• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
:grinning: a ja nasrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
no to jsem taky
18. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
počkejte, ještě za chvíly bude Ty Ty Ty za sprosty slova :grinning:
18. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
nooo to čekám... :grinning:
18. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
tak si začneme psát přes ICQ nebo tak něco a tady se na ně vyflákneme
18. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
sophi kdyby bylo nejhuř tak je to taky řešení :grinning:
18. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
jsem zvědava co na to marhulína :grinning:
18. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
Marhulína je pěkně napružená!!!!
Jsou to pěkný kecy,odpovídalo se vždy každému,kdo k nám přišel...to zase buďto neměla nějaká inteligentka co dělat a psala tuhle kravinu nebo jdou jen po nás....asi někoho možná štve,jak tu kecáme,držíme při sobě a tak :wink: A teda nepřeju si,aby teď teda "adminky" přeposílaly někoho sem k nám.
Holky asi bychom si měly udělat uzavřenou diskuzi,jak jde,ne?? Aby nás nemohl ani nikdo číst-nějaký pipiny stěžovatelský!!!
Jo a chci nechat teda bývalé téma uzavřít!!! Ať si kr.vky založí svoje nové
19. dub 2010 v 00:32  • Odpověz
Holky tak v soukromých bychom to měly lepší :wink: Alespoň nás bonz.nemůžou číst...zase by si stěžovaly,že tu rozebíráme něco jiného a neodpovídáme :grinning:
19. dub 2010 v 00:38  • Odpověz
Krásné sny :dizzy_face:
19. dub 2010 v 00:38  • Odpověz
Ahoooj holky, no teda co to vidím, to je fakt hrůůza! Abychom pak ještě za to, že si tady povídáme něco neplatily! Co je komu potom! Nehledě na to, že je pravda když někdo přišel zeptal se vždy zkušené i nezkušéné holky poradily a podpořily! :wink: Tak co jim je do toho! I kdybychom se s prominutím bavily o stolici, tak jim to může být u p.d.l.! A cho jo to je svět! :pensive:

Jinak přeji krásnéé dobré ráno doufám, že tedy sluneční!

A jak se jinak máte? Jinak jak psala Marhulka, tak by se mohla ta místnost uzamknout a byl by klid?
19. dub 2010 v 06:51  • Odpověz
Ahoj kočky,moc se omlouvám,že vám sem lezu,ale chvílku jsem u vás byla na podzim a chci jen říct,že vás strašně ráda čtu,všem vám moc držím palce a jestli mi uteče,tak budu nešťastná,když se nedozvím,jak pokračujete.....a zrovna teď,když se blíží další vlna porodů :grinning:
Jinak musím konstatovat,že skutečně každé,která potřebovala poradit,jste ochotně odpovídaly,takže nevím,kde je problém!!!!
A když už jsem sem vlezla,tak IVF v lednu nám nevyšlo,zato Ketík byl úspěšný!!!!Z krve už to máme potvrzené a zítra se snad dozvím,jestli máme jednoho bumbrlíčka nebo dva :grinning: :slight_smile:
Všem přeji pěkný den!!!
19. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
autor
jee eviku, tak to jsou skvěly zpravičky, držíme palečky, at jsou aspon dva :grinning: :dizzy_face:
holky asi jo, asi to dame do soukromych :dizzy_face:
19. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Dad moc díky,ale bude stačit jedno...při IVF jsme nechali zavést jen jedno a to nevyšlo,tak pro větší ůspěch jsme to pojistili...Dodatečně gratuluji k Nikolce,je kouzelná :wink:
A ještě Marhu také gratuluji ke Kubíkovi,taktéž nádherné miminko :slight_smile: :wink:
19. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
jo jo všechny miminka jsou nadherny :dizzy_face:
19. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
já nevím, jak to funguje ale holky fotoblog není na fotky? protože když už jsme u toho já našla jeden kde jsou jen soukrome komentáre a foto nikde.jak to teda je? jsem blond tak prosím o vysvetlení.(jo a našla sem to cele u adm. když jsme už u toho) :confused:
19. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno, zatím krásné sluníčkové :slight_smile:
Tak to teda koukam, co se to tu děje. Rozčilovat se nemá cenu, ale teda nechápu nechápu nechápu!!!!!!!!!!!
Moni kdo ví?!! Já teda blondýna nejsem, ale taky bych si myslela, že fotoblog je na foto.
19. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
zapomnela jsem:Dobré ráno!
Kach koukni na adm. co nám napsala do čekatelek a uvidíš :wink:
19. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Jo já to četla, ale fakt to nechápu! Kolik diskuzí se tu nedrží témat, to neřeší. A že jsme novým čekatelkám neodpovídaly, tak to je teda pěkná blbost. Rozčilovat se nechci, ale teda tohle mě s..e!!!
19. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
jo že oni si vefotoblogu tipují, to není zakázané? vážne je mi z toho na bli..í :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady jde asi o to, že nekdo muže a nekdo ne. ty co jsou populární vadí a ti co ne závidí a delají vše pro to, aby je sundali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to jsem si myslela, že modrý koník je o svete který je zamerený jen na krásné chvilky života, co se dištancují od zlosti, závisti,...a prožívají jen ty krásne momenty ve svem živote o ktere se delí s lidmi podobného smíšlení :confused:
19. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
jdu se pripravit, musím na sociálku, a pak si koupit neco na oblečení, nemám co na sebe(nic mi už není dobre)jenom tepláky :frowning2:
19. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
moni tak si na tu socialku vem ty teplaaky, třeby z nich dostaneš nějakou kačku :grinning: teda éčko :grinning:
19. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
no to jiste :grinning:
u nás sociálka radši bere než dáva, jdu práve vybavit to dávaní :grinning: než pujdu na PN :wink:
19. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
tak já jdu, zatím pa
19. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Hezké dopoledne :dizzy_face:
19. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Evi děkuji a moooc gratuluji :dizzy_face: Na zítra krásné vyspinkání a pak něco miminku/ům něco za odměnu :dizzy_face:
19. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
no my mame teda dneska den :stuck_out_tongue_closed_eyes: o pul sedmy jsme vstaly a ještě ted vejra a nemuže zabrat :sweat_smile: je na ni vidět jak by chrapala ale nejde jít to :confounded:
19. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Moni pořiď něco krásného-třeba už těhulkovského :wink:
19. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Dad já ho zase nakrmila v osm a teď mi tu chrupkal v lehátku asi 10minut,jinak pořád něco povídá a chce se chovat :sweat_smile:
19. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
:sweat_smile: no ja už mam pravě vytahany ruce :grinning:
19. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.