• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Čekám,kdy se Kuba vzbudí...usnul kolem desáté a ještě chrupká...Teď se naučil usínat s plínkou,se s ní nunánkuje až se uspí:slight_smile:
17. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
@marhulinka tak to je jak ten muj, po jídle beží a skoro nestíha nekdy :grinning: :grinning: :grinning: budu mu to imodium asi taky muset koupit :grinning:
17. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
@monika71 no tak ještě že tě neposlal na vyšetření dál :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
@monika71 nojo jsou to chlapi poseránkovaný :grinning: Ten můj jak jede někam,tak hnedka zobe pro jistotu Imodium,ale je vážně nejúčinnější...a nejvíc mě naštve,že přijede z práce a první co jde dělat,tak jde na záchod :grinning: :grinning: Mu vždycky nadávám,proč to nenechá v práci :grinning: :sweat_smile: :angry:
17. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
marhu tak u nás je to přesně naopak, poseru se vždycky já, můj chlap má snad kachní žaludek :grinning:
Tak už peru druhou várku...teď se perou hadříky Kubíkovi...Jé a jdu stáhnout fotečky,jsem mu včera koupila tu čapku...
a bez imodia taky na dovolenou nemůžu :slight_smile: v řecku nemůžu ani frapé, páč jak je horko a vychlemtnu to studený, tak už to jede :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: ještě že je to vždycky v rodině jen jeden,umíš si to přestavit být na tom oba stejně?? To by musely být dva záchody!!! Prostě musely :grinning:
17. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
sorry byla tydy mužova matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem se vyčerpala, že si jdu odpočinout :confounded:
17. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak já usnula s Kubou :grinning: Kubík už je nabaštěný,vzbudil nás taťka,volal,že jedou k havárce bůhvíkam,snad někam k horám,takže přijede až večer...Tak to tu s těma mýma dvěma raráškama musím zvládnout sama :grinning: :dizzy_face: Nejlepší bylo,že hnedka: ježiši to uvidím Kubíčka už v postýlce,jak spinká:( To mi je smutno...!! Hmmmmm a co já?? chjo
17. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
no ty ještě spinkat nebudeš :wink:
17. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
@sophiejane a Marhu: Díky holky moje za podporu, asi máte pravdu, že pokud dr. nic neříkala, tak to je snad jakž takž v normě...... SOphie: Ty asi víš, jak mě to vyděsilo :(
17. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
to je mi jasný, ale fakt se neboj, jestli to dva týdny poté už bylo ok, nic to není...jen kdyby se to zhoršovalo, hrozí problém, jako u mě
17. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
no ty fotky jsou z NT screeningu, jak si mě tam napsala, že tam mají bazen, v ponděli mě dělala v rychlosti jen takovej bleskovej UZ v poradně a vše OK
17. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
a tam jako na tom NT se jí zdálo, že je mín vody,jo?? kde to vzala...já měla opravdu málo :pensive:
17. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
doktoři někdy zbytečně plaší...jestli ted ok, tak se nenervuj, u mě to bylo týden od týdne horší až po 14dnech žádná voda :cry:
17. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
@sophiejane no mě to také překvapilo, ale asi to je dobré... a jak ty.... už se ti to krátí.... za chvilku bude konec šestineděli... a pak budeš těhulinkovat :wink:
17. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak já si koupím trpaslíka a vyroste mi do obřích velikostí
Od včera mám teplotu, doktorka mi nabrala krev kde mi vyšli hraniční výsledky toho, že v těle je nějaký zánět
Od devíti hodin čekám až se mi ozvou z Gennetu, co dál . . . Bobískové se drží, ET by mělo být v sobotu, jestli tedy nějaké bude :frowning2:

Omlouvám se, že sem takhle skáču, ale je mi fakt hrozně . . .
17. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
@sophiejane Užiješ si s manžou léto, pojedete naposledy ve dvou na dovču a pak už Tě čekají jen samé hezké věci, ty už sis totíž tu těhu smůlu už také vybrala..... myslím, že si říkala, že máte mrazáčky, co? To je super...
17. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
@vveru Tak budu držet palce, at ti je lépe a v sobotu at se mimísci pěkně zavrtají
17. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
mám, 3 zamražené pohromadě, asi je tam nechám fouknout všecky :slight_smile: ale až tak září - říjen...a bůhví, ket už mi jednou nevyšel....a bojím se, genetička vyhrožuje, že hrozí, že se to bude opakovat...to už bych si asi hodila mašli :cry:
17. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Sarí, děkuju, doufám, že to bude. Kdyby mi alespoň už konečně zavolali :frowning2:
veru bud v klidu...a máš nějaký problém, něco bolí?? to může být i třeba zub....
@vveru Tak tam zavolej, já sem také Gennet uháněla.... ale jsou tam machři, já otěhotněla ze 4 transférů 3x :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
Sophie, nemám jen ta teplota a občas se mi trošku zamotá hlava, ale fakt minimálně, trošku cejtím břicho, ale to taky nestojí za řeč, možná to je ještě k tomu OPU, ale bojím se . . .
17. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
@sophiejane A víš co se rodí miminek z Ketu? :slight_smile: to bys koukala :slight_smile: Já Ti tak závidím to Řecko, ach jo....
17. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Sari, já už volala 2x má mi zavolat přímo Brandejská, ale nevolá a sestřičky nic nevědí. Se uklidňuju tím, že kdyby to bylo blbý, že by už volala :confounded:
17. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
@sophiejane Doktoři si už poradí se vším. :wink:
17. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
@vveru Chceš na ní mobil, já ho mám.... klidně ji zavolej, hodně holek jí vola takže není problém
17. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já ho mám taky, ale nechci otravovat . . . .
17. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.