• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Hezký večer a víkend před námi :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
@dadous jéé ahoooooojky,tak co vítání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
@pifina jj něco jsem o tom četla,ale do toho bych asi nešla :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
ahojda, no vítaní byla jen takova desetiminutovka, pže tam byl šílenej pařak tak to to trošku zkratily kvuli dětem :dizzy_face: byly tam s nama dva klučíci a nikča se na toho 5timěsíčního pořad chechtala :grinning: pak jsme si zašli na zahradku na jahudkovej pohar no a do sedmi jsme byly pak u nas na zahradě, a nikča usnula před chvilkou, je jí asi vedro tak nějak nemohla zabrat :angry:
11. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak Nikča už flirtuje,jo :grinning: :grinning: :grinning: Kuba dneska taky nemohl zabrat usnul po deváté!!!
11. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
A cák jste dostaly?
11. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
z vítaní budou fotky nevím kdy :confused:
11. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
@marhulinka no ja karafiaty :grinning: :grinning: a nikča plyšaka opici, nějakou kosmetiku od hippu, leporelo a minialbumek :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
no ta šla včera spat po paty hodině a vzbudila se až o pul dvanacty, tak jsem zvědava dneska, když vytuhla až v devět :fearful:
11. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
@dadous :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to frajerka....moooooooc se povedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
@dadous fakt karafiáty jo?? :grinning: :grinning: :grinning: já padnu...to je komunistická kytka....Jůů Nikča dostala hezké dárky!!! To Kuba dostal velký gůůůvno...jo dostal vlastně super dárek-vystřihovánku a skládačku gymnázia :grinning: :grinning: :grinning: To si z nás normálně dělaj prdelky.
11. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
@marhulinka neke :grinning: no hele minule bylo v telce že karafiaty se zas vracej do mody :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
@dadous no vážně neke...to až bude čas blejsknu!!! My když to doma vybalili,tak jsme na sebe koukali :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: a nevěřili :grinning: Ale tak dostal tu pamětní minci a domovský list...tak nějakou památku mít bude - jo a fialovýho zajíce-klíčenku...No Kuba má totiž takových klíčů,že mu ho tam dáme :grinning: :grinning:

Fakt jo? Tak to u nás zase nejdou s modou a dávali růže!! Kruciš
11. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Tak dnešní parnou noc teda nevim nevim,Kuba se pořád vrtí... :frowning2:
11. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
ahoj holky, konečne mám čas, tak vám povím dnes ten hic a zhon mne dorazil. Museli sme místo taxi jet na Vídenské letište s mm, pak sme cestou spátky se zastavili na jídlo, protože už nás žral sám hlad, pak skočili nakoupit, rychle jsem navarila na zítrek(i když jenom špagety), poklidila, vykoupala (se vším co k tomu patrí u žen, t.j. kompletka holení,....). a to není ješte konec, ve 3 hod. jedeme ješte na naše letište :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak doufám konečne spánek a zítra vyrážíme k vode na oddech :sunglasses:
Dadus, pekný dárky jste dostali, a mala hotová modelka, ale že už ted ppokukuje a blázní kluky, teda.....po kom to asi má? :grinning: :grinning: :grinning:
Marhu, stráž si Nikču pro Kubíčka :grinning: :grinning: :grinning:
tak a já asi na tu chvilku zalehnu, takže zatím pa( ale pred tím si poslechneme mimino - dárek k narozkám angelsounds :wink: )
11. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
tak nam se tady rošku ochladilo, ale doma je stejně takovy dusno, sem nikču ani nepřikrejvala :dizzy_face:
moni vy jste furt někde na cestach, tak aspon že ti není špatně :wink:
11. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
ted koukam že doma je 27 :confused: to je nějak moc ne? a venku je 20 :zipper_mouth:
11. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky, hezké dopoledne :slight_smile:
díky za info!!!! K dr. jdeme v pondělí, tak jí hned řeknu. A taky se zeptám na oči, z koutku jednoho mu vytejká nějakej nažloutlej humus. Kápla jsem mu oční kapky (ještě že jsem se včas vybavila). tak snad mu to trochu pomůže....

Holky, dneska v noci jsme byli každou hodinu vzhůru :sweat_smile: Jestli je to tím horkem :confounded: Odkdy se může dávat miminkům třeba fenyklovej čaj....abych do něj furt neládovala jen to mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky holky. Tak už jsme konečně doma, dnešní návštěvu v Gennetu už jsem náležitě ožvala , folikuly jsou tam čtyři použitelné, nechápu to ve středu jich bylo šest pěkných, Brandejská říkala možná 7-8, že se překrývají . . . Takže dneska už píchám jen Cetrotide a nějaký Vitrille, snad to píšu dobře a v pondělí jedu na OPU . . .
12. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahooooj vveru, tak to je super!!!!!!! :slight_smile: budeme na tebe myslet a pak držet pěsti, ať pak máte kvalitní embryjka, který se zakousnou, nepustí a pěkně ti zakulatí bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
Jaru, děkuju, hlavně aby z nich něco bylo, fakt mám strach . . . :frowning2:
12. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

@monika71 jakpak jste ten včerejšek/dnešek zvládli? Byli jste u vody?

@jaru30 to může mít zánět spojivek,někdy se to u dětiček objeví po narození-ale to by měli kontrolovat v nemocnici....My měli zánět spojivek nedávno,ale to bylo ze sluníčka. Tak kapej Opthalmoseptonex kapičky a pak uvidíš co ti řekne dr. :wink:
Fenyklový čaj - od 1.týdne a zároveň je to i na prdíky,když na ně bude trpět :wink: :slight_smile: Já Kubovi dávám čajík přes den na zvlažení a prdí o sto šest :dizzy_face:

@vveru neboj to jsou silný bojovnický vajucha!!! Však někdy stačí jen jedno pořádné a bude mimi :slight_smile: Budeme mooooc držet pěstičky!!! Já měla na konci Ovitrille myslím...tak to bude určo taky ono :slight_smile:
12. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
My dnes dali Kubíka a Beníka na hlídání babičce a jeli po nákupech...jen jsem se přistihla jak manžu popoháním a jak na ně pořád myslím :grinning: :sweat_smile: Pak jsme měli výborný obídek a kávičku se zmrzlinkou...byl to mooooc fajn den :dizzy_face: Jen ten hic by mohl zkončit...
12. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Hezkou neděličku :dizzy_face:
13. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
hoj tety, mam dvě fotky z vítaní v albíčku :dizzy_face:
konečně se ochladilo :wink:
13. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Už jsem je vypátrala :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Kde že se ochladilo?? Tady bylo příjemně v noci,to jsme měli doma konečně dýchatelno...ale dneska je tu pařec znova :frowning2: Sice nemáme doma např.v ložnici 27,ale 25 stupnů :sweat_smile:
13. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
@dadous Co jste dělali,že na vás Nikča takhle koukala :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Mě už třetí den bolí hlava...asi z toho počasí...vždycky po ránu,pak jak začnu kmitat,tak to přestane,ale dneska se mi moc kmitat nechce :grinning: Ikdyž mě tu teda čeká velká hora žehlení a to musím udělat i kdyby nevím co...a v tom vedru to budu mokrá jak nevím co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Kuba tady přepral bležku Anežku a usnul :grinning: :grinning: Včera dostal od taťky dvě hračky...tu blešku a ještě světlušku Fredie,tak Kuba má o zábavu postaráno...už ho ty hračky berou :grinning:
13. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.