• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@ginak ale jo ta voda zas není tak drahá a neprali jsme každý den :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@sophiejane a co ty, jaké plány na večer?
15. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
sophi, nééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: Jenom určitý věci tam nedávam. Hlavně moirový a kde je to přeškrtlý na štítku. Ale toho je fakt málo. Jestli tak jedna věc z pračky. A bundy tam taky nedávam. Je ale fakt, že se z ní docela práší :angry: :angry: :angry:
15. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak holčiny ja jdu taky, ozval se mm že je už ve meste, tak ho s pesanem jdeme čekat
preji vám dobrou noc a pekné sníčky, papa zítra :wink:
15. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
tady to odpadá, tak já se taky loučim, zítra zase na celej den do práce,chjo :confounded:
15. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
gin kde vlastně pracuješ?
15. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
sophi, ále prodávam v KIKu, tady se nic jinýho nenajde. Nevim, na co mam maturitu :angry:
15. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
ahoj
včera dlouhý den, spát jsem šla až někdy v 0.30 a stejně nemůžu ráno spát, šla jsem na záchod v 5 a od té doby jsem vzhůru...
tak jsem si udělala snídani a jdu dočítat...
dnes na 8 jdu na nehty, pak do práce dělat inventuru,tak to zase rychle uteče..
navečer se tady ukážu,nebojte..
ryby se snažím jíst alespoň 1x týdně jak jsem psala,ale ne vždy se mi to podaří.. sushi jsem nemusela nikdy,takže to nedělám ani nekupuju,i když přítel to rád..
a mořské plody jsou taky jeho specialita..
s tím mimčem a vyřváním,i když jsme na něj čekali tak dlouho, nechci aby bylo rozmazlené a vím,že já ho rozmazlovat nebudu, od toho tady budou babičky,dědové..
ale toto bylo moc, venku vedro jak kráva, oni ji dali do toho vypečeného černého kočárku a prý ať s ní nikdo nejezdí, že usne i když kočár stojí,akroát jí to teda trvalo min. 30min.ustavičného brečení... a to je jí teprve 1,5měsíce.
na ty kočárky budeme muset jet někde kouknout až bude chvíli čas,ať vybereme dobrý,.. my tady taky máme kopce, takže chci větší kolečka,ale zároveň lehký kočár, skladný do mého auta.....
pěkný den všem,nakouknu dýl.
tak jdu dočítat, je toho dost...
d.
16. čer 2010 v 06:19  • Odpověz
Hezké ránko všem:slight_smile:
16. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
Tak jsem měla dneska odjet s Kubíčkem a Beníkem na malou dovču,ale neteřinka je nemocná,tak to musíme ještě odložit. Konečně pojedu "vyrabovat" Ikeu-nikdo mě totiž nebude popostrkovat a říkat: "ježiši,tamhle se nedívej" :grinning:
16. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
Kuba si tu hraje na dece pod hrazdičkou...zrovna drží blešku Anežku a vedle ještě morduje světlušku :dizzy_face:
16. čer 2010 v 06:55  • Odpověz
O víkendu se jedeme podívat na autíko,manža si nějaká vyhlídl,tak se pojedeme juknout a pak pojedeme na celou neděličku asi k Vrchlabí za mou nejnejnejkamarádkou...tak se mooooc těším,chlapi si perfektně rozumějí,takže za to jsme šťastný... :dizzy_face:
16. čer 2010 v 06:57  • Odpověz
tak jsem vás dočetla,
ale dalo mi to zabrat jak psala včera sophie že to bude mazec kdo bude dočítat...
měly jste včera večer docela aktuální téma pro mě...
my měli sex po IVF asi jen 2x jak jsem již psala, přítel se bojí aby neublížil miminku a dnes ráno,když jsem se v 5 vzbudila a už nemohla spát, tak jsem to zkoušela,ale zase mě odbil že to nejde... :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak nevím ,asi si budu muset taky poradit jinak :wink: :wink: :wink:
tak se valím ustrojit a na ty nehty a do práce,ne že až přijdu navečer tak tady bude zase nakecáno 14 stránek.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pěkný den všem.
