• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@ginak no tak já teda imunologii dělanou měla a pak jsem nic nebrala-jen u pokusu jsem musela mít anopyrin...z důvodu,že jsem už o miminka přišla.
13. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
uvidíme co mi řeknou, ale vidim to bledě :cry:
13. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
@ginak já vím,je to těžký být optimista...ale bude dobře!!!!
13. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
marhu, já jsem byla optimista, ale to už je dávno........Teď už je jenom ten pesimismus.
A ještě jsem se dočetla, že budeme muset používat celou dobu kondom. Holky, já ani nevim, jak se používá a manža taky ne :grinning: :grinning: :grinning: . Budeme jak nějaký puboši. Už jsem řikala manžovi, ať nakupuje do zásoby, že já je kupovat nebudu :sweat_smile:
13. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
@ginak jo někdy se pak u přeléčování používá kondom...já jsem na něj alergická,takže u nás by nikdy nehrozil...No ale tak si užijete srandu,jen počkej :grinning:
13. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
marhu, tak ještě abych byla alergická na kondom, tak to bych si to šla hodit!!!!!!!!!!!!!!!! To nevim, co by se mnou pak dělali :confused:
13. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
@ginak neboj,vždycky je nějaké řešení!!! Musíš věřit,že miminka se dočkáte!! A že dočkáte!! Ikdyž někdy člověk propadá beznaději,že ne. Někdy to čekání za to prostě stojí!! Vím,o čem mluvím!!!
13. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
ginak ale když ti ještě nic nenašli, tak na to takhle vůbec nemysli...
13. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
ginak určitě ti to taky vyjde..
my jsme na mimi taky čekali 5,5 roku, někteří už asi ani nevěřili,že se ho dočkáme - mí rodiče, a koukej už začínám 16.tt
13. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
Někdy je to čekání na to miminko hodně dlouhé,zdá se až nekonečné,beznadějné....ale ono to vyjde!! Vím,že každá se dočkáte toho uzlíčku v náručí a pak,pak budete nejšťastnější na světě,protože teď už i já vím,že není nic krásnějšího-než být maminkou!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vám,bojovnicím to přeju z celého srdíčka :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
Pro všechny tety-Kubíček posílá pusinku a velké štěstíčko pro budoucí kamarády/ky :dizzy_face:
13. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
sophi, i když nenajdou, tak mi je stejně moje gyndařka nasadí, jako prevenci a prej se potom líp těhotní a udržuje to mimčo
13. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
dají ti prednison? to ti ale nic neudělá, toho se enboj, já ted brala od ET taky, a chytlo se...mě zase štve, že mě nechtějí v CARu na tu imuno poslat...že to není nutné a nevztahuje se to k problému, co nastal...to já vím taky, ale může se to vztahovat k tomu, že nemůžu otěhotnět normálně...dělali mi jen nějakou základní
13. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
jojo a anopirin(nebo tak nějak). To imuno si určitě vydupej. Vždyť to nemusí bejt jenom alergie, to se spermie zničí, ale mimčo se může uchytit, ale tělo si udělá proti němu protilátky a prostě ho "odmítne". To se mohlo stát i mě - proto u mně možná byl 2x potrat
13. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
tak u mě ted tenhle problém nebyl to je fakt :frowning2:
13. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
Hezké ránko....u nás celou noc prší a prší...vzduch se konečně ochladil :dizzy_face:
No a já jdu ještě zalehnout:slight_smile:
14. čer 2010 ve 04:35  • Odpověz
Tak my už jsmě vzhůru:slight_smile: Kuba už se tady pere s hračkama :dizzy_face: Já snídám a pejsan chrní-to je život.
14. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahojky, :slight_smile:
tak jsem vás dočetla., zkoukla všechny fotky.
Marhu, Kubík je pěkně okatej, je fešák.
Dad, Nikča je taky pěkná fešanda.
Yes nám je taky už měsíc.
