• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Teletubies znám ještě z dob, kdy u nás nebyli, viděli jsme je před pár lety v Londýně. Tam to prej ty jejich děcka děsně zbožňujou :confused: No, mě to přijde takový dost ujetý :sweat_smile: Není nad český pohádky. Ať už jsou to krkonošský, nebo krtek, nebo rákosník :grinning: Budeme se muset pomalu koukat po nějakých DVD. Jsme v tomhle směru hrubě nepřipravení :sweat_smile:

Maminky poraďte, od kdy se tak smí s prckem do krámu? :slight_smile: já se bojim, že tam něco chytne od toho davu lidí, ale na druhou stranu, něco jíst musíme a když vyšlu přítele, tak vždycky nakoupí jen to nejnutnější :sweat_smile: To když jdu já, tak je v košíku vždycky něco navíc, nějaká dobrůtka, která na mě z regálu volá "haloo, tady jsem, kup si mě." :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
jaru mě v porodce říkaly, že po tydnu doma už mužu jít s nikčou ven, a pokud matyska nebude nikdo pusinkovat tak klidně jedte :dizzy_face: taky nerada posílam na nakup samotnyho :grinning:
18. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
holky to počasí už mě vážně se.e :slight_smile: ráno jsem si vyžehlila hlavu a domů jsem přišla z deště krepatá a kudrnatá :grinning: :grinning: :grinning:
to muj chlap když jde na nákup tak je to naopak, koupí haldu všeho, co nepotřebujeme za spoustu prachů :sweat_smile:
autor
@sophiejane ja to mam naopak, když je vlhko tak to mam jak vyžehleny :grinning:
18. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
Dad, my jako ven chodíme...ale přece jenom do krámu, kde je srocuje spousta lidí, je tam vydejcháno, naprskáno :grinning:

Sophie, a u nás je dneska zrovna docela fajnově. I ludva občas svítí :slight_smile:
18. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
@jaru30 jaru pokud nad niám nebude nikdo stat a prskat na něj, tak snad nic nechytne, ne? :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
jaru taky bych se nebála...dyt v krámě jsi chvilinku a ted žádné chřipajzny nejsou
18. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Asi máte pravdu, asi už z toho blbnu :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
@dadous tak to u Kuby je to stejný :dizzy_face: Někdy si jen cucne,tak to mají asi žížu :slight_smile:

@baradisk :grinning: :grinning: :grinning: jo holka tohle je ze začátku krušný...a počkej jestli ti to bude,teda Tomáškovi dělat problémy jako nám...já doteď nic takový nežeru :grinning: :grinning: :grinning:

@jaru30 a bude to papoušek? né papoušice :grinning: Že by byla miminka :dizzy_face:
S maminkou mě to mrzí,ale určitě je to jen nějaký stav,myslím,že je to normální,že je to občas "napadne" :frowning2: Moooc přeju,ať je tu s vámi hoooodně dlouho,Matýsek ji v tom určitě pomůže :wink:
18. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
@jaru30 jasně,že vyražte na nákup!! Já už taky v tuhle dobu jezdila s Kubíkem :wink:

18. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tak pohádky /skoro všechny/ miluje můj manža....jednou ty dva od telky neodtrhnu :grinning: :grinning:

18. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mě nákup zrovna dneska dělá manža... :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
@sophiejane já bych chtěla vidět kudrnatou a krepovatou sophie :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz
@jaru30 tak šupky na nákupky...ať má Matýsek nějakou imunitu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
:cry: jste mi všechny zase zmizely
18. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem to četla a pěkně se od srdce nasmála :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
no dyt musela mít pohyby....a je docela stíhlá, tak nevěřím, že to nebylo vidět??!! jedině že má IQ 35
18. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
@sophiejane :grinning: to bude tím IQ :grinning:
18. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
no mě to hlava nebere :slight_smile: nebo chce prachy za to, že je v novinách
18. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
mě se dneska vubec nechce jit ven, jak je tam hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
@sophiejane pak maj teda i novinaři maly IQ :grinning:
18. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@sophiejane no na to IQ tak trochu i vypadá....a její máma asi taky,ta že by si ničeho nevšimla :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@dadous tak nikam nechoď :grinning:
18. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
@marhulinka no uvidím jak bude nikča vytrapovat :sweat_smile:
18. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
@dadous Nám tu předchvílí přestalo pršet,teď svítí,ale fouká,dneska to asi taky vynecháme,Kuba je docela v pohodě.
18. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
On má snad spavou nemoc :fearful:
18. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: už volal taťka z nákupu,tak za chvíli ho tu máme :dizzy_face:

@sophiejane odkud jsi měla ty řízky jak jsi se tak krásně pročistila? :grinning:
18. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Holky moje, na chvilku sem k Vám ještě lezu :wink: Chci se prozatimně rozloučit, zítra frčíme, tak pak nebudu chtít bobísky mačkat u PC. Slibuju, že se nějak ozvu. Myslím na Vás držte se . . .
18. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.