• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@vveru jak myslíš, ale je v pohodě, já sem jí také jednou volala na mobil a naprosto v pohodě
17. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz
Zkusím to ještě vydržet a kdyžtak brnknu :wink:
17. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
Tak jsme se byli zase projít,venku je krásně,tak nejdříve jsme byli všichni,pak jsem dala pejsana domů-měl jazyk až na zemi :grinning: a my jsme s Kubíkem šli prochajdou ještě si něco koupit na večer :dizzy_face:
17. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
@sophiejane a na just půjdu spinkat,když po mě se mu nestýská :grinning:

@vveru držím pěstičky,ať do soboty jsi o.k.
17. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
@sarik1 joo Řecko,taky bych jela,ale už předloni jsme nikam nejeli do ciziny,protože my oba nemáme to svědomí tu nechat pejsana...Ale nelituju toho,však tady je taky krásně...příští rok chceme jet do již.Čech,chceme vzít i mé rodiče :dizzy_face:
17. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
@marhulinka Ja přesně vím, co myslíš, my byli s manžou v Tunisku minulý rok a týden bez našeho mazlíka kočičího medvídka nám bylo moc smutno :slight_smile: včera jsme byli na veterině, že nám děla naschvály, ale bylo na něj hodně změn, já v nemocnici, Venda na raftech, takže byl sám a máme mu dávat ještě víc lásky, ještě my ho furt muchlujem,je jak naše dítě... tak nevím....už se celkem srovnal...
17. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
sari a co dělá? náš prevít se předvedl v sobotu, vzali jsme ho k našim, a on nesnese cizí kočky, chudák kočka (ne kocour) si ho jen šla prohlídnout a on na ni zaútočil...otec hned že je divnej...no taky ho musíme dát už kastrovat, třeba se zklidní...jo ale sam byt taky nechce, to nemají rádi, celý den sami v bytě...chce´me ho dát babičce protože tady se trápí ale už se toho děsím, jsem na něj zvyklá a ona to s ním nebude umět, a on bude vyděšenej ze všeho...ale zase mu chci dopřát normální běhání venku, tady je chudák

tak já jdu koulet tvarohové jahodové knedle, nechcete přijet holky? jahodový mejdanek :slight_smile:
17. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
Marhu, tak předveď :slight_smile: koukám do alba a fotečky nevidím.
Kubíček už zase rád lehátko? :sweat_smile: no vidíš to. My se furt ještě nerozhodli, jestli lehátko, nebo tu novorozeneckou jídelní židličku :slight_smile:
U vás je krásně??? Tady v Budějcích je celej den zataženo a občas chčije a chčije :unamused:

Kach, to je hukot :confounded: Já se tohohle taky docela bojím. Člověk už pak spí i ve stoje....a s tím prsem. Teplej obklad, nebo horkou sprchu a odstříkávat. Aspoň to nám radily na kurzu. Ať je ti brzy líp!!!!!!!! :slight_smile:

Kapičky Baby calm máme taky, ale zatím jsme je nepoužili. Od doktorky jsme dostali nějakej Lefax, a ten bych řekla pomáhá. Taky jsme vyměnili mlíko, místo Nutrilonu dávám Hipp. A je fakt, že je Mates po něm klidnější a neblinká a neškytá.
Jo a když už nás trápí bříško, dávám mu teplej gelovej obklad. Koupila jsem ho normálně v lékárně. A nebo v DM mají polštářek s třešňovýma peckama, ten se taky nahřejvá. Mamky si ho hodně chválí. Tak ať se malá brzy zklidní a nechá tě trochu vyspat. I třeba hoďka spánku navíc člověku bodne, to už znám :slight_smile:

Sari, taky si mylsím, že kdyby to byl problém, tak by to doktorka řešila a nenechala to být. Tak neboj :slight_smile:

Sophie, ty mi děláš neskuztečný chutě s těma jnedlíkama. Ty miluju. Pěkně hustě posypat tvarohem, cukříčkem a zalejt máslíčkem, mmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vveru, neboj se nic, v sobotu ET bude!!!! dobře to dopadne!! Budeme v duchu s tebou!!!! :slight_smile: Moc Ti přeju, by to vyšlo.
A v září se zadaří Sophie a bude to paráda. Musíte otěhotnět, ať to tu neumře a máme se na co těšit, myslim jako na nový miminečka :wink: :grinning:
17. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
jaru matko drž se, ty to zmákneš :slight_smile: no tady u nás je taky celý den slunce, a knedle už mám ukoulený :grinning:
17. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
a veru ty se pokjus nestresit, nebo si nějaký ten zánět ještě přivoláš!! ale já myslím, že jestli nemáš vyloženě horečky, tak to nic není, já po OPU měla zvýšenou teplotu taky, to je normální!!
17. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Tak já nakukuju a musím vám říct, co naše lumpice dělá. Celej den prořvala, tak když přišel manžel z práce, tak jí vzal ven, abych se trochu prospala a ona mu usnula hned, jak jí dal do kočáru. Přijeli v půl šesté(s ní ušel 5km) a ona pořád ještě spí. To jsem čekala, že bude mít v 6h hlad, ale ani to jí nevzbudilo. Prostě spí a spí. Huráááááááááááá!
Zítra ráno bude hlídat babička, já si skočím k zubaři, tak jsem zvědavá, jak se tam Leontýnka předvede.
17. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdu nakouknout...Kubíček už spinušká a taťka nám za chvíli dorazí :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
@sarik1 tyjo týden!!! My byli loni u známých na víkend a pejsana jsme nechali doma,protože jsme kalili :grinning: jináč ho tam bereme s sebou-on miluje jejich činčilu :grinning: No a tak byl u našich a já ten první den asi třikrát volala,jestli Beník nebrečí...mno a mamča mě vždycky utnula,že si na nás ani nevzpomene,že mu podstrojujou a chodí si s ním hajat-no tak to se nedivím...Nám vážně bylo víc smutno než jemu :grinning: No ale pak k večeru už jsme si ani mi nevzpomněli :grinning:
17. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
@sophiejane tyjo já bych na knedle přijela,škoda,že jsem to nečetla dřív...bychom se sbalili s Kubíkem a Beníkem a dorazili...ikdyž je to teda pěkná štreka :grinning:
17. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
@jaru30 nojo zkoušeli jsme ho zase do lehátka a ono se mu tam líbí....teď mi v něm každé ráno/dopolko v něm spinušká :grinning: Takže to bylo nej takové období,že se chtěl prostě hýbat...ale stejně je nejraději na dece :wink:
Nojo fotečky jsem slíbila...půjdu na to :slight_smile:
U nás bylo dneska nádherně,azůůůro 26stupňů,bájo...no to výš,nemůže to být pořád jen u vás na jihu :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
@kach82 nojo bodejď za celý den pláče se utahala,tak pak takhle spinuškala :grinning: :grinning:
17. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Škoda,že jsem to dneska nenatočila...musím zítra...Kubíka dám na zemi na dece pást koníčky a on se rozkolíbá a šupky je na zádech...rošťáček se na mě směje,jak se mnou vypekl :grinning:
17. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak tady je ta nová čapka s kšiltíkem...musím lépe nafotit,tohle bylo tak narychlo :wink:
17. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
Všem dobrou noc a sladké sny
17. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
ahojda, jsem smutna :fearful: dnes jsme byly na rentgenu s kyčličkama a dostaly jsme řemínky :cry: chudinka prdelka usnula až ted, ještě si na to nezvykla, že nemuže natahnout nožky :confounded:

@marhulinka kubík je fešak :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@dadous jéé to mi je Nikolky líto...chuděrka,to se nedivím,taky by se mi to nelíbilo :frowning2:
17. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ale jako malá jsem je taky nosila...jen si to nepamatuju-naštěstí :slight_smile: :wink:
17. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
@dadous na jak dlouho to má?
17. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
no mame to na měsíc, jinak přes den v pohodě, jen občas jak chtěla natahnout nohy tak se vztekla, ale hned byl klid :dizzy_face: no jdu dadat, jsem ko. posílame kubíčkovi pusinku :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Taky jdu pa pap a a posíláme pusinku Nikolce :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Všem krásné ránko :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska nám Kubíček spinkal celou,celičkou noc!!!!!!!!!!! Já byla ráno úplně paf :fearful: ,když jsem viděla kolik je hodin....No a samozřejmě taky všude pohroma-všude mlíko :grinning: :grinning: Pravá kozenka mě pěkně bolela,tak šupky Kubu nakrmit,mu to tam teklo samo,že ani tahat nemusel :grinning: To byl panečku blažený výraz,když odpadnul od prsa,převalil se na záda a spokojeně se usmíval...no a zase usnul :sweat_smile: :grinning:
Jen mě z toho vydatného spánku pěkně bolí hlava :frowning2: Nejsem zvyklá spát tolik hodin... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 06:45  • Odpověz
Tak už jsem skákla do pekárny koupit si něco k ranní meltičce,uklidila jsem nádobí z večera a teď relaxuju,pračka mi tu pere a já čekám až se miláček vyspinká :dizzy_face:
18. čer 2010 v 06:47  • Odpověz
dobre ranko vsem zucastnenym,ja vas holciny nestiham docitat :frowning2:
18. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
@dadous ahoj dad jezis to me je nikci lito s tema reminkama!!!ty si ji nedavala ty plinky nebo proc to ma???boze tak doufam ze to nema na dlouho chudinka.
18. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
@jaru30 ahoj jarunko koukala sem na Matyska je opravdu moc krasnej :wink: :wink: proc mu davas mlicko ty nekojis??????nestiham docitat tak nic nevim :frowning2:
18. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.