• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@sophiejane já jsem na hrníčky úchyl...teď jsem nějaké vyházela,protože byly obarvené od čaje,takže nutně! potřebuji doplnit :grinning: :grinning: :grinning: Sice to skoro není kam dávat,ale hrníčky jsou moje :dizzy_face:

@sophiejane achjo je mi to mocinky líto,já tenkrát neměla koupeno nic...ale kdybych něco měla,tak to taky schovám někam hoodně hluboko... :frowning2:
16. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
tak holky jsme doma, malý se nám ukázal v plné kráse, teda jen oblast mezi nožkami :grinning: :grinning: :grinning:
mám nejaké výsledky krve, ale verte nebo ne, neumím najít tabulku na netu kde udávají hodnoty :frowning2:
musím jít na endokrinologii, kvuli zníženemu nejakému hormonu, tak tam jdu zítra, a pak príští uterí mam odber plodové vody, se bojííííííííííííííííím :cry:
jen doufám že bude vše ok, jo a zas mi brali krev, mnelas pravdu Maru, že bude delat nejaké to vyšetrení :wink:
tak zatím jdu se najíst, pak vás dočtu, jaj a fotky jsou už na míste :slight_smile:
16. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Moniiiiiiii takže kluuuuuuuuuuuuuuk !!! Gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
@marhulinka nooooooo vypéadá to na kluka :grinning: a to jsme se včera o tom bavili, že? :wink:
16. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Takže další pinďa...hmmmm to si doma užiješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
moni krásné fotečky
16. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
já musím vypadnout ven, nějak dnes zase slzím :frowning2:
16. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
no to jo, ale mm jak se teší, je hotovej, on si moc prál kluka :slight_smile:
ale nejsme u konce ešte, same testy a konzultace, fuj, človeku to jenom drápá nervy :angry:
16. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
@sophiejane holka, nechtela jsem te rozplakat, je mi to líto, ale neboj za chvíli opet budeš mít fotoblok plný
16. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
nene to není kvůli tonbě moni, semtam to na mě tak nějak sedne...jdu se vyvětrat...
16. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
@sophiejane mrzí mě to,na mě to pak padalo i mnohem později,prostě to v srdíčku je a ještě hodně čerstvé...běž si udělat nějakou radost,kup si mňaminku!!!
16. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
to poznám, ja mám zubarku, a byli sme tehdá vypsaný na stejný termín, já nemohla na ní ani kouknout, a ani na navštevu jsem nešla k nim, bylo mi to trapný ale naštestí mne mm omluvil a oni pochopili
16. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Něco z vítání:slight_smile:
16. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
Moni: Ja jdu v pátek na tripple a pak se s plodovkou uvidí, bojím bojim
16. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
jak pekný, já ani nevím jak to chodí u nás :confounded:
16. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
@sarik1 ja mám plodovku jistou už v uterí, v pondelí mám zavolat kdy nastupuju, taky bojím bojím
16. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
mne brali na AFP dnes krev, tak uvidím až príští týden co a jak, a vyhodnocení budu mít taky, protože ešte ho nemneli z NT vyhodnocený, nekdo to zapomnel poslat :frowning2:
16. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
@monika71 Nechápu proč Tě ženou na plodovku, když ještě nemáš tripple test výsledky, u mě udělají tripple test a podle toho se uvidí
16. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
ahojky holky, přeju hezké dopolko,
jen v rychlosti, jdeme po úřadech....

Marhu, taky jsem úchylačka na hrníčky :grinning:

Moni, takže čekáte chlapečka? moc gratuluju!!!! :slight_smile: Až bude chvilka, mrknu vám všem na fotky :slight_smile:

Sari neboj, triple testy budou taky ok!!!!! A hlavně když by nedej bože vyšly hůř, tak je to tim, že oni často vycházej falešně pozitivní :slight_smile: a pak je vše v pořádku!!!! Budeme ti držet pěsti!

tak já zase mažu, mám odstříkáno. To je fuška psát jednou rukou :grinning:
Holky zlatý, já jsem tak příšerně nevyspalá. Kdy jste si tak zvykly na novej nespací režim? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Největší trest pro dva spáče je miminko nespavec :grinning: :grinning: :grinning:

16. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
@sarik1 asi proto že mám už 39, aby byla jistota, a možná tem testum moc neverí, nevím opravdu :confused:
16. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
@jaru30 ale je to prijemný trest, že? :wink:
16. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
holky nemáte nekerá tabulku hodnot krevních vyšetrení?
16. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Dnešní fotečky:slight_smile:
16. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Moni budeme na tebe moooooc myslet a držet pěstičky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: :grinning: my jsme s manžou nespavci,takže pro nás to tak strašný nebylo...a on Kuba docela i v noci dost spí od začátku,jen občas má chutě si hrát třeba ve tři ráno...ale teď zjistil,že nohama si může zapnout kolotoč sám :grinning:
16. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
@monika71 a co potřebuješ vědět? Jakou hodnotu?
16. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@marhulinka Kubíček roste jak z vody :sweat_smile:
dik, za podporu, a rozmýšlela jsem nad tou plodovkou, ono to snad bude takhle leší, prece jenom je to presnejší vyšetrení, že?
16. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
@monika71 to opravdu záleží na tobě...já osobně,bych nejprve chtěla vědět výsledky vyšetření jako nt screenint a pak i ty tripply,pokud by vše vyšlo o.k. a nebyl důvod,tak bych na ni nešla...Ale třeba moje švagrová měla vše o.k. a kvůli věku prostě pro klid duše šla :slight_smile:
16. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
@marhulinka mam tady ty skratky z krve FT4,beta-HCG volný, PAPPA, anti-TPO,TSH, qa toxoplasma, le to je negativní.
16. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Já jsem takovou tabulku měla,ale nemůžu ji najít,snat ještě pomůžou holky...ještě to tu prohrabu.
16. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.