• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Na ty prsa zkus tvarohový zábaly,to prý je fajn a pomáhá to vytáhnout takovou tu vnitřní horkost,abys neměla zimnici...
17. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
@sarik1 já myslím,že kdyby to bylo nějak vážný,že by ti dr.něco řekla...určitě ti to bude víc hlídat...
17. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky kočeny, tak já se vrátila od endokrynologa :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nne ty doktori štvou, normální nervyjsem z nich dostala.prý tu hladinu hormonu mám nízkou proto, že jsem tehu a nemám si z toho nic delat, čím deele jsem tehu tím to bude nižší, a pak že on se na mne koukne a zjistil že mám malinky problém se štítnou žlázou, a že tomu predejdeme a vypsal mi léky, no hotová procedura s nimi, na uplne lačno tabletku zapít &3 hlty čisté vody a pak hodinu nic nesmím pít ani jíst, musím to prisne dodržet, a za *3 mesíce kontrola.No sem si ríkala oni snad delají všechno jen aby neco našli a mohli nás trápit. napred že nic a pak prece jen neco :angry: :angry: :angry: a to jsem tam byla od 8.15 do 10.20 :angry:
17. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
@marhulinka v lehátku jí mam, houpu jak zběsilá. Ona i zavře oči, ale jak přestanu, tak se znovu rozeřve. V náručí taky řve, ještě tak když jí hodim přes rameno, tak mě sice poblije(ráno mi to nateklo až do podprdy), ale po chvíli taky usne. Jenže jak jí položím, tak řve znovu. Mě už tu úplně třeští hlava, tohle nemůže být normální. Už mi i napadlo, že jí vezmu k doktorce, jestli jí fakt něco není, ale já na ní nic nepozoruju.
Ona prostě i v náručí spokojeně leží, dudlá dudlu a najednou jak když jí štípneš, tak spustí řev.
17. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
@monika71 hlavně,že není nic vážného...ostatní se dá vydržet :grinning:
17. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@kach82 my to dělali tak,že jsme Kubu v lehátku houpali-ručně ve vzduchu za popruhy,pak dohoupat nohou a spal třeba dvě hodiny. To na něj platilo a mám velkou radost,že se mu už zase v lehátku líbí-protože předtím ho už vůbec nechtěl...teď na pohoupání a spinkání jo :wink:
Aha takže pláče i v náručí? Není to teda hlady,nebo žízní? A co prdíky?
17. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
@marhulinka hlad mít nemůže, v noci vytahla nějakých 170 a taky řvala. A prdíky nevím, možná, ale to by z ní časem vyšlo,ne? Vždyť u ní sedím a žádný prdík neslyším.
Ona je taky taková potvůrka, když jí houpu v tom lehátku, tak zavře oči, ale jak se zvednu, tak hned spustí. Jak kdyby mě hlídala a dělala to schválně. Já už jsem z ní fakt nešťastná. :cry:
To prso, já to jen chladila obkladem, tvaroh jsem zrovna včera dala do buchty. A můžu jí dát mlíko z toho bolavýho prsa?
17. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
@kach82 no tak jestli neslyšíš žádný prdík,tak ji to může trápit,bolí jí bříško...Když ji máš v náručí,tak se protahuje,prohýbá? Ono to vždycky na chvíli přestane,jak člověk chová,pohupuje,no a v poloze ležmo je to zase začne trápit. Zkus dát i na bříško,to někdy na prdíky taky pomáhá...poplacávat po prdelce.
Mě když prso bolelo,tak jsem hnedka přikládala,měla jsem to od toho,jak se mi tam udělalo moc mlíka...takže třeba jsem přikládala dvakrát za sebou z toho jednoho,pak to přestalo a ulevilo se.
17. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
@marhulinka tak že by to fakt byli ty prdíky? Přesně jak to popisuješ, se protahuje, prohýbá. Ale vždyť jí měnim polohy, chvíli je přes rameno, pak jí položím, přehodím na druhou ruku, prdelku naklepávám, že by to z ní nevyšlo? To bude asi nějakej prevít prdík.
