• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ale musím říct,že s těma dvěma malýma je to záhul :grinning: Beník si vždycky vzpomene,že chce ven,když se to co nejméně hodí-třeba když kojím,když jsem na záchodě....to je pak něco,obléct Kubíka,oba dva popadnout do náruče,sejít dvě patra a pak zase nazpátek :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
Proto je baráček velká výhoda-otevřeš dveře a pejsan se venčí :grinning:
15. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
jo tak to já mam fajn, ráno se probudíme, otevru terasku a on se vyvenčí sám, a pres den má volný výbeh, protože dvere mám otevrené celý den, ale pak v zime je to horší, to chudák leží u terasových dverí a čučí do zimy a je mu smutno že nemuže ven :frowning2: to ho lituji i já :frowning2:
15. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
Nojo v zimě je to horší...a má Happy rád sníh? Náš ho miluje...má super vyteplenou bundičku a tak skáče v závějích...miluje to...a hlavně házení kuliček...jen sněhuláků se bojí :grinning:
15. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Tak nám přijede za chvíli taťka,tak to jdu nachystat a snad se už Kubínek vzbudí :grinning:
15. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
jojo, ale kabátky nemusí, to vybehne ven a delá odhrnovač snehu, mm se na nem smeje, že všichni psi se klepou zimou jen ten náš rošták se v tom vyžívá :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
ja si taky pujdu trochu zdrímnout, to mmm prijede nekdy v noci domu :frowning2: tak zatím pa a nechte si chutnat na zmzce, a dejte si i za mne :wink:
15. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky moje, všem Vám ještě jednou moc děkuju a odpovídám, protože jste se ptali všechny na to samé, že dvě :wink: pokud tedy budou, pořád mám ještě strach, aby to dopadlo :pensive:
15. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@vveru vveru mne taky zustali 3 kousky bublinek, nechali a vložili sme všechny a hele uchytilo se jedno :slight_smile: držím ti palce a moc odpočívej a bud v klidu, každá z nás verí že ten boj vyhrajeme a podle toho se rídíme :wink:
chtela sem se zeptat na toho dr. Feldmara, není náhodou slovák? a kam chodíš na kliniku? jenom proto se ptám, že i my tady mame dr. Feldmara, ale ten je už starý, tak jestli to není náhodou jeho syn, (zvedavost je moje cnost :grinning: :grinning: :grinning: )
15. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
holky kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????
15. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: holky jsem prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělala jsem si puding s piškotama na to jahody a kooopec šlehačky :fearful: pak se mam do něčeho vejít :grinning:
@monika71 at maš zejtra jen same dobre zpravičky :dizzy_face:
bara vyděržaj pionier, to zmakneš, mazat a mazat a ja jsem to ani neomyvala a nikča přežila :grinning:
@marhulinka dneska a bazenek jo? tady je kosa jako blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem byla v kolbence ušít nikče deku na zahradu k bazenku :sweat_smile:
15. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, tak doma budu do 25.6. a pak si půjdu ještě uklidit stůl do práce na dva dny :grinning: to už je mi fuk...
15. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
@sophiejane no tak to ti nemohl už napsat do konce měsíce :angry:
15. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
to už neřeším, jsem ráda za tohle :slight_smile:
15. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
já hlavně nechtěla před haranty :slight_smile: sorry ten výraz ale to už jsou haranti :sweat_smile:
15. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
a dad, jak vy se máte?
15. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
ted aten tvůj puding kurna to bych si faaakt dala!!! zítra půjdu koupit nějaký pořádný ovocný dort, drahouš má ve čtvrtek narozky :slight_smile:
15. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky jsem tu...Kuba usnul dneska nějak brzo a podezřele rychle :grinning: Tak čekám,jestli se vzbudí nebo ne :sweat_smile:
15. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdu si vás přelousknout u večeře :slight_smile:

15. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
jej vam je dobre, mužete sladký, to já nekdy taky mohls, a ted? ani videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já si dávala broskev pred chvílí a kouká na mne ješte pomeranč :grinning:
15. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
@sophiejane my se mame pořad dobře :grinning:
15. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Hmm koukám,že mi to moc nedá :sweat_smile:

@monika71 tak Beníkovi nevadí ani svetříky,ani bundička...je zvyklý,nemá aspoň pak mokrý bříško,takže může lítat jak chce v závějích,taky jezdíme na hory,tak aby nám neumrznul :grinning:

@vveru jasně,že to dopadne,za chvíli budeš mít u sebe dvě miminečka :dizzy_face:

@dadous jsem taky prase,páč se teď láduju žemlovkou :grinning: :grinning: No já jen jestli jste si s Nikčou nenapustily bazéjn doma :grinning: :grinning: Jé deku,chci vidět!! Já všechno chci vidět :grinning: :grinning: :grinning:

15. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
@dadous to je fajn , bohužel o sobe to rict nemužu, rychle se zadejchám, nohy mne ale stráááááááááášne bolí a otejkají, porád bych jenom žrala, mam navaly nálad, atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
@sophiejane ty jo to jako vážně? To ti to už němohl napsat i na ty dva dny? To je maňas :angry:
Ale alespoň něco :dizzy_face: Jsem ráda :dizzy_face:
15. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
já bych taky rada videla jak je ta naše Daduš šikovná :grinning:
15. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
@monika71 a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
Dad už fotí :grinning:
autor
@marhulinka ted je vyprana ale až bude hezky tak nafotím venku, je to jen takova obyč mrcha :sweat_smile:
@monika71 :grinning: to je mi nějaky povědomí :grinning:
Ty jo oni snad to tu nedají zpátky,mě se to prostě zdá strašný..předtím to bylo lepší. :angry:
autor
@marhulinka taky mě to sejří :angry:
15. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.