• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ja to mazu a vetram ale zatim to je teda katastrofa a hlavne kdyz se ma najist to tu skucim bolesti au :frowning2: :frowning2: :frowning2: jo doma je doma a je vse ok.Kamil na neho porad kouka jak na svaty obrazek a rika no me neprijde ze je po me ale kazdej kdo videl foto tak me rika celej tata.
15. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@baradisk nojo já se taky vždycky u kojení svíjela bolestí,ale člověk to musí vydržet,pro ty prcky...uvidíš,že jak se to zahojí,bude to pohodička :dizzy_face:
Tak je K.s vámi teď doma? No vážně je celý taťka-to musí být pyšný,když mu to říkají,no ne?
15. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak knucalej je vzuru musim mazat :grinning:
15. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
A kdepak jste všechna ostatní? Mě Kuba spinká a já nemám co dělat...mám uklizeno,uvařeno...
15. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak já už tady, douklizeno a ted jen čekám aby sluníčko trošku zašlo za strechu abych mohla polít kytky a trávu, aspon osvežím vzduch :sunglasses:
vveru, tak se pripravuj na bublinky a priprav jim hlavne pekne utulný a pohodlný místečko :wink:
15. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
@monika71 cože? Sluníčko?? Tady žádný není :frowning2: Ale to je lepší,jinak svítí do kočárků :grinning: Dopolko jsme byli venku a to svítilo....teď se těším,až dorazí manža a vyrazíme celá rodinka prochajdou na točenou zmrzlinku:slight_smile: mňaaaaaaaaaaaaaaam
15. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj tak vás mám dočtené..
jinak dnes jsem byla ráno vyřizovat věci ve městě, teď jsem doobědvala, ale nic moc...
a za chvíli razím do práce, budu tam od 2-8 pak musím vyzvednout pesana takže se sem dostanu asi až ztíra, a to až odpolko,protože dopoledne dělám inventuru v práci...
tak přeji pěkné odpolko všem..
mějte se
15. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
tu bych si dala taky, mnam, to jediné jako sladkost mužu, mnami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jojo tady je horko zas, fuj, už mi to fakt leze na city, včera jenom hnusný mraky a ani kapka, predevčírem bourka a ani kapka, naše místo dešt vynechal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
15. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
jo, malem jsem zapomela, zítra mam poradnu a dozvím se konečne výsledky krve z NT
15. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
vveru,
jen tak dále, zatím to vypadá moooc dobře..
podej hlášení jak se budou vyvíjet dál, a necháš si zavést 1 nebo 2??
sophie tak jak jsi dopadla s neschopenkou??
věřím,že ti ji dal, když se ještě necítíš ok jít do práce a na těch 14 dnů to pro tebe opravdu nemá cenu..
15. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
moni tak ať ti to dobře dopadne, ale určitě to bude ok..
15. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@monika71 Tak to u nás zase sprchlo a bylo konečně dýchatelno...U nás tady kousek mají v rodinném domku maringotku,tam prodávají točenou zmrzlinku...teď tam posledně měli - vanilkovou a černý rybízek...výborná :dizzy_face: Tak dneska s Kubíkem zveme taťku :grinning:
15. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@danda78 holky,kdy ty se trochu zastavíš :grinning:
15. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
mělo být holka:slight_smile:
@marhulinka
@monika71 Jůů takže zítra poradna,uvidíš miminko :dizzy_face: :dizzy_face: ?? A budeš mít i tripple testy? Ty se dělají v 16tt
@marhulinka víš že nevím, ja se rozhodla se nestresovat už kuli nejakým testum a tak, tak se nechám prekvapit co doktorka ma se mnou v umyslu delat, nevím možná jsem na hlavu, ale já važne už nechci myyslet co bude když bude, a tak :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
@monika71 tady jsou tripple testy povinný,dělají je...není povinný prvotrimestrální screening...
15. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
ale chtějí od těch tripplů upustit,protože hodně vycházejí zbytečně falešné...
15. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
@marhulinka nevím, ale minule mi ríkala že budeme mít konzultaci ohledne rizik a postupu jak dál, jestli pujdu na odber plodové vody, nebo ne, atd. když jsem byla na uzvc posledne NT tak mi nabrali krev a plno na všechno možný, ale já vážne se tím nezybývala, já chci jenom od kompetentních vedet jestli mimi bude ok, to je vše a ať si se mnou delají co chtejí a hlavne co je v náš prospech, že jo? :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
@monika71 důležitý je tento NT,podle něj se hodně pozná,pak ten velký UTZ ve 20 a 30tt,to si myslím,že je nejdůležitější :slight_smile:
15. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
Že ta Dad se s Níkčou koupou :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@marhulinka jo no uvidíme zítra co a jak porídím :wink:
jiste je holkám fajne ve vode, a ostatní mají chlapy prisáte na kozenkách asi, protože je tady prázdno nejak :grinning:
15. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Nojo taky by mě zajímalo co pořád všechny dělaj :grinning: Mě tu Kuba pořád spinká...dneska je zlatíčko...já zrovna vše hotové,abych se mu mohla věnovat a on to normálka prospí :grinning: :grinning: chlap no...
15. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
jo to tak bývá, já mam prozatím doma dva kousky a vždy delají opak toho co bych chtela já :grinning: a to nemluvím o tom až budou nedejbože trí na mne :grinning: :grinning: :grinning: já bych ráda holku aby byla remíza :grinning: a oni nebyli v presile na mne, ale ty to víš nejlépe, že? :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
@monika71 jojo na mě jsou přesila...doufám,že příští miminko bude holčička...jinak si pořídím dvě fenečky :grinning: :grinning: Jooo to by se Beník měl :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ikdyž kluci jsou fajn,já jsem ráda,že mimčo je kluk :grinning: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
ja taky chtela fenečku k Happymu, ale manža nechce do tohoto malého bytu(i když jsem prosíkala), pry až budeme ve vetším tak mi koupí, tak jsem moc zvedavá, protože happyho mi ukradl, hovadko malý se pridalo na jeho stranu :frowning2:
15. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@monika71 téééda takhle tě zradit,jo?? No to je darebáček :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
no vidíš, si myslí že když muž je chlap tak tam je síla a moc, ale je na omyle, oprate držím doma já :grinning: :grinning: :grinning: jen počkej až budu mít Happynku, uvidí na ktere strane je lepe, já mu vždy timto vyhrožuji :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak to Benďa nás má hezky rozdělený-mě má na muchlováníčko,papáníčko a páníček je na hraní :grinning:
15. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.