• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
foto je ještě v albu :dizzy_face:
14. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
@dadous Moooooc vám to sluší kočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo vedro,co?? :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
@sarik1 ale nečekala jsi celou dobu v čekarně? nebo jo? :confused:
@kach82 prdelka je krasna, s tou lahvičkou jak si drží :sweat_smile: :dizzy_face:
14. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
@marhulinka :grinning: :grinning: no jo a jaky, jsem měla spocenyho kníra :grinning:
14. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
@marhulinka kubíček už spinka? nikča šla dneska spat a měla pěkně kecavou :grinning:
14. čer 2010 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky moje!!!!!tak jsme doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tomik mel zloutenku zvysenou tak proto az dnes.ale jaksi jsem se jeste nezabydlela tak se pokusim sem hodit aspon fotku .
14. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahoooooj Baru,
vítám tě mamino a gratuluju k Tomáškovi!!!!! Ať vám dělá samou radost a vynahradí ti to stresový těhotenství :slight_smile: Na tenhle porod asi jen tak nezapomeneš, co?
Těším se na fotečku :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
jůůůů, fotku už vidííím!!!! No fešááák!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: povedl se vám! přidej další :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
a co ten porod? rodilas teda přirozeně, nebo taky císařem? :confused:
14. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
dad shlédla jsem video, pěkný....to je dobrý jak té mamince v bílém furt zabíral výstřih :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
@sophiejane :grinning: no to nejde přehlídnout :grinning:
14. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky, tak tu vidím další mimino, supeeeeeeeeer :grinning:
Baru, teda ten malý je kráááááááásný, velká gratulace, pekne je namíchaný :grinning: :grinning: :grinning:
Jaru, jak Matýsek-blondáček?poslouchá?
Daduš musím uznat jste tam byli jak ruže mezi bodlákmi :grinning: :grinning: :grinning: myslím tím že jste tam byli obe krásný, slušelo vám to, i kluci byli k svetu ale Nikolka tam nemela konkurenci :wink:
Marhu, a co Kubíček, už je fajn? nebolí ho ta ranka po injekci?
tak já dožehleno a varim na zítra(ale dám si z toho ješte dnes :sweat_smile:) abych mela pokoj na uklid, dnes opet sama, mm se vrátí až zítra pozde v noci :frowning2:
14. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
a to video točila její tchyně :grinning: ale tam šlo hlavně o matyska no a mamka si neuvědomila že si měla vzít jiny tričko :grinning:
14. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
Bara: gratulace.... je sladkej.... tenhle rok je fakt plodnej :slight_smile:

Jaru: jak to zvládáš

Marhu: 4 hodiny v čekárně pak sem si jela domů na oběd a pak zase zpátky, mě z toho fakt dneska jeblo
14. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
sari ted jsem dočetla, to jeft síla, nechat te tam sedet tak dlouho, hlavne že jsi byla v poradne pro rizikové :confounded:
14. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Monika: no dr. měla komplikovaný porod a zajímavé je, že v Pardubicích v krajské nemocnici je ona jediný lékař, ona ty mladý doktory u toho porodu prej nemohla nechat..
14. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
holky tak jen v rychlosti k porodu ,od patku kazdy den cipky na rozjeti a nic nic nic.celej vikend to sami i pondeli.silela jsem bolesti ale ten nejuzasnejsi primar v republice pan kreten strecha na kteryho do smrti nezapomenu rekl ze neni duvod k panice ze se neotviram ze na cisare to neni ,kamil se snim hadal a ten mu rekl ze me na vlastni riziko muze previzt do jiny porodky :unamused: :unamused: :unamused: pak se zjevil pro me buh v doktorce Nyvltovy TA VE STREDU REKLA ZE SE TO UZ MUSI UKONCIT.A TAK TO ZACALO SE VSIM VSUDY ale celou stredu a nic a tak nastal ctvrtek a rano pani doktorka rozhodla ze se pichne voda a uz to jelo,holky do smrti na to nezapomenu ale v 11,40hod sem uslysela Tomika brecet a vse bylo za mnou.primar byl zcela proti cisari prej nenbyl duvod k panice ,voda se nekazila tak co!!!!!!!rodila sem normalne sem hodne sesita ale to uz ted neva je to za mnou a to je to dulezity a hlavne Tomašek me vse vynahradi ja to vim ze jo.on je moje laska nejvetsi samozrejme s lukasem. :wink:
14. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
@sarik1 tak ti mela spon rict aby jsi prišla pozdeji, nebo dát čas kdy, ale nechat te tam takhle sedet :angry:
14. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Tak jsem na chvíli tady...
14. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@baradisk nemám slov holka :confounded: ale jsem ráda že jsi to zvládla, já ríkala že jsi silná ženská :wink: ješte jednou gratuluji :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
@baradisk velká gratulace k Tomíkovi, moc hezkej hošík :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
Baru, jsi statečná ženská!!! :slight_smile: máš to za sebou :slight_smile: Ten doktor by zasloužil pořádně přes držku :angry: :angry: :angry:

Tak kdopak je další na řadě s rozením? :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
@jaru30 no jaru, to by mě taky teď zajímalo, nějak sem ztratila přehled, tak kdo je na řadě? :sunglasses:
14. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
no ted asi monitita :dizzy_face:
14. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
ale ta na nas poslední dobou hazí bobek :dizzy_face:
bara vítej zpatky :wink:
14. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
@danda78 x-landera má Jaru,tak pak se jí můžeš optat :slight_smile: My máme V-travel :wink:

@bamsmudla přesně tak,vyřvat dítě je to nejhorší...něco jiného je u starších dětí,kteří si tu pozornost opravdu vynucují a vytrapují,ale malinkatí špuntíčci,prostě potřebují cítit to teplíčko,doteky,tu lásku :dizzy_face:
Přeju hodně úspěchů při zkouškách a budeme se tu na tebe moc těšit :dizzy_face:

@sarik1 jo někdy je to u dr.hotovka... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dadous jůůůůůůů my chceme taky takový bazén...takový si nějak představuju!!!

14. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
Sari, zvládám, ale ty hormony jsou sviňa.
Zrovna jsem se tu rozbulela, protože jsem se snažila kojit přes nové kloboučky, abych nemusela pořád odstříkávat a malej nechce. Odmítá moje prso a mě to přišlo tak nějak líto. Zklamala jsem i co se přirozenýho porodu týká.....tak radši jdu, ať vás nenakzit blbou náladou.
Zejtra snad bude líp.
Opatrujte se holky i hýčkejte miminka v bříškách :dizzy_face:
14. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
@marhulinka je bezva a ty houbičky jdou vyndat :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
@jaru30 jaruško nešil, prso nechce vubec nebo mu to jen nejde se přisat?
14. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.