• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
včera jsme byli přát kamarádovi a tak jsem mu přála, ať se mu všechny přání splní a on mi pošeptal: ,,Terezko, já bych si přál, aby se Ti splnilo tvoje největší přání." To mě fakt dostal :pensive:
20. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
to by mě taky dostalo :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
no nevim, těhu mi teda utíkalo rychlejc :grinning: teď se to tak vleče.....
Si myslim, že než já znova otěhotnim, tak vy dvě už budete mít dávno miminečka v náručí!!! Akorát nevim, kdo tu pak bude těhotnět a rodit se mnou. Baru už další mimi nechce :grinning:
Přitom někdy je s miminkama fakt sranda. Třeba dneska jsem se pobavila, když mi Matýsek ráno nablinkal do výstřihu a teď večer mi tam nakakal. To čumim, jakej má dostřel :grinning: :grinning: Sundavat plínku je velmi nebezpečná činnost :grinning:
20. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
Sophi, já se ale fakt bojim, ty ne? Už tomu osudu ani přírodě nevěřim :angry:
jaru nakadil do výstřihu??? no nekeceej :slight_smile: to jde? :grinning:
ginak to víš že bojím, ale pořád věřím...když už ted se povedlo....
20. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
holky, nevěšte hláfky. miminka budou a basta fidli!!!

Vy píšete hrozně rychle. Já nestíhám. Já mám jenom jednu ruku. Druhá drží odsávačku :sweat_smile: Bych potřebovala bejt chobotnice :grinning:
20. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
ale víš že jediný co ted vím že mě uklidní bude, važ budu zase těhotná....já byla tak v pohodě, klidná...a ted jsem zase psycho :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz
My tu jaru taky budeme. A s tim výstřihem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To by se mi nestalo, protože by mi to hned steklo, ve výstřihu byste totiž hledaly marně :grinning:
20. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
jaru marhu bude přece čekat s tebou druhý :wink:
20. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
já už asi nebudu klidná ani v tom těhu. Holky, já mam zase dneska jenom samí negativní myšlenky. Chtěla bych, aby mi někdo vymyl mozek
20. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
Sophie, každá těhulka je šťastná a spokojená, já vím. Mě se po těhu-bříšku taky stejská. A po tom krásným pocitu, že mám pod srdcem miminko. Ale samozřejmě vy to máte nesrovnatelně těžší :pensive: ale jak píšu, vyjde to!!! Musí!!!!! :slight_smile:

Gina, ty už tu taky dávno nebudeš, protože budeš spolu se Sophie běhat kolem prcka :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
no joooo Marhuuu :grinning: holka zlatá, ta mě v tom určo samotnou nenechá :grinning:
20. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
gina, budeš klidná. Až překonáš ten třetí měsíc, tak to z tebe všechno spadne, uvidíš :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
jaru si zase hraje na vědmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufam, že tentokrát si do tý koule nebo karet koukala správně :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
teď tady koukam akorát do odsávačky :grinning: :grinning: :grinning: Ale podle sedliny v mlíce to vypadá, že to klapne!!! :grinning:
20. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
o.k., tak teď už jsem v klidu :grinning: , jdu vzbudit manžu, kterej tady chrápe u tv a jdeme spinkat. Ale bude to dřina ho vzbudit, to už musim občas použít násilí :grinning:

tak se holky mějte a zase někdy papa :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
20. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
ahoooj a dobrou noc! :slight_smile: ať je zejtra veselejc :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
dobrou holky a matýskovi pusinka :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
dobre ranko vsem,tak jak sem tomika chvalila kvuli soni tak sem ho evidentne prechvalila. :angry: :angry: dnes se vzbudil o pul 3 v n oci a vysiral do ctvrt na 6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ni za nic nechtel spat a ja joooooooooooooooooooooooooo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: sem ho prebalila nakrmila ,cekala sem az si rihne a on me usnul a jen sem se nahla nad postylku tak otevrel oci a ne a ne tam bejt,takze putoval nakonec k nam do postele a tam po vysileni usnul.
21. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
melo tam byt chcalila kvuli spani
21. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
opet chyba,ne chcalila ale chvalila :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno
Baru u nás je to v noci stejný. Ze začátku usínala v noci hned, ale pak se začla kazit a dnes jsem u ní čuměla 2,5h. Já usnula několikrát, ale ona ani náhodou. Jsem jí hodinu houpala v lehátku, to se jí moooc líbilo, na mě tak spokojeně koukala. :slight_smile: Jinak od 5h byla u mě v posteli a to se jí spí nejlíp.
Odpolko jedeme na kyčličky, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. Doufam, že taky nebudeme nosit řemínky jako Nikča.
21. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Hezké ránko všem.

21. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
@kach82 ahoj kach tak to ja ho nehoupu ani za nic,staci ze houpe on me :grinning: :grinning: :grinning: hele to houpani je sileny to si zvykla a ted to budes delat porad.fakt ja sem to zazila u lukase,v oci se vzbudil a zacal na me tou jeho reci outy!!!!!!a ja debil musela delat outy jinak byla katasrofa.
Dneska byly nějaké erupce,protože od dvou do čtyř jsme taky byli vzhůru-Kuba totálně vyspinkaný a chtěl si hrát,jenže ne sám :grinning: :grinning:
outy u neho znamenalo houpy :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulinka ahoj marhu tak to si me uklidnila,doufam ze dnes erupce nebudou
21. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
normalne sem zapla topeni me je zima a tak nebudem tu mrznout ze!!!
21. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
no jo Baru, ale co jinýho s ní? Když řve! Ona jen tak nezmlkne.
21. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.