• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
No, tak to je teda uplný zlatíčko :wink: Já vědět dám jen asi později, budu se snažit ze začátku fakt odpočívat a ležet.
19. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Děkuju, pááá
19. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
@baradisk ahoj, téda, to máte fakt zlatíčko, že se vzbudí jen jednou za noc, to naše malá cácorka se budí každé dvě až tři hodiny, když teda usne :grinning:
19. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
@vveru moc držím palečky, klidně odpočívej a pak se ozvi, ale dopadne to dobře, uvidíš :wink:
19. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky, veru to s tím pitím je ujetý, já napitá být nemusela, v gestu to tak nedělají, ani mnohde jinde, taky bych se hned bála, že to vysypu :sweat_smile: ale asi néé...

jinak dnes mám blbej den, pořád se mi chce brečet ani nemám proč...asi hormony se mnou mávají...taky jsme se doma trochu rafli, tak jsem zase sama, odjel na kolo...
19. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
@sophiejane to jsou určitě hormony, z toho si nic nedělej, ještě s tebou budou chvíli házet, ono asi i to počasí tomu nepřidá, je tak divně venku
19. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
@vveru jo a mě taky nic neřekli, jestli mám být napitá nebo ne, jestli mám být vyčůraná nebo ne, i když to jsem, že :grinning: :grinning: :grinning: jako každá ženská :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahooooj ženy,
tak copak tvoříte? :slight_smile:

Teď jsem se ptala holčin na diskuzi ohledně dalšího těhu a dávek... a bylo mi řečeno, že abych je mohla znova pobírat, musím si po mateřské začít platit nemocenskou (jsem OSVČ). Tak to je mazec...platit už z tak bídného rodičáku :confused: :pensive:
20. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky jdu nakouknout co nového a pak zase až večer :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
@vveru tak hezky odpočívat,odpočívat a nechat se obskakovat...hezky hladit bříško a mluvit na miminka :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
@sophiejane kdyby mezi námi nebyla taková štreka,hnedka bych tě přijela povzbudit,kdybys chtěla :slight_smile:

@jaru30 ty rošťando,teď sis domů přivedla Matýska a už pomýšlíš na další těhu :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky....
vveru: Já musela být napitá na ET, prý se ten močový měchýř pak nadzvedne trochu dělohu a to je dobře... taky mě je daly hned za děložní hrdlo, tedy na kraj dělohy je to lepší na uchycení, jak říkám v Gennetu jsou machři a si jasná těhulinka
20. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
Hezký večer všem :dizzy_face:

Kubíček mi tu usnul,já se dojdu teda vykoupat a nachystat ještě nějakou véču a přijdu juknout....tak ať tu někdo je!! :dizzy_face:
20. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj
tak nakukuju po víkendu, opět náročném, jak jinak....
vveru ddej pak vědět jak jsi dopadla... já jsem měla být na ET taky napitá a plný močový měchýř, pak jsem ještě musela min. 30min. po ET ležet s nohama nahoře a teprve potom jsem se mohla jít vyčůrat,myslela jsem,že už to nevydržím,ale klaplo to.... tak asi na tom něco bude..
budu na tebe moc myslet..
vidíš marhu,jak máš hodného kubíčka, nechá tě takhle pěkně a dlíouho vyspat bez přestávky..
sophie, určitě to jsou hormony,nic si z toho nedělej.. ale upraví se to a vrhnete se dál, a ohledně těch informací je někdy lepší o tom něco vědět a ptát se, protože je to tvoje zdraví a snaha a někdy to doktoři tak moc jako my neřeší..
já jedu zítra na krev do Prahy oheldně 2.screeningu, na tenjdu až 19.7.
v pátek jdu ke svému gyndaři,tak snad uvidím skoro po 3 týdnech mimi, letí to hrozně, už bych měla být v 17tt, ani mi to nepřijde, snad jsem mu neublížila, moc se nešetřím a jelikož mi nic není a nemám žádné problémy,funguju normálně...
tak snad bude vše ok....
přeji pěkný večer a zítra až dorazím z Prahy,tak nakouknu.
d.
20. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Všem hezký večer a sladké sny :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@danda78 miminku jsi určitě neublížila...když se cítíš dobře,tak můžeš dělat cokoli,ale někdy to šetření je taky fajn :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holkyyyyy dnes jsme byli chvíli v ikea, zblajzli jsme kuličky a princeznin svatební dort ( to asi že se jim vdávala victoria - byl supeeer) a pak ještě chvíli na zličíně v metropoli, koupila jsem si ve slevách sukni a kratásky na dovču :slight_smile: ted jsem sama, drahouš šel s kámošem na vínko a já ho chlastám doma sama :unamused:

na sobotu vnoci mě probudila tak šílená křeč do lýtka, že jsem normálně dělala i zvukové efekty, hrůůůza, brrr...tak jsem polkla nějaký magne B6 co tu mám, na dnešek se to už neopakovalo, asi to dělají hormony, jsem se bála usnout, že se mi to bude opakovat....fuuuj...a i psychicky je mi po tom hořčíku líp, budu ho jíst a třeba nebudu tak vyšilovat...ale teda připadá nám oběma, že to letošní jaro bylo teda fakt megaplodný, všude samá těhule :unamused: no a ikea to je úplně semeniště těhulí a miminek, to taky nebyl úplně skvělý nápad...navíc mě hrabe a já si furt s vámi počítám týdny, děsný...že bych už taky byla 17tt :cry: :cry: :cry:
20. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
vlastně už 18tt!! tak asi už zase tak nepočítám...
20. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj sophi, zrovna dneska jsem si o tý plodnosti taky myslela svý. My byli pro změnu v obi a taky jsem potkávala spoustu těhulí a ze všech stran se na mě valí, která moje známá je těhotná. To mi na psichice teda taky nedodá :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
psichika-psychika :confused: jsem to ale negramot :grinning:
20. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
A taky se často přistihuju, že v poslední dobou řikám............naše dítě bude tohle a tamto............. :confounded:
20. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahojda holky tak vaz zkusim trochu aspon docist i kdyz nevim nevim :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky,
holky nesmutněte. Určitě se svého uzlíčku dočkáte, nebojte. Už jste si zkusily dost a dost, takže smůlu máte vybranou na dlouho dopředu.
Je mi jasný, že pohled na těhule vás ničí a moc to bolí, to naprosto chápu, ale nebojte se nic, brzy budete i vy vystavovat bříška!!!! :slight_smile:
Hele, určitě otěhotníte dřív než já!!!! takže jste na tom vlastně líp :wink: Já budu ještě cca dva dlouhý roky čekat, než si půjdu pro zbylé zmrzlinky. Tak vidíte, hlavu vzhůru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
jaru, ty dva roky ti tak utečou, že nebudeš ani vědět jak :wink:
20. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
já se teď chytam každýho stébla, jedna kontrola skončí, druhá začne a stejně příčina neni. Jsem schopná otěhotnět, ale skutek utek :cry:
20. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
ginak neboooj....
20. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
jaru krásný fotky :wink:
20. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
pěknej tatka, faaakt, se k sobě moooc hodíte! :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
holky tak to nedoctu i kdyby ja nevim co,je toho moc moc moc.holky nebojte se za rok uz budete mit miminka. :wink: :wink: :wink:
20. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
ginak přece nebude osud taková kur.a že by nám nedopřál miminko
20. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.