• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
@monika71 jee další ženich na obzoru, teda to budou mít holky tady vyběr :dizzy_face:
@marhulinka to jste měli hezky vítaní :dizzy_face: a kubík ma krasny kukadla :dizzy_face:
16. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@marhulinka dikes za ochotu :sweat_smile:
16. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@dadous no jo,to budou, tenhle rok je nejaká pekná uroda pipišu, že?
16. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
@monika71 to je dobře aspon bude z čeho vybírat, vždyt víš jak je těžky najít dobryho chlapa :grinning:
16. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@dadous joo vítání bylo krásný,dojemný i legrační...sudičky mluvily za maminky a ti dva chlapáci za tatínky,tak drželi v náručí hadrovýho Pepana a předpovídali mu,co že bude dělat...no sranda to byla veliká :grinning: Našemu Kubovi se ten mumrajk na jevišti moooooc líbil :grinning:
16. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
@dadous nojo a dobrou ženskou :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
@dadous
@marhulinka ano máte pravdu, ale kuknete na nás dobrá ženská má fakt problém najít dobrého chlapa, ja ho našla dost pozde teda doufám že našla :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak já se jdu najíst a připravit věci,než vyrazíme směr nákupy :dizzy_face:
16. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
@monika71 no a dobrý chlap má problém najít dobrou ženskou :grinning:
16. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Ještě,že si mě manža našel,takovou dobrou ženskou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už slyším,co by říkal,kdyby to četl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja se asi natáhnu, došla na mne unava nejak, tak zatím holky pa, a tady jenom leje a leje :confused:
Ahojky :slight_smile:
teda vy jste ukecaný ženský. přesně jak jste psali, byla to fuška vás dočíst, ještě že Leuška nechce spát, ale celé dopolko chce jen chovat. Jí totiž chovam u pc a dočítam. :slight_smile:
jo sex, co to asi je... ale manža mi už odpočítává, za necelé 2 týdny mě prý proškolí :grinning:
Jaru my si taky rádi pospíme, hlavně teda já. hele neboj, zvykneš si, mě už to ani nepřijde, už jsem si na 5 hodin přerušovanýho spánku zvykla. :grinning: Ne, u nás je to tak, že když už jsem hodně nevyspalá, tak odstříkam do flašky a v noci prostě krmí taťka a já chrupkam. To mi pomůže a zase to pár dní vydržím. Tak to taky zkus a jinak snaž se spát, když malej spí.
16. čer 2010 v 11:47  • Odpověz

ahoj holky,
zdravím a ještě k těm kočárkům co jsem psala ráno..
taky se mi ten x-lander líbí h¨lavně sporťák , hluboká korbička mi přijde malá,určitě menší než u jané,snad už v tom další zimu nebude a tak když bude maličké,vejde se tam...
ještě uvidíme,ale i tady u nás jich jezdí docela dost, tak jsou asi oblíbené...
jsem dnes nějaká ko, to ranní vstávání,celodenní lítání, inventura, teď jsem doma ještě uklízela , prala, dělala zeleninový salátek.... tak asi odpadnu u tv..
jsem ráda,že jste dnes nakecaly jen 4 stránky,tak vás mám dočtené...
nechápu,že můj doky mě neposílá na tripple testy, nic neříkal, a to už bych v sobotu měla začínat 17tt a na kontrolu jdu až příští pátek,to už budu skoro v 18tt
mně bude letos 32,tak snad mě na plodovku nepošle... bojím se jí..
moni, gratuluju k chlapečkovi, taky s ním počítám.... a neboj, kontrola a testy určitě budou ok..
sophie, běž se ven vvyvětrat a přijít na jiné myšlenky, neboj, taky se brzo dočkáš mimi...
marhu, mooc pěkné fotky z vítání..
moni,tobě jsem taky zkoukla mimi..
pěkný večer..
d,
16. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu a tu nikdo :confused: :confused: :fearful: :fearful:
16. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
@monika71 jakpak jsi se vyhajala se synáčkem :dizzy_face:

@kach82 jen chovej chovej,ty pidižvíčci potřebjí cítit bezpečí a lásku :dizzy_face:

