• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jdu nakouknout...taťka koupe,pak bude bašta a uspávačka:slight_smile: A pak přijdu juknout jestli tu někdo bude... :dizzy_face:
13. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
@danda78 tak jste cestu zvládli :wink: To počasí je příšerný,na cestování vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@yes79 jůů já gratuluji Martince k 1.měsíci a moooc jí to sluší:dizzy_face: Opravdu to strašně letí...chce si to prostě užívat naplno každou minutu :dizzy_face: Na fotkách ty děti vypadají vždycky starší :slight_smile:
13. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
@yes79 tak hlavně,že se to podchytilo včas!!! Ať už se to neobjeví :wink:

@sophiejane taky jsem měla žehlící den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Grilovačku bych si taky dala líbit...musíme s našima něco naplánovat :dizzy_face:
13. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
@marhulinka jj, já ani nevěděla, že to může být tohle, protože mě prso nijak nebolelo a ani nebylo nijak tvrdý, takže to bylo fakt na začátku, dneska už sem v pohodě, teploty už nejsou
13. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky moje, tak já se s Váma loučím a zítra dám snad vědět. Mějte se moc fajn :wink:
13. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak jsem tu...Kuba usnul podezřele rychle,to určitě nebude na dlouho :grinning: :sweat_smile:

@yes79 Tak to je dobře,že to odeznělo :wink: Já kolikrát po noci mám tak tvrdý prso,že mi mlíčko stříká všude...tak rychle Kubu přikládám...no a on je rád,že to nemusí tahat,že to teče samo :grinning:

@vveru mooc na tebe budu myslet--tfuj tfuj tfuj!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
vveru taky na tebe budu myslet, určitě tam budeš mít krásné vajucha.. pak dej vědět úrodičku..
yes, hlavně žese to podchytiloo včas a odeznělo..
přeji hezký večer jdu si udělat večeři a k tv.
ještě nakouknu..
d.
13. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Marhu, moc moc děkuju, fakt mám strach :frowning2:
13. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@vveru jo to znám,já se taky pokaždý bála...nejhorší bylo,že já měla vajuch hodně a při každém telefonátu mi dr.hlásil,že počet se rapidně snižuje a snižuje,že vajíčka byla víc kvantita než kvalita...No a když mi pak zavolal sám,že má problém,tak jsem myslela,že umřu...a on mi jen chtěl navrhnout,abych si místo dvou nechala zavést jen jedno-našeho Kubíčka :dizzy_face:
Takže vím jak se cítíš,ale to miminko bude :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
veru, taky držím palce!
ahojky holky, Martince samozřejmě gratuluju k "narozkám" :wink:
jsem nějak v p.deli, zítra se budu volat do Plzně a budu se objednávat na tu imunologii. Tak jsem si tady na koníku přečetla diskuzi a je mi fakt hrozně. Vidim to tak na půl roku, až pak se asi budeme moct snažit. To je fakt hrozný. Furt jenom čekáme a h.vno z toho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky Kuba mi tady normálně chrápe :grinning: Jak starej chlap :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ginak, tak nějak mi mluvíš z duše holka :frowning2:
vveru, i já se přidávam :wink:
@ginak proč bys měla čekat tak dlouho? Jakože kdyby se něco našlo,tak pak kvůli léčbě?
13. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
sophi, já už fakt nemůžu. Řvu tu jak malá holka.
13. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
gina nebreč...dyt nemáš proč, neblázni...jsi mladá, dočkáš se...já ted taky musím čekat a strašně mě to štve :angry:
13. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Holky, moc Vám děkuju všem. Držte se, pa pa.
13. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
marhu, budu muset brát kortikoidy, ale myslim, že čekací doba na konzultaci bude tak dva měsíce (a to jsem možná ještě moc naivní). Pak budu brát minim. 3 měsíce ty kortikoidy a pak se uvidí, jestli se to zlepšilo.
gin koukám že jsi skoro o 8let mladší mež já, ty fakt nemáš proč brečet....
gin něco ti našli?na imunologii? mě nan ni pro změnu doktor opět nechce poslat :angry:
13. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
sophi, ono se to řekne, ale hůř dělá, ale co ti budu povídat :frowning2:
13. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
@ginak a tobě už něco našli? Promiň,já to asi zapomněla :frowning2:
Nebreč!! Jsi opravdu mlaďounká,takže máš velké plus!
13. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
já vím, ono je to jedno, kolik ženský je, když prostě to mimi chce...tě chápu, ale ten tvůj věk ber prostě jako veeelký plus!
13. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
no koukám že jsme se s marhu shodly :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky jsem tu na skok :slight_smile:
Marhu, Kubíček je tak krásně okatej, teď bude fakt holkám plést hlavu :wink: Jo a tuhle blešku Anežku jsme teď dostali jako dárek :grinning:

Dando, děkujuuu :dizzy_face:

Yes, přeju, ať jsi brzo fit a gratuluju Martince k měsíčninám :wink: Taky mi přijde, žes nedávno rodila. To je fofr...Stejně tak nevěřícně koukám, že Kubíček už má 3 měsíce. Vždyť je to nedávno, co jsem sem psala, že Marhu už to má za sebou :slight_smile:

Vveru, zítra hodně štěstí a čekáme na dobrou zprávičku!!!!!!!!!! :slight_smile:

Gina, nesmutni, i když by to bylo na půl roku (což ještě nevíš), hrozně rychle to uteče, uvidíš :slight_smile: I když teď se ti to možná nezdá....než se naděješ, půjdete do toho!!!! :slight_smile:

Tak já se jdu odvalit k tv. Matýsek tentokrát bleskurychle usnul. Koupání na něj platí! :wink: :grinning: V kyblíku je moooc spokojenej, tam se mu líbí, ale jak ho vyndáme, spustí hurónskej řev. Krásně se unavil a jen co se nadlábnul, okamžitě usnul. Asi ho budeme koupat častějc :grinning: :grinning: :grinning:
@ginak jedno pozitivní ode mne-já teď měla nucenou pauzu,měla jsem předtím taky léčbu samý hormony no ale to čekání za to stálo!! Sice jsem taky měla šílené řvací stavy...už jsem to nemohla vydržet a dokyho prosila pomalu na kolenou ať už se začne něco dít :grinning:
zatim ne, ale moje gyndařka mi řekla, že i když mi nic na imunologii nenajdou, tak mi je stejně nasadí. Tady jde asi o to, zjistit, jestli jsem alergická na manželovo sperma
13. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
@jaru30 ahoj mamino jak je???
Neeee nikomu bláznit hlavu nebude!!! Jen mamince!!! A hotovo!!! Počkej za chvíli tak taky budeš mluvit :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
oni už fakt neví, co se mnou mají dělat :frowning2:
13. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.