• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Dad, on se přisaje, párkrát zatáhne, zjistí asi, že nic moc neteče (ne tak rychle jako z flašky) takže začne šermovat rukama před obličejem, odvracet hlavu, odtahovat se a plakat. Zkoušela jsem to několikrát a nic. Odpoledne už to vypadalo, že snad jo...a teď večer zase ne :frowning2: Tak holt budeme dál odsávat a krmit z flašky.
14. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
@jaru30 jaru musíš to furt zkoušet, ono to chvilku trva než se rozkojíš a bude víc mlíčka :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
klidně i po hodině, neboj ono se ti mlíčko uděla a pak poteče samo :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Já mám mlíka docela dost, naráz odsaju 150 ml, i doktorka říkala, že je to dost.....ale on se prostě naučil na flašku a prso ho nezajímá. Závidím ti, že můžeš normálně kojit :pensive:
14. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
podle mě spíš nemá sílu ho vytáhnout. Přece jenom elektrická odsávačka...to je hukot.
14. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
no nejvíc teče mlíko když se prsa hodně nalejou, to je trdylko že nechce kozenku :fearful:
14. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Holčinky já se loučím...dočtu si vás zítra pa pa pa hezkou dobrou noc :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Já se taky loučím, už mám odsáto. Díky Dad za povzbuzení :pensive:
Hezkej večer a dobrou noc přeju
14. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
dobré ráno, zase prvnííííííííííííííííííííííííííí

tak já dnes na 16hod frčím do Prahy k dokt...jsem zvědavá jak dopadnu s tou neschopenkou...
15. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
dobré ríno hoílky, tak já mela hororový sen o miminku :cry:

@sophiejane držím palce ať je vše v porádku a neschopenku si vydupej :wink:
15. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj, venku už svítí oskárek, tak snad bude pěkně :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vás jdu konečně pozdravit!
Včera jsem to tak nějak nezvládla, jak jsem si myslela. Sestřičky, paní anestezioložka, embryolog a pan doktor Feldmár naprosto úžasní Takže byli tři folíci, z toho tři vajíčka, před chvilkou mi volali, že se mi děti moje drží všechny, hormony se mnou cloumají dokonale, takže jsem to náležitě ořvala! Po propuštění všechno v pohodě, dojeli jsme domů, naobědvali se a já šla na kutě, pak když jsem se vzbudila jsem se hrdě hrnula na záchod, manželovi jsem se složila na chodbě, nevěděl co semnou a dneska si projistotu vzal dovču. Když mě proplácnul a odvlekl na záchod dostala jsem šílený průjem, no děs . . . A aby toho nebylo málo, tak se mnou byl skoro celou noc vzhůru, protože zřejmě jak mě přendavali, tak mi pohmoždili žebra, takže jsem totálně hotová, bolelo to jako prase.
15. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
no veru tedy ty máš zážitky....já vždy po OPU úplně v pohodě, ta lehká narkoza se mnou nic nedělala...
15. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
tak hlavně at se embrouši drží!!! a ty jsi ted měla krátký protokol?
15. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
@vveru no pěkně to s tebou zamavalo :confused: tak at se miminka drží a maš je brzo u sebe :dizzy_face:
@monika71 moni neboj, v těhu se zdaj někdy hrozny kraviny :wink:
15. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Hezký den všem :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kuba spinká,tak si vás jdu dočíst a naobídkovat se tu :slight_smile:
Ahoooj holkyyyy
Sophie, tak v Praze dobře pořiď :slight_smile:

Moni, tyhle sny jsou normální :grinning: Časem se ti začne zdát o porodu, a nebo o sexu :wink:

Vveru, fíííha :confused: to koukám, jak jsi reagovala :confused: U mě bylo OPU naprosto v pohodě. Ale hlavně, že už jsi v pořádku a teď si budeme přát, ať se mimísci dál drží!!! Kolik si jich necháš zavést? :wink:
@baradisk jůůůůů vy už jste doma,supeeeeeeer....užívejte si s Tomáškem každičkou chvilenku :dizzy_face: No a je to teda vážně celý taťka :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
@monika71 ďobance měl Kuba dva,v každém stehýnku...žádnou reakci neměl-ufff naštěstí...takže jen dva dny víc spinkal a trochu měl zvýšenou teplotu,to ale dostal výborný slaďoučký jahůdkový siroupek-si mlaskal :grinning:
15. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
@dadous už jsem bazének našla na netu a objednám ho :wink:
15. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
@jaru30 chce to trpělivost,opravdu zkoušej Matýska často přikládat,určo se chytne :wink: Kuba byl doma z porodky taky na flašce a pak jsme začali kloboučkama a nakonec se chytnul kozenky :grinning: Když jsou to žravci,tak se chytnou :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
@sophiejane ty pořiď u dokyho hlavně s tou neschopenkou!! Zahraj na city :dizzy_face: :dizzy_face: Že se ještě necítíš moc fajn
15. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
@vveru jůů tak ať se miminkům daří - a taky mě zajímá kolik si jich necháš zavést :fearful:
15. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak kde jste kdo?????? Už nemám co čítat :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky ja tak nejak zaitm nestiham :wink: ani vas cist.
15. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
marhu jak jsme se bavili o tech klobouckach je to jeste aktualni??????ja mam uplne rozkousany bradavky a boi to jak prase.
15. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@baradisk jojo pošli mi adresku do IP a já ti je odpolko nebo zítra ráno pošlu :wink:
15. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
@marhulinka ok a doufam ze me to pres to pujde.ale snad jo diky moc a hned pisu adresu
15. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@baradisk A mazej bradavky Bepanthenem,mě to moc pomáhalo...před kojením to vždycky umýt :wink:
Tak to je jasný, ze začátku je to fofr,člověk lítá kolem míma,tak není čas... A jak to jinak doma zvládáte? Jste šťastní,že už jsme všichni doma,viď? :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.