• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@marhulinka :grinning: nevím, probudila se a asi chudinka nevěděla ktera bije :grinning: jo a začla jsem ji davat bryndak, pže neskutečně slinta :sweat_smile:
13. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
jinak tady mame 17 stupnu :sweat_smile:
13. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
ale doma 25 :grinning:
13. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
@dadous Kuba taky slintá,drží si pořád teď plínku...se s ní nunánkuje,většinou u toho i pak usne...takže rovnou pořád utíráme :grinning:

13. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
Velká rvačka:
13. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
@marhulinka teda ale vam to háro roste :dizzy_face:
13. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
@dadous nojo už má dlouho ofinu :grinning: :grinning: Ale musím ho někdy vyfotit zezadu...tam to má pěkně vypelichaný,jak to má vydřený :grinning: :grinning: a dole má normálně chuchvalec a dlouhý na culíčka :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
@marhulinka no tak nikča ma jen toho culíčka :grinning: jinak je to slabota :grinning:
13. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
Taťka se jel podívat do bazarů na auťáky,chceme si koupit větší :grinning: Se do naší berunky už nějak nevlezeme a když chceme ještě jedno dítko,tak to by někdo musel jezdit na střeše :grinning: :sweat_smile:
13. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
@dadous nojo jenže to je ženská to dožene....ta pak bude mít vlasů a našemu to začne vypadávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
mame taky maly auto a ještě k tomu třídveřak :angry:
13. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
Tady to je vidět,jak to má vydřený a dolě chuchvalec vlasů :grinning:
13. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
@dadous tywago a vejdete se tam jo?
My dáme do kufru podvozek od kočáru,nějakou tu tašku...pak vzadu sedí Kuba v sedajdě,já,pes a kabelka :grinning: Vpředu řídí manža a když vezeme ještě korbu od kočáru,tak vedle něj je korba a nebo nákupy :grinning:
13. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
@marhulinka to doroste, aspon se tolik nepotí :sweat_smile: no vejdem ale blbej přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jezdíme bud s korbou, nebo autosedačkou,nam jde korba přidělat za pasy :dizzy_face:
13. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
@dadous jojo doroste :grinning: ale teda potí se chudák i tak...jak ho taháme,tak jsme splavený vždycky oba :grinning:
Tak to my když chceme jet s kočárem,musíme i s autosedajdou,to nám to nejde...se máte :wink: No tak taťka vybírá a pořád mě volá k pc a ukazuje auťáky :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Copak dneska se vaří u dadoušku?
13. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
@marhulinka dneska byly klobasky a brkaše :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@dadous :grinning: jsme se tu sešly,já jdu teď sem obídkovat...Kuba usnul u taťky u telky. Jsem konečně dovařila,dopekla a chvíli dám oraz a pak mě čeká žehlení...to zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
@dadous mňaaaaam to jste měli mňaminku...já si udělala těstoviny zapečené s masínem a manžílek si vyžíral výpečky,knedlíček :slight_smile:
13. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
jee vypečky bych si taky dala :fearful:
13. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
jee nikču jsem taky odložila k tatovi na gauč, ale už se tam ozyva :angry: ted když brečí tak začla dělat, jejejej :grinning:
13. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
@marhulinka jinak teda tady u nas pěkně fouka
13. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: jejejej jo :grinning: :grinning: :grinning: To Kuba má teda pěkný ječák,si kolikrát říkám,aby na nás nezavolali sociálku,teď jak jsou otevřený okna...to je panečku rachot :grinning: :grinning:

U nás je slunce naštěstí taky už zalezlý,mírně pofukuje,je příjemně-venku,doma máme na padnutí...do toho jak jsem vařila a pekla,tak mazec :grinning:
13. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
Tak jdu na to prádlo :slight_smile:
13. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Zase se někde škvaříte? Kluci mě nechali žehlit a uklízet...splavená jsem jak myš...tak jdu hodit spršku a ještě pár kousků tu na žehlení mám...
13. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem zpátky od našich...
zvládli jsme to jak s prckem tak i s pesanem ok,ale ty vedra byly teda děsný...
koukám,že jste toho moc nenakecaly,tak nemám ani co dočítat...
mám vás přečtené,
jaru mooc gratuluju k chlapečkovi, ještě 1x, už jsem na něj koukala, jenádherný.. a jsem ráda,že už jstedoma a v poářdku..
baru, ty už to máš naštěstí taky za sebou,tak fajn, i když dle tvého to byl asi horor,ale snad na něj rychle zapomeneš a malý ti vše vynahradí... budu na vás myslet..
moni,taky mám teď pořád samé lítání, včera když jsem přijela jsem vybalila věci a večer šla hned dopráce, ráno vyprala 2 pračky, uklidila, pak šla dopráce dělat papíry týdenní, holkám výplaty, vyvést bordel.... teďjsem chvíli doma a pak valím s pesanem na procházku..
přítel je už od čtvrtka na fesťáku v RAkousku, jezdí tam s kámošema každý rok, je to rockový festival,asi 150tisíc lidí a samé známé kapely,ale to není na mě,tolik lidí pohromadě..vrací se až zítra .. takže ho uvidím po týdnu, protože když přijel domů,tak to já už byla pryč a on si stejně jen přebalil věci a jel..
marhu kubíček je taky roztomilý...
sariku, jsem ráda,jak to zvládáš a určitě to rychle uteče a po dovče se na to znovu vrhnete..
přeji všem pěkný zbytek neděle, navečer ještě kouknu..
d.
13. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
ahoj, konečně je přijatelné počasí
jinak mám od včera penicilin, začínal mi zánět v prsu,ale zachytilo se to včas, takže už je to dobrý, ale od pátku do včerejší noci sem měla teploty, ty už naštěstí nejsou
13. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
jo a Martina má dnes přesně měsíc, to je něco jak to letí
13. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky, hezjkou neděli, u nás je celý den jen 20st, tak jsem konečně dožehlila...včera jsme byli na leteckém dni kousek od nás, nejdřív tam tedy bylo na padnutí, uuuf...no a večer když jsme u našich začali grilovat tak samozřejmě začalo lejt :grinning:
13. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
drahouš ted jel s kámošema někam na kolo, už se těším, až taky budu moct, i když asi budu po třičtvrtě roce teda asi notně funět :stuck_out_tongue_closed_eyes: fyzička v pr....
13. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.