Teď leží v lehátku, zase vyplivla dudlíka a řvala, tak jsem jí ho šla dát a ona si mě normálně rukou přitahla, druhou hned čapla za prst a jako že u ní mam být. Je to potvůrka.
Mě se ráno taky ulevilo, když jsem odstříkala. Tohle kojení, to je věda. Chvíli bojuju s tím, že je mlíka málo a pak najednou chytnu zánět s přebytku.
17. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
@kach82 jojo tak to jsou holka prdíky...proto ji to tak zlobí...Máš nějaké kapičky? Zkus kdyžtak kapičky BabyCalm,jsou úplně přírodní,dávat před každým papu 10kapek,může se dle potřeby i mezi jídlem...Nám pomáhali a pomáhají :wink:
17. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
@marhulinka jo a ředí se kojeneckou vodou :wink:
17. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
Já žádný kapky nemam, jsem se na to ptala dr., ale nic mi nedoporučila, prý stačí, když jí dam teplý kapesník na bříško nebo jí přitáhnu nožičky k bříšku. Tak já se zkusím zeptat v lékárně.
17. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
sarik to nečti, to jsem měla já... oligohydramniopn je snížené množství plodovky, anhydramnion pak už žádná plodovka :cry: bohužel tyhle pojmy dobře znám...ale na tvých fotkách mi to tak tedy nepřipadá!
17. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
@kach82 hahaha teplý kapesník....to na ty děti vážně nepůsobí!! Jo a když hodně pláče,zkus pofénovat bříško a když se zklidní,tak jsou to prdy...
17. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
@marhulinka já zkusím ten fén. To děláš na holé bříško nebo přes oblečení?
17. čer 2010 v 11:05  • Odpověz
@kach82 přes oblečeníčko,ne to úplně horký a u toho klidne bříško hladit :wink:
17. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
sari podle tvých fotek bud naprosto v klidu, u mě to vypadalo fakt mnoherm hůř, kolem něj nic :frowning2: u tebe je to naprosto ok!!
17. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
tak já to zkusím, až bude zase ječet. Díky moc za rady.
Zdá se, že možná konečně usnula, tak jdu taky zalehnout, snad budu ležet dýl jak 5minut. Zatím papa
17. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
holky tak prdy jo? já se dnes vzbudila s křečí v žaludku jak pes a pak mě asi 3x potlaka brutální srrrra.ka :confounded: polkla jsem dvě imodium a snad to zabírá, zatím jsem ok...a to jsem chtěla dělat dnes jahodové knedle na večer, ale takhle nemůžu ani za roh pro tvaroh :grinning:
17. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
ale fén by mi asi nepomohl :grinning:
17. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: a copak jsi včera papkala,co?
17. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@kach82 ať to trochu pomůže a ty kapičky si určo kup :wink:
17. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
no právě, kuřecí řízky, tak se bojím....
17. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
aspon že ty křeče zdá se povolily, tak snad to nic děsnýho nebude :angry:
17. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
já ty miminka chápu, že kvílí, já tu kvílela taky :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@sophiejane ty wago kuřecí řízečky máme dneska my :grinning:
17. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
tak bacha :slight_smile: ale mýmu chlapovi nic není...a byly mnamozní :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
@sophiejane no u nás je to většinou tak,že se po.ere manža...já jsem odolná :grinning: :grinning: :grinning: A Imodium tu má taky...on je bez něj jak mrtvola :grinning: :grinning:
tak já umyla nadobí, dala si gulášek, a asi napráskám pračku, tady je ale pod mrakem ale dusno, tak doufám že to uschne. jo dnes se mne ptal dr. jestli nemám problém s velkou potrebou, a já že"no jako tehu sem tam zacpa a sem tam se to uvolní až až"se ptal na samý blbosti, on tehu príznaky snad bral jako že projevy choroby mi to pripadalo :confounded: ja se na nem musela smat, a v duchu jsem si rikala, že kdyby on byl tehu nekdy tak se neptá :grinning:
Jsem teď snědla nanuka-manžovi,no co už si ho dva dny nevšimnul,tak přeci se nezkazí :sweat_smile:
17. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.