• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
to jedině dad by ti mohla helpnout v tomhle :grinning:
21. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
No tak už se přisál a baští :grinning: to on by i z flaštičky naštěstí mu to neva :grinning:
21. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky,
mám chvilku času při obědě,než půjdu zase něco dělat, tak nakukuju...
norísku,neboj,určitě to bude ok, já jsem měla OPV 8.3.,ET 13.3. a poslední menzes 25.2. ale mám delší cyklus,asi 32 dní, a doktor říkal,že by mimísek měl odpovídat asi 6+5 v ten pátek když jsem byla na utlrazvuku,ale byl o 2dny mladší,takže 6+3,ale to říkal,že vůbec nevadí,že je to individuální a ještě to určitě může dohnat.
dnes jsem se objednala na další ultrazvuk,vezmou mě hned 3.5. ráno v 9, do té doby má primář dovolenou a chce si mě ohlídat ještě sám,takže jsem ráda, budu tam jezdit asi do konce 12.týdne...
toho 3.5. už bych měla být skoro v 10.týdnu,tak by tam měl být znát nějaký pokrok,uvidíme, už se mooooc těším..
přeji pěkné odpoledne, u nás to vypadá na déšť a to nám dnes betonují provozovnu,ach jo....
tak zatím ještě se navečer ukážu,než budu muset jít zase do práce..
d.
21. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tak tady teda bude asi taky pršet,je tu tma,fujavec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No teď teda kočárkovat nepůjdeme,no...naštěstí Kuba spinká tady u mě v lehátku a já půjdu roztřídit věci,co už nebudeme nosit :slight_smile: Odpolko snad pršet nebude
21. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
dandi můj prcek byl taky 3dny pozadu...ted se bojím, aby bylo vše příští týden ok ...ale to je asi normální....bych se zbláznila :frowning2:
21. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
marhu to je prča jak ty už máš věci co mu nejsou :grinning:
21. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
dandi nechceš si dát do profilu fotečku? :wink:
21. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
hm tady už se taky zatahuje a žádné velké teplo. ale o víkendu bude...
21. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Sophie zatím nosí vše nejmenší,kromě ponožtiček a overálků :grinning: Ty už jsou nějaké krátké-se asi zdrcly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Vlastně teď nosí velikosti tři :grinning: Prostě jako u našich velikostí,taky nemám všechny stejné...
21. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak holky a mam uklizeno, už jen počkám muže a jdeme nakoupit, protože lednička zívá prázdnotou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak volné odpoledne :sweat_smile: ale asi budu odpočívat, nevím ešte co vymyslí druhá polovička, dostal volno od šefa na zbytek dne :confounded: :grinning:
tady je krásne, sem tam mráček a pofukuje teplý vetrík, to by se miminkám spinkalo, takže holky, nalifrujte je sem a mate klid na odpoledne, jsem tak nedočkava na vlastní, že bych vám udelala i jesle, jen mi flašky naplnte mlíčkem :wink: :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahooooj,
zdravím od žehlení. Všude samý plíny, plíny nalevo, napravo....dneska se mi o nich bude zdát :sweat_smile: A nohy tak bolí.
Kéž by nějaké moudré hlavy jednou vymyslely plíny, který se budou žehlit samy :wink:
Odpolko máme poslední hodinu kurzu - šestinedělí. To to letí, ještě nedávno jsem psala, že máme první hodinu...a najednou je tu šestá :sweat_smile:
Užívejte sluníčko, u nás teda Ludva svítí, až to oslepuje.....
21. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Moni já bych vážně přijela,kdyby to šlo :grinning: :grinning: Daly bychom kočár na terásku,já bych přivezla nějaké mňaminky a relaxovaly bysme a kecaly :dizzy_face: Hele ještě bys nevěděla,jak se mě zbavit :grinning: :grinning: :grinning:

Jaru tak plínky,jo?? No neboj pak už to nebude tak hrozný,když to bude průběžně :grinning: :grinning:

Kurňa tak kam se mám rozjet?? Všude slunko a tady hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já snad slyším i meluzínu :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
hm tady ted taky fučí a je pěkná kosa :unamused:
21. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tohle jsem teď objevila,hmmmm-http://www.vseprofirmu.cz/prehravac-ukolebavek/f-4-s-52-dp-41798/
21. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
to víte holky, na jihu je vždycky líp a teplejc :wink:
21. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
My tam zavítáme alespoň na ty dovolené :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ježiši mohla bych něco dělat,když Kuba spí,ale mě se taaaaaaak nechce....
21. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
mě už se chce zase spát :slight_smile: já bych ted prochrápala celý dny
21. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Mě teda teď taky :sweat_smile: ale já mám smolíka,protože jak bych dolehla,tak je Kuba vzhůru-zákon schválnosti :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak jdu zase něco dělat
21. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahoj, já sem ted věšela prádlo a před tím sem taky chrupala..... je to mazec... taky bych jen spala :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
tak já odpadla a ted jsem vstala :grinning:
21. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
jdu trochu nakoupit, jsem se ted oblikla a v hladkym tričku teda mám docela pandírko, ne že né :grinning: je to i špek ale i tak :sweat_smile: už se vidím že za chvíli jdu taky pro těhu gatě :sunglasses:
21. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
Tak vidíš, pak musíš udělat taky nějakou tu fotečku :grinning:
21. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
My už čekáme na manžílka...já si teda neschrupla,ale vytřídila jsem všechny ty věcičky,ty co nám jsou malý poputujou dále :dizzy_face:
21. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Sophie prosím fotečku bříška-tu ti snad nesmáznou :sweat_smile:
21. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Přidávám se k marhu :wink:
21. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
až ráno, ve stejnou dobu, ted jsem nažraná tak by to nebylo objektivní :slight_smile: ale nalačno jsem docela plochá :grinning: jdu dát svačinku - jogurt s čerstvým rohlíčkem:slight_smile: a večer se mi drahej staví pro pizzu v pizzerce, dneska mám na ní příííšernou chut :slight_smile:
21. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.