• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
verutak teplota je ok? držím palce, at to klapne :wink: a klidně je u PC semtam mačkej, to se nic nestane.. :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
Sophie, teplota už je ťuk ťuk ťuk v pohodě, ale ty výsledky mi vyšli hůř než včera :confounded: Dneska jsem na střídačku předávala, teda spíš přeříkávala výsledky od obvoďačky k paní Dr. do Gennetu a naopak . . .
18. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
to je divný....
18. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
a ukazuje to tedy jakoby na zánět v těle?
18. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
Je no, budu doufat, že to bobísci zvládnou, obě doktorky říkali, že to může být z toho OPU. Obvoďačka mi napsala antibiotika pro těhotné, obě mě ujistili, že to nemůže ublížit, ale nemám si je brát, jen kdybych měla tu teplotu :confounded:
18. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Jo Sophie, prý ukazuje.
18. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
ono to asi nic nebude, když už ani teplota..a to zjistili na tom předoperačním odběru krve?
18. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
necháš zavést dva?
18. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
Ne, ne. To jsem měla v pořádku, to až teď ve čtvrtek, brala mi krev z prstu, je to nějaké CRP :confounded:
Chtěla bych dvě :sweat_smile:
18. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
@vveru Tak zítra držím palce, at se zadaří já hnedka ten den transféru klapala na PC a sou z toho dvojčátka :grinning:
18. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
holky já zase studovala něco o potters syndrome (chybějící ledviny)..našla jsem diskuzi v angličtině o ženách co se rozhodly to donosit...to obdivuju tedy...ale o tom nechci, jedna z nich čekala 2x za sebou toto dítě!! a zjistili, že to má manžel v genech a je to u nich tedy 50procent!!tak jakto že nam řekla genetička že se to z našich genetic.testů nezjistí? tak nám kecá... a taky mě napadá, že když je to většinou u chlapců( až skoro 70procent), dalo by se opět snížit riziko preimplantační diagnostikou u embryí, což je teda drahý, ale ví se dopředu pohlaví!! snížilo by to možnost výskytu...fakt co si člověk nenajde sám...
18. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
ve většině případů se na to přijde později než u mě, až kolem 18, 20tt :confounded:
18. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
ale v zahraničí to asi s těmi screeningy v prvním trimestru moc nepřehánějí, tak bych si tipla, že spíš proto...

holky já se budu strašně bát jít do toho znova...
18. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
@sophiejane do dalšího boje určitě jdi, tentokrát už to vyjde s dobrým výsledkem a budeš mít krásné mimčo, nebo třeba víc miminek a zdravých, to špatné už sis vybrala
18. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
yes tebe už jsem tu nějak dáávno neviděla holka...jakpak se máte?
18. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@sophiejane no já tu teď měla na týden na návštěvě sestru, tak nebyl čas, pořád jsme něco podnikali a doma ani pořádně nebyli, jinak když je manža doma, tak se k pc taky nedostanu, ale dnes a zítra se tu můžu objevit, když mě Martinka nechá :wink: jinak se máme dobře
18. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Tak jdu nakouknout :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
@vveru moooc na tebe budu myslet!!! Jůů tak zítra budeš mít bobísky u sebe!! Hezky je opečovávej a ozvi se až se na to budeš cítit!!! Pořád hlaď bříško a mluv na ně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
@sophiejane jakmile se něco stane,pak se člověk bojí o to víc...taky jsem každou kontrolu se bála,aby nám nepřestalo bít srdíčko,prostě je to o nervy...ale věř,že to špatné už máš vybráno a čeká tě jen to krásné!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
@yes79 to je fajn,že si užíváte :dizzy_face: a taky chceme nějaké fotečky,jak rostete :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
@yes79 :grinning: :grinning: :grinning: ha už jsem si fotečky našla :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Všem hezký víkend :dizzy_face: My razíme pryč,tak juknu v neděli večer :slight_smile:
19. čer 2010 v 06:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem nervní jako prase! Omlouvám se za výraz. Volala sestřička, že tam máme být až na druhou hodinu a že musím mít plný močový měchýř, prý je lépe vidět děloha, to bych pobrala, ale já jí mám zakloněnou dozadu a mám strach, že až se pak půjdu vyčůrat, že jak povolí ty svaly a půjde to i s bobískem :frowning2:
19. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
@vveru ahoj veru,za vyrazi se neomlouvej,to ja bych nedelala nic jinyho nez se omlouvala.jinak moc drzim palce at se zakousnou a vylezou s plnou paradou za devet mesicu :wink:
19. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoooj mamino, moc děkuju a jak se daří Vám??? Hale, já jsem fakt uplně hotová a mám strach z toho močáku :pensive:
19. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
neboj to bude ok uvidis ze jo.no ja zrovne kojim,on porad ji a ji :slight_smile:
19. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
No tak to je dobře, bude z něj pořádnej chlapák :wink:
@vveru hlavne nam pak dej vedet ju budem napnuty
@baradisk ale v noci je fakt vybornej,dnes se vzbudil jen jednou.ale to se urco zmeni
19. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
@vveru tak ja uz musim mazat,tak jeste jednou moc drzim palce a az budes moct tak se nam ozvi ahoj
19. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.