@danda78 už víme,jaké kočárky se ti líbí,co takhle barvička? Tu už víš?
16. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Já jsem pěkně ušmajdaná...takže se najím a půjdu do hajan,ať se na zítřek vyspinkám :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dneska jsem pěkně utrácela,tak mám hezký pocit a radost... :dizzy_face:
16. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
@marhulinka a copak si nakupovala?
16. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
hezký večer přeju :slight_smile:
kach, dneska už jsem to tak udělala.....Doteď jsem se to snažila utáhnout sama, i když mi přítel nabízel pomoc, tak jsem byla děsně statečná, jako že to zvládnu....a prdlajs. Dneska už mi konečně došlo, že takhle bych to dlouho nevydržela. Takže jsem si teď schrupla a Matýska obstaral on :slight_smile: Stejně odstříkávám, tak co. Ten spánek mi bodnul :slight_smile:
Marhu, čímpak sis udělala radost? já bych taky nejradši vyrazila na nákupy, ale už mě trochu straší vidina rodičovského příspěvku, tak se snažim šetřit na horší časy :pensive: ale potřebovala bych gatě. Sice mám dole 8 kilo, ale původní rifličky nedopnu přes to vyvalený břicho. Takže furt nosim těhotenský, ale už si v tom připadam blbě :sweat_smile:

Dando, x-lander je fajn, jenom do terénu se moc nehodí. Vyrazili jsme s ním k rybníkům a málem jsme z Matýska vytřepali duši. Jak neni odpruženej, tak děsně drncá.....ale do města super!! :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: potřebovala bych radu od maminek......ke konci těhu vás taky bolelo pod žebrama???je to vždy jen takových 5-10 min,ale přirovnala bych to když píchá v boku při špatném dýchání při běhání.Asi mě tam malej kope nebo se prostě vmáčkne do hrudníku tím jak je velkej,je to možný???měly jste to některá??
17. čer 2010 v 07:22  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
17. čer 2010 v 07:42  • Odpověz
@jaru30 No nakoupila jsem něco Kubínkovi-ponožtičky,mikinku a úžasnou čapku s kšiltíkem teď na léto :wink: Já si udělala taky malou velkou radost-koupila jsem si novou podrpdu-pořádnou od Triumfu,jsem chtěla ještě o číslo větší,abych tam měla trochu místa a oni už větší nedělaj,ne tyhle pevný :grinning: Tak se mi nesmí už víc nalít prsa :grinning: :grinning: Byla pěkně mastná,ale zase prsa v ní jsou úžasná :dizzy_face:
17. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky, ted tu mam před sebou zprávu z toho NT screeningu a mam tam tohle u plodu A Oligohydramnion, tak sem se koukla na net a mám trochu strach, ale doktorka nic neříkala, ani sem nemusela jít znovu na opakovaný NT.

Oligohydramnion lze diagnostikovat ultrazvukovým vyšetřením a množství plodové vody je nižší než 1,5 l. V praxi se porodník orientuje podle definovaných ultrazvukových kriterii. Je důležité rozpoznat nedostatečnost placenty, jenž má výrazné klinické následky. U plodu může být příčinou zúžení močovodů nebo močové trubice, nevytvořené ledviny a jiné vrozené vady
17. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
@monitita mě bolelo hodně vlevo,kolikrát jsem se nemohla ani nadechnout...kolikrát jsem myslela,že mám snad infarkt :grinning: Ale je to normální,jak už je prcek velký :wink:
My jdeme ven,zatím pa
Marhu tak to je ono,ani nadechnout nejde...tak aspon nemusím o tom nějak hlouběji dumat :wink: :grinning: díky papa
17. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
Tak jsem tu a tady asi nikdo :fearful: :confused: To ještě chrupkáte? Venku je krásně!!
My teď s Kubíkem ještě připravili řízečky na dnešek...já si teď vychutnávám meltičku a hrajeme si tu s Kubíkem:slight_smile: Zase se pere s hračkama...se mu nelíbí,že si dělají z jeho bříška přistávací plochu :dizzy_face:
17. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,
že je venku krásně? no tady moc ne.
Já zase uspávám, už od 6h. Je sice hezký, že malá potřebuje cítit lásku a bezpečí, ale když jí chovam od krmení do krmení a ještě hodinu potom, takže vlastně dobrý 4hodiny, tak už to maminku začíná štvát. Spala sotva pár minut. A to se v noci vzbudila na krmení ve 2 a zase chtěla 2hodiny chovat. Bych spala i ve stoje, ale ona zase kouká.
Jo a to mi včera vypadla plomba ze zubu, večer mě začalo bolet pr. prso a od něj mě chytla zimnice, takže jsem se tu pěkně pajtlovala.
17. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
@kach82 a co lehátko? Hezky ji uhoupat....tyhle období mají snad všichni děti,alě věř,že takhle malinkatý dětičky nebrečí jen tak pro nic za nic....Kuba měl taky takový období,že by se nejraději jen choval,jakmile jsme ho položili,tak spustil árie...tak jsme ho prostě nosili a on většinou usnul. Chce to prostě vydržet,ono tohle přejde-a začne zase něco jiného :grinning:
17. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.