• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj bara tak už se těším na fotky Tomíka!!!
10. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
Mi v Acharavi měli oblíbenou taverničku-byl tam čech-takže nám pěkně dopřával :grinning: :grinning: :grinning: Aaaaaaaaach hnedka bych jela...teda ale bez těch kil,co mám nahoře...bych brala alespoň ty,co jsem měla když jsme tam byli :grinning: Tak pár vzpomínkových:

10. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
Ježisi My!!!
10. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
Tam jsme byli ubytovaný....ten pohled na budovu,ten horní balkonek jsme byli ubytovaní....
10. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
noo, to vypadá hezky, my to měli skromnější, to ubytování...tohle je taky ještě volné, mě hned napadlo, že to je jak jste byli vy, ale radši budu v acharavi přímo, všude kousek na jídlo :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
@sophiejane tojo my do Acharavi museli dojít,sice to nebylo daleko,po cestě jsme kecali,fotili a hezky se opalovali...jen ta zpáteční cesta byla ke konci už horší...by se tam seznámili s jedním párem,tak jsme chodili večer společně posedět no a my jsme chtěli samozřejmě ochutnat všechny míchané nápoje,co byli v nápoj.lístku :wink: poslední den jsme museli dát čtyři,co nám zbývaly :grinning: :grinning: To byla cesta :grinning: :grinning: No a pak jsme vždycky ještě v noci seděli na balkónku,popíjeli vínečko....koukali jak plují lodě...bylo tam krásně...hned bych se tam vrátila...Taky tam jsme začali dělat miminko :frowning2:
10. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@sophiejane jůůůůů to vypadá nádherně!!!!
10. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
jojo večery nad vínkem na terasce to je paráda..tam to víno i nějak líp chutná a voní...no uvidíme, jestzli to vůbec bude, skoro 20tis za to nedám, vloni jsme platili za 11nocí asi 12tis. na last moment a pak to ještě šlo dolů...máme naštěstí oba příplatek z práce na dovču...
10. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
no ono to vypadá,ale to ubytování co jsme měli tak krásný tedy nebylo, na zdech pozůstatky plísně, v koupelně neodtékala voda, takže vždy potopa:slight_smile:) vlastní to totiž nějaká anglánská rodina a ti prý si pro sebe rezervují ty lepší pokoje, prevíti :slight_smile: ale jinak si stěžovat nemůžu, na řecko může být i hůř...ani klimošku jsme za celou dobu nepotřebovali, takže jsme dost ušetřili
10. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
ale ten bazének byl pěknej to jo, to já ale nemusím, byl obležený dětmi, já radši moooře, a to bylo kousíček po cestě
10. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
mě nejvíc děsí takové ty megahotely s animačními programy pro děti :grinning: to jsem jednou zažila auž nikdy víc :sweat_smile:
10. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Jojo my taky nejsme nijak nároční...ale ubytování bylo docela v poho. Já mám od práce taky dost velký příšpěvek,takže jsme vlastně pak platili za jednu osobu + prachy na s sebou....takže to pak je výhoda :dizzy_face:
my radši něco menšího nebo nejlíp takhle apartmánek...
@sophiejane jo na tohle my taky nejsme :wink:
Tady byl taky klídek,ale to asi tím,že jsme byli v září...takže pláž byla volná....super,nesnáším hlava na hlavě!! brrrrrrr
U bazénu jsme byli večer asi dvakrát a měli ho pro sebe,tak nám ho i intimně nasvítili :grinning: :grinning: Ale majitel seděl u báááru a hlídal,asi abychom se tam nešmajchlovali :grinning:
10. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
10. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
no někdy pojedeme spolu :sunglasses:
10. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
@sophiejane Tak jo až budou dětičky větší,tak vyrazíme :wink:
10. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Psala jsem si s Monititou,všechny vás moooooc pozdravuje,i miminka :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ty jo tak Kuba buďto spinká nebo pláče....teď už hodinu zase chrupká....to očkování je teda :frowning2:
10. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ježiši zase dávaj seriály a tady nikdo :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
ahojda, marhu ty vedra mu taky moc nepřidaj :cry: tak at je brzo fit a posílame mu pusinku :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
Všem hezké ránko :dizzy_face:
11. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
@dadous Pusinka pomohla...už se ráno na nás zase smál :dizzy_face: Večer jen spinkal,jak se probudil,tak plakal,tak jsme ho chovali a utěšovali a většinou zase usnul,vždycky si párkrát potáh z prsa,spíš jen na žízeň než na hlad. Večer pak měl trošku teplotu,tak dostal siroupek a hnedka mu bylo dobře :dizzy_face: Ty vedra jsou šílený!!!
11. čer 2010 v 06:55  • Odpověz
Aaaaaaa a dneska je velký den Nikolky...tak ať se jí to líbí :dizzy_face:
11. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
dobre ráno holky :slight_smile: tak já buntoším už od 6 hod, ale ne z vlastní aktivity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám že nebude dnes tak horko, už stačilo :confounded:
Dad, tak ať si to dnes Nikolka užije, a verim že všechny kluky zastíní princezna malá :sweat_smile:
11. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko!!!a niki pusina od tetky :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
tak at to megavedro dneska nejak přežijeme a nerozpustíme se ve vlastních omáčkách, fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
Dneska nevystrčíme paty!!!

Kubíček už je zase můj chlapeček,usmívá se,hraje si teď tady na dece pod hrazdičkou se špendlíkem a chytá myšičku v sýru :grinning: Jsem ráda,že už mu je dobře,večer to bylo bezvládné mimi.
11. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.