• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@marhulinka vyfotím, až se vzbudí, tak ji do něj šoupnu :grinning: tata rano nafukoval až se u dělaly boule za ušima :grinning:
14. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
kach řekni to s tou kýlou manžovi a bude ji nosit :wink:
14. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
@kach82 jsou ještě moc malinky a potřbujou cejtit mamku :dizzy_face:
14. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
já vím, že je to asi otravné, mě máma říká, že jsem jí tohle dělala po nocích snad dva měsíce až už mě skoro chtěla hodit z okna, jak byla hotová...ale říkám si ted, jak moc ty miminka chceme, tak pak je přece nenecháme někde samotné řvát, navíc jsem slyšela, že u takhle malých miminech to většinou není jen tak, jo ty větší už s tím umí kalkulovat, ale tyhle třeba fakt jen potřebují tu blízkost a pochovat...
14. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
@kach82 no vyřvat kýlu si může,takhle malý děti se nemají nechat řvát dýl jak nějakých 5-10minut...když je nic nebolí a jsou spokojený a chtějí jen společnost,tak proč je nechat plakat. Ať si manža zkusí z plných plic řvát,uvidí,jak mu pak bude!!! Dělej vše tak,jak ti káže srdíčko!!!
14. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@sophiejane to si piš, že mu o té kýle řeknu hned jak vleze do dveří. :slight_smile:
Já jsem taky pro pochování a pomazlení. Ale já prý všechno rozmazlím. Však taky když jsem jí pak pochovala, tak tak pofňukávala, jako kdyby si stěžovala a chtěla politovat. :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@marhulinka jak mi káže srdíčko, to je hezký :slight_smile: Tak to bude stopro rozmazlená, maminky prdelka :grinning:
14. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
@dadous jůůů už se těším,pak mi řekneš,kde jsi ho pořídila :slight_smile: Je to nějaký s tou stříškou? Já jsem zvědavá :grinning:

@kach82 já vím,že někdy je to strašný,když dětičky hodně pláčou-většinou jsou z toho na nervy chlapi a pak maj chytrý řeči...náš taťka už jednou taky pronesl,že je to strašný řvoun,že nikdo nemá takovýhle miminko :grinning: :grinning: :grinning: ,rozmazlený,že se chce pořád chovat,ale šel a choval,když viděl můj pohled :angry:
14. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
@kach82 však ty dětičky jsou taaaaaaaak vymodlený,jen ať jsou rozmazlený,no a co? Mě rodiče taky hodně rozmazlovali,byla jsem taky vymodlená a vydřená a nemyslím,že se to na mě nějak moc poznamenalo :grinning:
14. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
Ježiši co tady s tím zase dělaj?
14. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
taky nechápu proč to pořád vylepšujou sakraaa??
14. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
na toho mýho žádný pohled nezabíral a to víš, že jsem po něm házela vražedný pohledy. Jsme se právě chytli, že jí rozmazlím jako psa a že mu bráním ve výchově a 1000 dalších řečí. No nic, pak jsme si to vyříkali a přes víkend už jí taky choval a dával dudlíka - ten jí umlčí aspoň na chvilku.
14. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
jo kach a bude hůř...až bude zlobit "doopravdy"...
14. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
@sophiejane no jo no :slight_smile:

Přidala jsem nové fotečky...
14. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
Tak jsem byla s klukama venku...je tam příjemně,pofukuje,neprší :slight_smile:
14. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ježiši doufám,že to dají zpátky,tohle je strašně nepřehledný,je to maglajz!!!
14. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
@kach82 fotečky krásný! Leontýnka je malá princeznička...moooc jí to sluší :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
@marhulinka díky :slight_smile:
už zase natahuje, tak radši vyrazíme ven s kočárem. Pes taky kouká, že by se šel projít.
14. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@kach82 užijte si procházku :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj tak u nás od včerejšího večera pršelo, celou noc a ještě celé dopoledne, před chvílí přestalo,tak snad to bude lepší, ale ne nadlouho, možná ještě zítra a pak azse hnus...
tak nevím co je lepší jestli ty vedra a nebo to pršení...
v sobotu jak jsem se vrátila od našich jsem se stavovala ještě na zahradě za rodinou mého přítele, byli tam skoro všichni - babička, děda, tchýně, tchán...jeho teta, strejda, sestřenice s malou - té je 1,5měsíce a taky dali ji do toho černého vypraženého kočárku a nechali řvát klidně půl hodiny než se unavila a usla.. prý to tak dělají i doma, že si jen vynucuje pozornost, tak když ji vozí,tak neusne, tak ji někam postaví kočár a nechají vyřvat až z toho usne... nechápu....
ale moje dítě to nebylo tak co že??
jinak má kočárek mutsy, černý, a přijde mi hrozně malinká ta korbička, ona ji má prý jen asi na 6měs.a v zimě už ji bude dávat do sporťáku,ale já pořád koukám na kočárky, protože mně se mimi narodí na zimu,tak aby byl trošku prostornější..
líbil se mi jané slalom, quinny, x-lander a cam cortina - tam mi akorát vadí to vystrčené kolo přední...
ještě jsem teda nekoukala na chicco, teutonii... tak uvidím..
nemáte některá s nějakým zkušenost??
tak dejte vědět...
díky pěkné odpolko všem
mně se za chvíli konečně vrací přítel z fesťáku,tak ho po týdnu uvidíme, přiveze ale asi jen špinavé prádlo a nají se, odpočine a zítra pojede zase do práce....
dnes jsem se objednala na screening v 2.trimestru,tak jdu 19.7. to budu cca. nějaký 21tt
mám si nechat napsat doporučení od obvoďáka abych za něj už nemusela platit..
ještě tam teda musím jet během 14 dnů na krev která se bere předtím..
a pak s výsledkama ještě naposledy do CARu,takže mě čekají min. ještě 3 návštěvy v průběhu 1,5měsíce v Praze,ale pak už ne...
dnes ráno jsem se vážila a mám dokonce jëště o p¨ár deka míň než před 14 dny, je to možné??? zatím se mi váha už asi 2-3 týdny drží stále na 56kg
večer nakouknu,tak pište..
d.
14. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahojte holčiny, jen tak vždycky nakouknu. Pořádně nemám čas. Mám zkouškové. a do toho šestinedělí, tak fakt nestíhám. Jen sem tam na vás mrknu. Holky co se týče toho vyřvání, rozhodně bych to nedělala. jak píše Marhu, opravdu jsou ještě malý. a brekot není většinou jen tak. dokonce miminku můžeš zadělat na psychické problémy v dospělosti. potřebuje prostě lásku a vědět, že tam jsi jen pro něho. Dřív se metoda vyřvání uplatňovala, proto to starší generace radí. Ale výzkumy to moc nedoporučují. To jen tak na okraj. Holky, jdu zase makat :dizzy_face: . Myslím na vás. Mějte se a snad na vás budu mít za 14 dní víc času :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj, tak to se pobavíte, šla jsem dneska poprvé do rizikové poradny, měla sem příjít na půl devátou, kolem čtvrt sem tam byla a na řadu se přišla ve 15:15... dobrý co? Doktorka je zlatíčko, ale ta dnešní vyšetření, au au.. :angry: ale dalo se to přežit :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
stal 260 a je z aukra :dizzy_face:
@marhulinka co to tady zas je :angry: za novoty
14. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
ahojte

@dadous ten je super, to bude pokoupáníčko :wink:
14. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
je dad ten je dobreeej :slight_smile:
14. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
sari no to je drsný takhle nechat těhulíny čekat :angry:
14. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
@sophiejane to teda, to je skoro pracovní doba :grinning:
14. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
a jak je to možné? to jsi byla v gennetu?
14. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
holky tady je video z vítaní, ale je to od chlapečka kteryho děda tam natačel :dizzy_face: ale jsme tam s nikčou vidět :dizzy_face:
14. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
14. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.