d,
16. čer 2010 v 07:00  • Odpověz
@danda78 To bylo čteního,viď? To víš,téma sex apod.to se v tu ránu všichni rozepíšou :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 07:03  • Odpověz
@danda78 přeju hezký den :dizzy_face:
16. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste toho zase napovídali :slight_smile: já mám tak černé svědomí, včera jsme se s manžou pohádali a já řekla plno ošklivých věci, snad sem tím miminkům neublížila, fakt hysterka, ty hormony, bych si nejradši nafackovala, ale už je to zas s manžou dobrý, prostě byla včera Itálie. :angry:
16. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
dobre ranecko holky,ja vas totalne nestiham docitat jak je to mozny???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady se u nas jeste chrupka,tak je klid.holky ten Tomik se v noci budi jen jednou tak to je dobry kez by mu to vydrzelo.
16. čer 2010 v 07:42  • Odpověz
a jinak sem si v rychlosti precetla ze se tu opet resil sex!!!!!teda do e by snad nevlez ted ani mravenec jak sem sesita :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ani ty chute se zatim nevratili,ale Kamil je v tomhle naprosto uzasnej chape ze to jeste nejakou dobu nepujde.
16. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
@sarik1 ahoj sari!!!italii vsak to je v poradku obcas musi bejt bourka a pak az se vyjasni no neni to krasny to usmirovani :wink: :wink:
16. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
@baradisk Ahoj kočko, jakpak to zvládáš? Tomáše je sluníčko :slight_smile: je fakt nádhernej..... jo jo usmiřování je hezké, jen kdybych neřekla to, že s ním nechci děti... ted mám strach, aby se něco nestalo, protože naše dva mimísky oba moc moc moc chceme, já sem fakt blbá hysterka.....ted si hladím břiško a omlouvám se miminkům za to co sem řekla....
16. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
@baradisk A co velkej Tomáškův bráška, pomáhá? :slight_smile:
16. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
@sarik1 no jo sari vis co ja vse Kamilovi uz rekla???jeje to uz bychom byli 30krat od sebe,no ale manzel neni tunta a chape ze jsi prehormonovana ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele ja treba vvcera vecer sedela a kojila sem a najednou z niceho nic slzy v ocich a ani nevim proc ,sem se vybracala a bylo zas dobre. :grinning:
16. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
@sarik1 sari lukas je z neho hotovej ale vcera mu rikam bez ho pohlidat a on ne to ja nebudu delat on rve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
@baradisk No jo, to hlídání jen když se mu chce, vid? :slight_smile: :slight_smile: to je klasika, u sestřenice je to to samé :slight_smile: moc Ti závidím, že máš už toho malého uzlíčka u sebe... my jdeme v pátek na tripple test tak snad nám to dobře dopadne :slight_smile: věřím že v 16tt se už nic nepřihodí a miminka porodím..
16. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
@baradisk Ale to je super, že spinká Tomášek skoro celou noc... a jak s kojením, hnedka se ti přisál?
16. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
@sarik1 je sari uvidis jak to utece a budou ti brecinkovat pod stromeckem,to fakt hrozne leti.jo jo hlidani to bude peklo s lukasem se neda zatim premluvit ale on tomu kocarku prijde na chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
@baradisk A nežárlí trošinku? :grinning:
16. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
@sarik1 jo sari hned se pricucnul ale mam strasne popraskany bradavky,uplne me tece krev stoho jak je pokousal a to nema zuby :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ono se to zahoji.
16. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
@sarik1 taky me to napadlo ale ja ho neodstrkavam tak snad ne ale uvidime casem.
16. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
@baradisk A máš doma Bepanthen.... je prý dobrej a krásně zahojí :slight_smile: já byla ted v ponděli v poradně a dr. mě teda pěkně prohrábla.... au au... ale dobrý :wink: ted 22 jdeme opět na UZ, tak jim musím řict miminkům, at si tam uklidí ten svinčík, že si na ně opět posvítíme
16. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
@sarik1 nic si nevyčítej,to jsou hormony!!! Taky u nás padaly hlášky,že jsem se pak bála,abych něco nezakřikla :confused:
16. čer 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.