• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
tady máme venku ve stínu 29st a my máme taky v bytě 27,fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 17:28  • Odpověz
@monika71 mě manža nechválí-ne moc často...prý aby mi to nevlezlo do nosu :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
@sophiejane to bude vlhká noc :grinning: :grinning: budu celá splavená.
10. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
já udělala lehkou véču - řecké tzaziki, už se chladí....já ted nic teplýho do pusy nemůžu, bych se rozpustila, fuuj
10. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
to teda bude vlhká noc :slight_smile: budeme muset vyhrabat náš větrák...aspon něco
10. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
@sophiejane jééééééééé já se snad sbalím a jedu na tzaziki,to miluju!!! Na dovče jsem se tím mohla užrat:slight_smile:
10. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
to máš marhu hned - okurka, posolit vymačkat vodu, s kysanou smetanou nebo řec.jogurtem nebo i lučinou aby to neteklo, česnek, olivový olej a sůl, za 10min hotovo, v horku supééér
10. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
Taky máme větrák...ten stojanový - na dálkové ovládání...paráda...jenže teď to nemůžu pustit aby Kuba neofoukl :frowning2: Loni když jsem byla těhule,tak jsem si to pořád pouštěla,to bylo bááááájo...

Na večer tu mám nanučky...
10. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
naši mi semtam přivezou ten origoš řecký jogurt z německa, co v něm stojí lžíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted jsem tam dala nějaký jako řecký jogurt z kauflandu a kys.smetanu a dobrýýýýý
10. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
@sophiejane jooo já vím,taky to občas dělávám...a dělám to i jako po řecku,to jen ale dlouho trvá :grinning: a česnek teď nemůžu :frowning2: K véče budu mít okurku se zakysankou to stačí :dizzy_face:
tyjo tak na dalkovy ovladani nemame :slight_smile: to by se hodilo :slight_smile:
@sophiejane jooo taky tenhle řecký jog.kupujeme v Kaufu :wink:
10. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Ten ř.jogurt mají i s medíkem
@sophiejane nojo to jsem byla jen rozvalená na posteli,kolem sebe časáky,dobrůtky a ovladač v ruce :grinning: :grinning: :grinning: jak princezna :dizzy_face: :dizzy_face:
A teď jsem doma takový větrák na dálkový ovládání já,protože pořád lítám z jedné místnosti do druhé :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
no s tí mfakt řeckým nemá moc společného, ale aspon něco...ježiš já už chci k mooři :slight_smile: sice bude vedro na padnutí, ale na to cachtání už se faaakt těším..a na to jídlo :sweat_smile:
jojo vím, to já radši origoš řecký medík, ještě máme od lonska :slight_smile:
jsme zmlsaninky :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
a jak meloun, marhu, ok? :wink: nepůsobí? :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
já si dala míšu a vyhrála jsem dalšího :grinning: :grinning: :grinning:
@sophiejane ty jo teď tam bude asi pěkný pařec....my byli v září a měli pařáky,že jsme říkali,že v sezoně tam muselo být na zdechnutý!!!
@sophiejane meloun nepůsobí-zatím...uvidíme co Kuba...ikdyž dneska bude asi mrzutí z toho očkování...jak tak na to koukám....buď spí nebo pláče....
10. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
zase něco na pobavení:http://www.novinky.cz/koktejl/202893-obezni-americanka-se-schvalne-prejida-chce-se-stat-nejtlustsi-zenou-sveta.html
10. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky moje ,tak uz to je konecne zamnou.vsem vam moc dekuju ze jste na me myslely a jaru moc se omlouvam ale ja nemohla psat.to co jsem tady zazila na to dosmrti nezapomenu.dala bych vam sem foto ale odsud to nepujde tak az z domu.jinak tomik je celej kamil ale totalne.on je tak krasnej dudinek muj ale ven se mu za nic nechtelo .sesita jsem az ja nevim kam a jak dlouho se to bude hojit to taky netusim.co se tu odehravalo napisu az z domu ja nemuzu seedet
10. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
no to jsem viděla, ten článek...my byli vloni na přelomu červenec srpen, já to mám blbý že jako úča musím jezdit v sezoně... :unamused: ale ušlo to, večer bylo krásně, kréta byla rozpálenější...
10. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
@sophiejane a už jste vybrali místo?

@baradisk už se těšíme na fotečky....teď hodně odpočívej :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
takže ted to asi taky tak nějak vyjde...musím to hlídat, u firo tour to je pořád v last momentech, ale azse do poslední chvíle tedy nevydržím, to bych se bála...to jsem takhle čekala loni, že pojedeme na krétu tam co už jsme byli, a pak to nebylo :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
pojedeme tam co loni, acharavi, apartmany kamari...nebylo to buhvico ubytovani, ale zase v acharavi se mi libilo, klid, přitom i kde courat, u vody spousta místa, žádná hlava na hlavě, a rozhodně levné a výborné jídlo :grinning:
10. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
ted ajestli to bude volné samozřejmě, ale zatím pořád je a loni taky bylo
10. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.