• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
20. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
ale co, probudil mne hafan a pak mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
:slight_smile: neplaz jazyk
20. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
já ted baštím nutelu.... ale měla sem k obídku rybu a kolem 4 šopák... a na váhu fakt teda kašlu... ne že se budu cpát... ale tělo si řekne co potřebuje... a kojením půjdou kila dolů a taky tím lítáním kolem miminek.
20. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
jo sari, souhlasím s tebou, my si ted dávame špagetky, mnam :wink:
sophie prijed sem na týden a já te naučím papat porádne :wink:
20. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
jee nutela, já bych si dala takovou tu českou verzi, tu z buráků, jak se to jmenuje...? já měla šumavskej pohár a už se taky rozhlížím, už mi není šoufl...salátek bych si nějakej taky dala...já na to taky kašlu, jím dobře a je možná jen lepší, že mi to nějak rapidně nestoupá, na začátku to ani není nutný, ono to přijde :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
špagety moni ty musím několikrát týdně, na těch mám závislost :grinning:
20. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
no ty sari dvakrát vystrkáš double kočár do kopce a budeš jak nudle :wink:
20. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
20. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
jeeeežiš tak ten můj je pořád v práci a přijede buhvikdy, něco dodělávají...tak si jdu udělat véču a půjdu čučet na ulici :confounded:
20. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
no moc se nesměj sari, mám kamošku s dvojčaty a ta je ted uplně pruhledna až to hezky není
20. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
sophie: Tak se mám na co těšit, to bude teda mazec.... já se fakt začínám bajt jak to se dvěma miminkama zvládnu
20. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojte holky,
člověk dojde po dvou dnech a kouká jak blázen. Co to jako má být. To by mě zajímalo, která uživatelka - .... si stěžovala a bože na co. Všem se radilo a nové holky se klidně mohli v poho zapojit. Souhlasím s marhu a založila bych soukromou. Na jednu stránku je škoda, že člověk pak nebude moci pomoct těm co dojdou nové a budou mít spousty dotazů, jako jsem je měla já a každá z nás. Musím vás dočíst. Teď jsem to teprve zapla a hned se naštvala. To je pěkně v prdeli
20. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Tak jsem vás tak trošku rychle dočetla. vidím, že názory jsou obdobné :slight_smile: .
Sophi prosím tě, tak jak ta holka jsem nevypadala ani před těhotenstvím. Ty budeš vypadat jako já před otěhotněním tak ve 4 možná i 5 měsíci :grinning: . Jen papej. Pak když budeš moc hubená, tě bude bolet každé kopnutí. Všechny holky, co jsem jen tak zavítaly kvůli podpoře moc zdravím a měly by si to přečíst hlavně adminky.
Marhu krásná mikinka. Dad taky bych chtěla hodnou holčičku, doufám, že nám bude taky spinkat jak andílek.
Jinak holky já byla na kontrole a už mi začíná odcházet hlenová zádka. Ale ta může odcházet klidně i měsíc. A mám měkčí čípek, ale co z toho bude nevím. Nejraději bych už porodila. Ale dívám se nebo spíš čtu, že je tu adeptka na příští týden. Tak to asi nestihnu :dizzy_face:
20. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
sarik kamarádka má dvojčátka a říkala, že jí příjde, že je to lepší jak jedno. že ze začátku je to mazec, ale pak si zvykneš a potom si ty prdelky vyhrajou samy navzájem. To určitě zvládneš. :dizzy_face:
20. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Jinak moc děkuji Yes za informaci o nové diskusi :dizzy_face:
20. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Holky u nás je bouřka jako blázen
20. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
:grinning: no bam ona spinka jen dneska, asi bude změna počasí :sweat_smile: trošku jsme si pokecaly a už jsme i vykoupany, napapany a leží tady u mě v sedačce :dizzy_face: tak jsem zvědava jak ji to dlouho vydrží :grinning:
ja chci taky bouřku :fearful:
20. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
no ona ted už je soukroma skupina docela zbytečna :sweat_smile: ted mame jinej nazev a mužem probírat co chcem, pže na nic konkretního není zaměřen :wink:
20. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
ahoj tak se zase hlásím,
odpoledne jsem si musela na 2 hodinky schrupnout, byla jsem nějaká ko, a taky když mám to volno,tak ho musím nějak využít efektivně že jo?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale celý den jsem se neflákala..vyprala jsem prádlo, byla v práci chvilku, s pesanem na procházce,na veterině na kontrole....
zítra to mám docela nabité,tak pak ve čtvrtek budu zase hotová..
ještě že to není každý den a alespoň na střídačku.
koukám jak tady ta diskuze jede, to je fajn,alespoň mám vždy co dočítat..
kila holky půjdou nahoru,nebojte, já mám zatím taky pořád stejně jako před otěhotněním, asi 54kg a hlad nic moc, spíš jím jen ovoce, polívky ty bych mohla pořád, zeleninu, jogurty...ale maso nebo hlavní jídlo mi nic neříká....
bříško mám asi takové jako sophie, takže neboj, bude vše ok..
dnes začínám 8tt tak máme ještě čas..
dadoušku buď ráda,že je tak hodňoučká..
moni, moc hezké těhu kalhoty i bříško.. to já zatím nosím normální rifle, ještě do nich vlezu,ale v některých si rozepínám knoflík,aby mě to netáhlo :grinning: :grinning: :grinning:
pěkný večer všem a zítra kouknu,až budu mít¨chvilku..
d.
20. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Dad mě šlo spíš o ty nádhery, co si stěžovaly, aby nemohli číst, co probíráme. Když jim to přišlo, že se nebavíme k tématu. Alespoň je Nikolka hodná dneska. No zase o ní vědět musíte, ne :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak jdu nakouknout, než mě zase manžílek vyhodí.