Jsme v pátek měli velkou krizovku. Jak nás Leontýnka pořád zkouší a řve, protože chce chovat, tak taťka nařídil, nechat jí vyřvat. Tak tady skoro hodinu řvala jako k.avka, ona když řve, tak dělá nééééééééééé néééééééééééééé néééééééééééé. No já z toho byla úplně šílená, jsem se normálně zavřela na balkon, abych to vydržela. Výsledek byl, že my jsme se s manžou příšerně pohádali a ona dostala hlad. Ale je fakt, že přes víkend moc neřvala, jen hlady. Tak uvidíme dneska, jestli to nebude zkoušet, když tu taťka není.
Jinak mě celý víkend bolí v krku, včera večer už jsem ani nemluvila, k tomu mám hroznou rýmu, tak se nalejvam čajema.
Jo a včera jsem snědla melouna, pak několik jahod(zbytek sežeru dneska) a večer jsem měla čaj s citronem a s Leuškou to nic nedělá. Tak jsem ráda.
14. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím po víkendu,
jak sem psala byli jsme u vody a bylo super, i sem se trochu spálila :unamused: ale jinak to ušlo. pak sme celou nedeli jenom vegetili, ale dnes se mi to vypomstilo :angry: od 5.30 jsem vzhuru, a musela jsem zaskočit na taxíku :angry: pak, jsem lítala po uradech, zapllatila šeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: šla si pro šek na poistku auta(neposlali nám ho) :angry: tak mne opet čeká pošta a pak jsem byla ve stavební firme pro informace o baračku který by jsme si jakž takž mohli dovolit a vybavila i obhlídku takového domečku :dizzy_face: joooo byla jsem šikovná, a ješte budu, musím jít nakoupit nejaké masko, mraznička mi zívá prázdnotou, ale pak se natáhnu a budu stráááááááááášne leniva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaru máš užasnýho blondačka :wink:
baru a ty ješte doma nejsi? už jsem zvedavá na Tomáška(a jiste ne jenom já)
tak bežím dál do sveta zhonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
@kach82 takhle malou bych ji nenechala vyřvat,aby si nevyřvala kýlu. Je ještě vážně malinká a já bych na to neměla ani srdce. Teď Kubu nechávám vyřvat max.v kočárku,doma jen chvíli,ale vím,že prostě po pěti minutách nepřestane,tak mu jdu prostě dělat zábavu,většinou to zabírá a přestane :dizzy_face:
14. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
@kach82 jo a teď z toho tepla mají děti víc žízeň,taky Kubu víc přikládám,on si jen vždycky cucne...no a dávám fenyklový čajík. Tak nemá Leuška třeba jen žízeň?
14. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
@monika71 tééda koukej pak hezky odpočívat...mělas teď rozlítáno až až :dizzy_face:
14. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoooj, teda na to bych taky neměla nervy- nechat vyřvat :astonished:
14. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
to bych asi mýho drahýho radši nakopla :grinning:
14. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
na mě tu ted taky mnauka kocour a je to proto,´že se bud nudí, nebo chce žrát :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: je to se zvířátky jako s dětmi...náš pejsan taky kňourá,že si chce hrát nebo žrát nebo prostě pomuchlovat :grinning:
14. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
no fakt, a ted jsem ho pohladila, začal vrnět a je po mnaukání :slight_smile: ale on je tedy rozmazlený prevít :grinning:
14. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: nikče dneska přišel bazenek :grinning: a venku je kosa :grinning:

@kach82 nikča zas když béka, tak děla déééééééééééééé,déééééééééééééééé :grinning: a taky jsme zkoušely nechat vyřvat, ale neměla jsem to srdce, takže taky bude rozmazlena :grinning:
14. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
@dadous jůůůů vyfoť!! Taky chci pro Kubu pořídit bazének-na balkón...u babiček už bazenek má připravený :grinning:
14. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Vždyť říkam, že jsme se kvůli tomu příšerně pohádali. Nechat jí vyřvat manželovi poradily "chytré baby" v práci, že když je napapaná, přebalená a nemá ani jiný důvod, takže jí máme nechat řvát. Já se právě radši zavřela na balkon, abych to vydržela. Marhu kvůli žízni neřvala, si myslím, že jen chtěla společnost. Fakt si může vyřvat kýlu? :confused: Nestraš mě. :frowning2: :frowning2:
14. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.