• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
černej kočár to mi prostě hlava nebere...holkxy já se tu taky rozpouštíííím, se těm miminům nedivím, že chtějí zůstat nahatý...už máme v bytě skoro 27st, jsme bohužel až pod střechou a do ložnice a obýváku celý odpo praží slunce, bleeee...už se těším, až Tom přijde, večeříme ted jen saláty, nic víc nejde, a pak půjdeme někam na pivko na zahrádku
10. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
@kach82 nám taky a nejednou :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
tak si Martinka na chvíli asi dá šlofíka, tak jdu rychle umýt nádobí a trochu tu poklidit, ať to tu nevypadá jak v chlívku :unamused:
10. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
@sophijane znama ma cierny kocik a ze tam nie je vobec teplo, tak neviem ... asi je to nejak odizolovane
10. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
@yes79 koukám,oblíbený prstík dětiček :grinning:
10. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
@marhulinka jj, ale i tak to těm dětem s tím gestem sluší :grinning:
10. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
@sophiejane já chci taky na zahrádku na pivooooooooooooooo!!!!! Včera jsem měla taaaaaaakovou chuť...ale jak zastavím kočárem,tak je Kuba vzhůru :grinning: :angry:
10. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
@yes79 sluší to je fakt :grinning:
10. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
tak sedneš a budeš drncat sem a tam, nebo ho půjčíš číšníkovi, at drncá :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
po malým pivču by kubík hezky spinkal a určo ani neprděl :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
@marhulinka to je jasný, Marhu, Kuba chce taky pívo, proto se budí :grinning:

Nám celé odpoledne praží slunce do celého bytu, na teploměr radši ani nekoukam, je tu na padnutí a větrat nejde. My pak vyrazíme s manžílkem s kočárkem k řece, tam bude příjemně.
10. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
hele marhu a tebe meloun nenadýmá? to mě teda jo :grinning: velikou půlku mám v lednici, taky si odpo dám, ted baštím kuřecí salátek
10. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sophiejane posledně jsme sedli s manžou na zahrádce a když mi donesli latéčko,tak Kuba spustil arie a chtěl kozu :grinning: :grinning: No a mě mezitím špadla šlehajda :angry:
Po pivču by určo chrupkal...ale s tím prděním to bych pak umřela :grinning: To nejvíc vypouští u kojení - ty jo někdy to jsou pořádný dělobuchy :grinning: :grinning: Pejsan vždycky mrkne,zavětří a zdrhá :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sophiejane mě snad měloun nikdy nenadýmal :sweat_smile: nebo nevím....no pro jistotu má Kuba přes den fenyklový čaj a ještě kapičky... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jůůůůů mě bude Kuba spát skoro dvě hodiny....vždycky jen proloupne oko,jestli tu jsem a spí dál....to je žůžo!!! No a já si tu sedím u pc :grinning: :grinning: ale co uvařeno a uklizeno mám...a kdybych se víc hýbala,tak budu splavená :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
no marhu já myslím, že meloun trochu nadýmá :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
@sophiejane vážně?? Ale já mám na něj chuť už od samého rána...já to bez něj nevydržím!!! To už bych nemohla nic...pečivo jsem neměla skoro 3měsíce,jen se "zkouškama" co to s Kubou dělá...Nééééééé řekni,že meloun nenadýmá!
10. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
janičku nadýmá, martinku asi nééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning:
10. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
@sophiejane žejo viď?? No jestli to bude nadýmat Kubu,tak si to pak budu zase vyčítat :frowning2: já koukala i na jahody a ty taky nemůžu!! To jsou muka!!! :grinning:
10. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
holky já měla meloun asi před týdnem a v pohodě, přežili jsme to jak já, tak Martinka, mě teda nikdy meloun nenadýmal a dokonce v nemocnici říkali, že v létě je meloun ideální, protože to je samá voda :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
@marhulinka a už si jahody zkoušela? já čekám až uzrajou a budu to zkoušet, doktorka říkala, prostě to zkoušet, nic nezakazovala, žádný velký omezení, krom samozřejmě čočky, fazolí, zelí a takovejch věcí, ale jinak vše zkoušet
10. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
no jo když mě nadýmá skoro všechno, hlavně pak navečer, to nějak blbě a pomalu trávím :grinning: takže podle mě to neberte :sweat_smile:
ježiš bez jahod bych umřela, hlavně pak těch českých ze zahrádky....mnaaaam
@sophiejane aha, já právě zase takový problémy nemám skoro s ničím a Martina zatím bolení bříška nemá, všechno hned vyprdí, což je paráda, jím i pečivo, sice ne čerstvý, ale den starý maximálně
10. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
@yes79 ty jahody se nemají kvůli alergii,protože je to hodně alergizující ovoce,takže by se malý osypal...
Jinak já zkouším...ale po všem se může protrhnout,takže ještě musím hold vydržet
10. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
@sophiejane a to moje mamča má jahody veeeeeeelkýýýýýýýý slaaaaaaaaadkýýýýýýýýýýý a hooooooooodně!!! Si narvu do mražáku a až budu moct,tak se s níma přežeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale třeba v té době už kojit nebudu,kdo ví?
10. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
@marhulinka jj, to vím, ale musí se to holt vyzkoušet, to je jako s čokoládou a oříškama, taky zkusit, taky to jsou alergeny
10. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
@yes79 oni ty kluci mají ty bříška nějaký víc přecitlivělý...holky jsou v tomhle lepší :wink: :slight_smile: Já měla tři dny starý tmavý rohlík a Kuba mi málem lítal vzduchem...tak prostě to neriskuju,je mi ho pak líto...to ani kapky nezaberou 100%....
10. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
babička taky letos bude mít veeeeeeelkýýýýýýýý slaaaaaaaaadkýýýýýýýýýýý a hooooooooodně :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
@yes79 čokoška nám nevadí :grinning: Jahody riskovat nebudu,já se z nich už párkrát taky osypala...
10. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.