Koukam, jaký jste tu všechny hubeňouři a řešíte kg navíc. No to já se svým metrákem radši nic neříkám. :unamused: :grinning:

Bams tou adeptkou na příští týden myslíš mě? To bylo ale jen ve snu :grinning: :grinning: :grinning: Já chci mít prcka májovýho, já si počkám a taky nechci předbíhat. :slight_smile: To jsem na tebe zvědavá, když už se takhle pomalu chystáš. Doufam, že nám pak hned dáš vědět.

Můj manža už normálně chytá nějakou porodní horečku. Zítra jede na školení asi hodinu jízdy od nás, tak obvolával tátu a bráchu, jestli je zítra někdo poblíž, kdybych začla rodit, aby mě měl kdo odvést. Mu pořád říkam, že je ještě čas, ale on už nějak chvátá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak ahoj holky, trošku jsem musela odbehnout ke švagrové, a trošku jsme se zakecali. Začali sme učtovnictvím a skončili u našich manželu :confused:
no ale ted jdu zas koukat serial tak zatím pa
20. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
vidím že už spinkáte, tak dobrou noc a pekné sny :wink:
20. dub 2010 ve 22:13  • Odpověz
Hezké ránko a pohodový den :dizzy_face:
21. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdu si uvařit meltičku a půjdu nakrmit drobečka a jak bude chvilka přijdu si vás dočíst :dizzy_face:
21. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem včera byla na kontrolním utz. a doktorovi se nelíbí vývoj :frowning2: prý je tam minimální progrese od pátku. Pořádně nic neviděl. Ve zprávě mám Biometrie: CRL= 2.0; Placenta: kruhové chorion, 2 hydropické žl. váčky Závěr: abg immin, . Prý na utz. toho moc nevidí, tak mě poslal příští středu na lepší. Tak se moc bojím, aby se mimísci nepřestali vyvíjet :frowning2:(( nevíte, co znamená to crl a to abg.immin??? Já zněj vždycky páčím každé slovo a měl tam mraky lidí, tak jsem nechtěla zdržovat a teď tady sedím a lovím na internetu a v myšlenkách, proč jsem se ho na některé věci nevyptala...tak držte pěsti. papa a krásný den!
21. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
Dandi, jakto, že ty začínáš teprve 8. týden, když jsme byli spolu ve stejný den na transféru? Kdy jsi měla poslední ms? Nemůže být tedy rozdíl v tomto? Že vlastně jsou mimísci mladší?chjo, jsem z toho zmatená z těch počtů...
21. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
21. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
no a nikolka jak včera furt spala tak dneska bude asi furt vzhuru, od pul sedmy zas kouka :grinning:
21. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.