• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 Tak to zvládáte dobře... moc gratuluju maminko...... a jak se daří tvojí mamince, určitě když viděla malého jí to nabylo energií :slight_smile:
11. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
@sophiejane urcite sa Ti zide a potom budes rada, ze nemusis cakat, kym pride :slight_smile:
11. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
@sophiejane angelsounds si schovej,užiješ ho!!!!

@jaru30 jen mu dej tolik o kolik si řekne,hold to bude třeba papáneček :wink: Pokud by ti řval hlady,stejně bys mu musela dát papat :dizzy_face:
My se neolupovali :sweat_smile:
11. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
@jaru30 mne sa mari, ze som niekde citala, ze po cisarskom sa deti olupuju ...
11. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: Kuba mi krásně spinká...tak jestli je to i tím vedrem,že jsou dětičky víc unavený :sweat_smile: Pejsan leží taky suprově,se chladí :grinning:
11. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Jaru nevím, jstli je to tím císařem, ale my se taky olupovali, jako háďátko. Tak jí koupeme v Linole, je to olejíček, krásně voní a Leuška je po něm heboučká.

Marhu na Leontýnu to horko působí jinak, víc řve. Ráno jsme byli s kočárem, to pěkně spala, ale co jsme doma, tak jen řve.Už vymlaskla celou flašku, dvakrát jsem jí přebalila a řve furt.Nic na ní neplatí. :frowning2:
11. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Leontýnka se právě narodila, před měsícem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A na počest toho mi právě poblila rameno. :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
teda narodila před 4týdny, tak to myslím.
11. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@kach82 ach ta mladez :slight_smile: oslavuje to, nevie to pit a potom to "blinka" :grinning:
11. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
11. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
@kach82 jéééé gratulujeme!!! To to letí :slight_smile: Tak my jsme asi víc spací po tom očkování:slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
11. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
jsme byly s kámoškou v práci, už někoho za mě přijali a ted by chtěli, abych si vzala menší úvazek, ale to se mi tedy nelíbí ani trochu...
11. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky

@kach82 my s tím vedrem taky bojujem, je to hrozný, ještě že doma máme trochu chládek, ale i tak to snáší nějak těžko, cucne si prsa, na chvíli usne, pak se zase budí, ale hlad nemá, dávám ji i čajík, ale z toho tepla je taková neklidná
11. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
takl chladit nožičky :wink: ty mimča jsou chudáci, dyt oni mají ještě horší termoregulaci než my...
11. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
@marhulinka děkujeme, letí to fakt nějak rychle.

@yes79 tak nějak je to i u nás. Je nevrlá, spí sotva pár minut a zase řve. Už jsem jí i sundala tu plínu navíc, byla pod ní úplně zapařená, se taky nic nestane, když bude jeden den bez ní. Já ten fenyklový čajík doma nemam, musím ho zítra taky koupit.
11. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
@yes79 a
@kach82 ochlazujte je....já Kubíčkovi vždycky potru ručičky a nožičky,aby se schladil...my máme doma teda hicák pořádný :angry: :frowning2:
11. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
@kach82 no teď jí navíc plínu nedávej...Kuba to nenosil vůbec a kyčličky máme v poho,takže párkrát se nic nestane :wink:
11. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
@marhulinka to my naštěstí to doma nemáme tak hrozný, máme zatažený žaluzie, tak je to lepší, ale sluníčko nám sem ještě nepere, do obýváku začne až nějak okolo druhý hodiny a ráno chvíli svítí do ložnice, takže to je celkem dobrý, včera sem ji taky potírala mokrou plínou, ale zabralo to jen na pár minut, teď tu dokonce sluníčko začíná zalezjat, tak se třeba něco přižene, vůbec by to nevadilo
11. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
taky tu jdou mraky! bouřku bych i brala..kdo by to před týdnem řekl,co? to bylo 10stupňů!!!! apřesně před týdnem mi to touhle dobou dělali :cry: ale připadá mi to najednou jako by to bylo dávno...
11. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@sophiejane nemysli na to, holt to tak příroda zařídila, teď si pěkně odpočineš, dáš se do kupy, vyrazíte na dovču a pak začnete nový boj s dobrým výsledkem a ten angelsounds si schovej, jak říkají holky, hodí se ti později :wink:
11. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Já chci taky mraky a bouřku-tu já ráda... :dizzy_face: A hlavně ochlazení...já prostě nejsem na tohle vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
@marhulinka já tyhle vedra taky nemám ráda, v létě trpím a teď trpím dvojnásob s malou, chudinka, ale musím zaklepat, zatím spinká, tak snad ještě chvíli vydrží a já trochu poklidím a udělám něco k jídlu
11. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
@yes79 když je chladněji,člověk se může ustrojit,v tomhle toho moc dělat nechce,člověk se osvěží a za chvíli je zase durch :angry:
11. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak se Kuba napapkal a zase chrupe v postýlce...pejsan u něho na mé posteli,oba roztažený ruce nohy :grinning:
11. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
od soboty - nedele ma prsat, letne burky, to mam rada :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@pifina Já takyyyyy už se na to těším...doma máme hicárnu,už nevím jak se ochladit,hýbu se co nejméně :grinning:
11. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
ja len dufam, ze buducu sobotu bude pekne :slight_smile: nemusi byt horuco, len nech neprsi :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
dievacata, o poculi ste o bezplienkovej metode? akurat o tom citam a pride mi to dost zaujimve :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bezplenkova-komunikacni-metoda-ii/?page=1
11. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
@jaru30 ahojda mamino, vítam tě zpatky :dizzy_face: mě se nikča olupovala a dr mi na to dala mastičku :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.