne se na mě šklebit :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: jako "mamčo to jsem ti to nandal,co?"
10. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
@yes79 Jo a asi dvakrát mě Kuba pěkně nahodil....ty vago to bylo :grinning: od té doby jsem si dávala majzla...teď naštěstí to kadění není v takových častých intervalech,tak to je fajn :dizzy_face:
@yes79 to naše dělá taky, jak jí sundam plínu, tak to na ní přijde. Tuhle po koupání to všechno šoupla do osušky.

Tak se ta naše prďola zase vzbudila, tak jsem rychle zasedla k ní, dala jí dudáka do pusy. Ona ho čapla, dala ruce v pěst k pusině a zase usnula. My bysme se bez dudánka neobešly.
tak nějak to dělá Martina, ale ta si spíš u toho tváří, jako že "já nic, já muzikant a nebo to byl tatínek" :grinning:
10. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj jaru, krásnej blondácek, gratulujuuuu....a taky gratulace pro bara, ta si asi holka užila...

a to si holky vezměte, kolik ted jezdí těch černých kočárů...tam musí být 50st!
10. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jaru, jé nádhernej, fakt. Strašně moc gratulu a přeju Vám vše nej. :wink: Bříško chybí, ale zase už máš zlatíčko u sebe.
10. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Kuba dělá na dudáka ksichty už jen ho vidí,běda jak mu ho přiblížím k pusině,začne ho vytlačovat jazykem,fluše ho a slintá :grinning: a rychle si tam rve ruku,aby bylo v puse plno :grinning:
10. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
@sophiejane ty černý kočárky jsou normální pojízdný grily :frowning2:
10. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
@sophiejane jo sophi, to je hrozný, sluníčko pálí a v tom černým kočáru to musí bejt příšerný
10. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
takový má občas názor na focení :grinning:
10. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning: taky už se nám takhle vyjádřila :grinning:
10. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.