• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 jo jsou i jiné metody,ale dirka je dirka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
@marhulinka to joooooo, ale ja rikala zatím... :wink: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
na chvíli odskočím, tak zajedte na vedlejší kolej at pak stíham :wink:
15. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
@monika71 tojo ale my musíme "trénovat" to je to nejhorší,protože dr.potřebuje vědět,zda to půjde nebo bude nutný ten zákrok...A dírce se po tom už stýská-i kobře,ale hold to nejde jako předtím
15. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak to nevim, jak by to manžílek vydržel. On už chudák trpí po tejdnu abstinence :confused:
15. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
@ginak no však já ho trpět nenechám :wink: Ale ty tréninky nám to trochu kazí,to jsou muka pro oba dva,protože manža zas nemůže vidět,jak trpím,tak to chce vždycky radši utýct,ale prostě musíme.
15. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
aspoň, že manža je tak ohleduplnej, jinej chlap by si chtěl udělat dobře za každou cenu :angry:
15. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@ginak tak to aby si podali ty naši chlapi ruce :grinning: :grinning: :grinning:

@marhulinka te lituji ale jak psala ginak je supr že ten tvuj je tak ohleduplný, klobouk dolu
a ja si nandala lasagne, mnam
15. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@ginak jooo to on je,vždycky se mnou všechno hodně prožívá,někdy i víc než já :grinning: Má o mě prostě strach,ale je to všechno až od té doby,kdy o mě málem přišel,předtím takový nebyl :dizzy_face:
@monika71 já chci taky lasagne!! Vy mi dneska děláte se všíííím chutě!!
15. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Kde je ta Sophie?? Že ona načla novou láhev vína? :grinning: :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Nebo že by Sophie ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
sex hýbe světem!!!!!!!!!!!! :grinning: Já jsem jenom zvědavá až pujdeme na věc s pláštěnkou :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka tak pod dám ti, nejsem lakomá :grinning: a jestli se mužu zeptat co ti bylo?
@ginak :grinning: :grinning: :grinning: počkej to bude poprvé bez sexu,páč se budete smát,budou se vám klepat ruce :grinning: :grinning:
@monika71 jéé ty jsi hodná,že nejsi lakomá :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
marhu, my jsme taky nedodrželi 6-tinedělí, tak možná sophi taky, já se jí teda nedivim :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
@ginak fuuuuuuuuj pláštenka, to ja kdybych mnela v posteli chlapa v ponožkách :angry:
15. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
manža prej koupí celej trs banánů, abysme mohli pěkně trénovat :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
15. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
@marhulinka i Hapkovi jsem dala, hovadko mi pulku sežral :frowning2:
15. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@monika71 Myslíš to jak jsem psala? No v minulém Caru byli problémy při narkóze,ne velké,ale neřekli mi to,jen to bylo napsané v kartě,při další narkóze jsem jim málem zůstala na stole-to manža na mě čekal venku,oni ho tam sháněli,aby jim podepsal papíry,kvůli tomu,co se mnou budou dělat...zažil si asi hotový peklo,po probuzení seděl u mě a strašně brečel-to bylo poprvé co jsem ho viděla brečet...chtěl všechny pokusy o mimčo vzdát,protože věděl,že by mohl přijít i o mně...Měli jsme pak velkou krizi,ale nakonec nás to ztmelilo ještě víc než předtím :dizzy_face:
moni, neznechucuj mi to ještě dřív, než na to přijdu sama :grinning: :grinning: :grinning: To bude moje premiéra :fearful:
@ginak taky jsme 6tinedělí nikdy nedodrželi :grinning: To se nedalo...teda až teď ...teď to bylo osminedělí :grinning:
15. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
teda naše :confounded:
15. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
@ginak si alespoň užijete srandu....aby vám tak ještě prasknul :grinning: :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
tak to by mně asi jeblo, celá léčba v háji. Snad budeme aspoň trochu šikovný-já jsem malá, ale šikovná :grinning:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@marhulinka hm tak to verím že ho to zmenilo.to ten muj se zmenil po te afere, když jsem byla rozhodnuta i s miminkem odejít ale predtím jse ho vzala na uzv, a pak pochopil co všechno by hodil za hlavu a co všechno by stratil od té doby je uplne zmenený a cítím že mne má více rád(snad se nemýlím, ale verím že ne)
@ginak oki, je to supr holka, vyskoušej jak se líže zmrzlina pres sklo :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
tak jsem se snažila vas dočíst, ale to nedam, reklamy jsou kratky :grinning: ale pobavilo mě jak monča psala že ma pomeranč samy jadyrko a marhu ji napsala at si da radši melouna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se poseru :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
@ginak tak jestli můžu doporučit,tak si kupte ty s vroubkama,já je zkoušela a dobrý :grinning: :dizzy_face: hen pak jsem zjistila,že mám na gumičky alergii :grinning:
@ginak pred každým použitím profouknot, jestli tam není dirka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.