• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@kach82 ahoj kach,mala je zvykla na ruce a to je blby,protoze to sem mela u lukase a rikam ti ze sem nemohla ani na zachod bez nej,jak byl na rukach tak to bylo supar ale nedejboze kdyz sem ho polozila to bylo sileny,ja uz mela nervi v prdeli.tak te chapu,proto tomika moc na ruce neberem aby se to neopakovalo.ja ho ted nakrmim a prebalim a vim ze mu nic neni a je v poho a kdyz ho polozim tak to taky skousi abych ho vzala ale nevemu ho on chvili nadava ale pak da pokoj a je klid.
18. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
@baradisk dneska by ti měly dorazit ty kloboučky :wink: :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
@baradisk tak jaký to s Tomáškem doma je??
18. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,no hele po pravde se nejak porad nemuzu srovnat stim ze uz tu je.je hodnej to jo treba dnes v noci se vzbudil jen jednou ve 4hod.rano a pak az ted pred chvili jedl ale proste porad je to takovy divny :wink:
18. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
@marhulinka jo a dekuju no ja doufam ze me k necemu budou a kolik vlastne stali?????sem se ani neptala :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
@baradisk to máš ode mě dárek :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Mě jede kamarádka,tak se na chvíli loučím :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
@marhulinka je to nejde,to me posli adresu a ja ti poslu pen.nebo kdyz nechces tak ja neco poslu kubikovi ale adresu me napis ju a moc dekuju.
18. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
@baradisk jo davala jsem ji až do šestinedělí dvě plíny na víc a na ultrazvuku nam řekly že je to ok, ale prej ten rentgen ukaže víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: řikal že holky na to trpěj častějc :angry: celou noc se probouzela, rano jsem jí je na chvilku sundala, tak řadila :grinning: a pak už ani neprotesovala, když jsem ji je nandavala :dizzy_face: je to statečna holka :wink:
18. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@dadous ahoj dad,no je to v prdeli chudak malinka,a na jak dlouho je mate???????
18. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
zatím na měsíc, když jsem ji je rano sundavala, tak jsem si vzpoměla na poldy, taky maj takovy kšandy na pištoly :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak já jsem tu...mlíčko jsem odevzdala,tak jsem ráda,že můžu aspoň pomoct :dizzy_face:
18. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
holky tady je normalně podzimní počasí :confused: jsem musela trošku zatopit :grinning:
18. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
@baradisk vážně za to nic nechci,to byl pakatel :wink:

@dadous je to holka statečná,proto to taky asi mají víc holky,protože my víc vydržíme :wink:
18. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
@dadous nojo vy jste přeci jen blíž horám :grinning: My tu máme teplíčko...
18. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
to jo , holky toho vydržej daleko víc :sweat_smile:
18. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
ted kouka na televizi, asi bude po mamince :grinning: furt do toho keca :grinning:
18. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kuba taky s taťkou čučí na telku!!! Ho kazí...a vždycky ten výraz :fearful: :confused: Se musím smát,má otevřenou pusinu a vykulený očišťata...no ještě do ruky lahváče :grinning:
18. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
@dadous jak ti teď papká Nikča?
18. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
marhu to je přesny :grinning: :grinning: hele nikča v tom jídle nema vubec řad, někdy vydží 4 hodky někdy 2 :confounded:
18. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
ale je to hlavně tím, že někdy si jen cucne na žízen :dizzy_face:
18. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
holky ja mam takovej hlad ja se chci poradne nazrat ale bojim se cokoliv do ty huby strcit ach joooooooooooooooooo
18. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
bych si dala naky hodne okoreneny masicko a k tomu opeceny bramburky posypany spekem a cibulkou
18. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
@baradisk no jo to it ted asi nehrozí :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
ahoooj holky :slight_smile:
dad, chudinka malá :confused: snad si brzo zvykne. říkám si, že na ty kyčle trpí zrovna holky....neznám v okolí jedinýho klučíka, co by s nima měl potíž :pensive:
Baru, já mám mlíka dost, ale blbý bradavky. Přes kloboučky to mrňousovi nejde a hlavně ho to nebaví, protože když už něco vycucne, neteče to tak rychle jako z flašky. Ale včera úspěch. Krátce jsem odsávačkou vytáhla bradavku a pak si ho přiložila. Přicucnul a pil takových 10 minut se bez kloboučku!!!!!!!!!!! hurááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Odpolko ho dávám hlídat mamce, jedeme si pro druhého papouška. Tweetymu je smutno, protože už na něj nemáme tolik času a mě je ho líto, jak tam sám v kleci kňourá....Snad se spolu snesou :sweat_smile:

Jinak mi teď volal brácha a říkal, že ho mamka trápí. Že pokud na tom CT koncem června nebude zlepšení, chce ukončit léčbu a radši umřít :frowning2: Tak toho mám zase plnou hlavu :frowning2: A já myslela, jak jí Matýsek "nakopne" a už jen kvůli němu to nevzdá... :frowning2:
Baru, a co tvoje mamka? jak jí vlastně dopadlo to vyšetření?
18. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
holky je vidět že nikča je holka z krkonoš :sweat_smile: strašně se ji líbej krkonošsky pohadky :grinning:
18. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
mě se taky líbí krkonošský pohádky!!!!! miluju je!!! :slight_smile:
18. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@jaru30 jezis jaru mama musi bojovat musite ji k tomu pomoct,pokud to sama vzda tak to neni dore.mame jeste vysledky neprisly ale to vis ze na to kazdy den myslim ale ja pevne verim ze to bude ok.musi proste.drzte mamu jen jak to jde,moc ti drzim palce
18. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
@jaru30 ještě že jich mame hodně nahranejch :sweat_smile: Lukaš vyrustal na Tom a Jerry :grinning:
18. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@dadous to muj Lukas zas na tech 4 magorech teletabies!!!!jezis to byla debilita :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.