• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@baradisk My tu máme teplíčko...i venku to zatím vypadá dobře,neprší,tak jdeme zajet do pekárny prochajdou:slight_smile:
21. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
a jinak holky Tomikovi je dnes 11dnu a normalne ma vic penez nez jaaaaaaaa!!!!!on dostal strasne moc korunek si od nej asi budu muset pujcit,jelikoz sem zjistila ze mam velice erotickou penezenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
@marhulinka no to me je asi zima z nevyspani,je ja sem rada ze nemusim bejt na nikom zavisla kdyz chci topit.
21. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
@baradisk Tak já jsem za poslední dny snad i přespalá :grinning: Mě celý víkend třeštila hlava a byla jsem jak bludná duše...nejsem hold zvyklá tak vyspávat :grinning: To já zase jsem dneska čiloučká,jak Kuba v noci nespal...já se totiž v tu ránu proberu a jsem akční :grinning:
21. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
@marhulinka tak to bych potrebovala tvou energii dneska pac cejtim ze dnes bude den kurvadlouhej pro me :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@marhulinka ja si chtela koupit redbul ale pak sem se uplne zhrozila co me to napadlo ze by tu tomik lital jak eroplan :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
@baradisk tak jakmile Tomášek bude spinkat,běž taky!!!
21. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Tak my razíme do pekárny dokud nám tu neprší...
21. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my nespíme přes den, ale vůbec. Už 4 dny po sobě čumákuje. Někdy jenom leží a kouká, ale někdy pobrekává a to je hustý, páč se od něj člověk nehne a to nic neudělám. Nechápu, jakto že neni unavenej. Na druhou stranu my zatim v noci spíme...ale jak to tak čtu, to ho brzo přejde. No nazdar :sweat_smile:
21. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
tak holkiy jen na skok, snad večer bude více času :confounded:
tak zítra o 13.00 nastupuju na odber plodovky, poležím si tam cca 2 hod. jestli vše bude ok. a pak se vám ozvu. strašne se bojím ale co už, jen abych to mnela už za sebou a výsledky se dostavili čím drive :zipper_mouth: tak zatím pa a držte se všechny :wink:
21. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@monika71 ahoj moni drzim na zitra palce at jsou jen sami dobry vysledky a oni budou. :wink:
21. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@jaru30 ahoj jaru tak mame prisli vysledky a diky bohu jsou v poradku mela nejaky polipy nebo co a prasklo ji to a proto ta krev.hele ja sem az brecela radosti kdyz me to volala,ja bych ti taks trasne moc prala aby to stvou maminkou bylo v poradku aspon jeste 30let-i vic.moc ji drzim a vlastne i vam palce a vse co se da.
21. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
Moni, budeme na tebe moooc myslet!!!!! Ale bude to dobré, uvidíš :dizzy_face:

Baru, tak to je super zpráva!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To jsem ráda, že je mamka v pořádku :dizzy_face:
S tou naší...kéž by to CT ukázalo zlepšení. Jde na něj 28.6. Myslim, že pozitivní informace by jí nakopla a motivovala. Jestli to ale bude špatný, tak končí s léčbou :frowning2:
Snad to bude lepší!!!!! Hrozně si to přeju!!!! I když vím, že ten konec přijde. Se podívej na toho herce Vladimíra Dlouhého, co včera umřel. Taky měl rakovinu slinivky. Myslím, že on si mohl dovolit tu nejlepší léčbu a nepomohla mu :confounded: rakovina je ku.va :frowning2:
21. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak já se zatím loučim. Jdeme na kontrolu kyčlí. Prej se chodí už ve 3.tejdnech. To už skoro máme....
Tak zatím ahooj
21. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky! Jdu na chvilku nakouknout, už jsem nevydržela. Tak máme jen jedno :pensive: snad bude bojovat, paní embryoložka říkala, že tamty zbylé už byli dva dni pozadu a tohle, že by brzdili ve vývoji, prý už je to krásná blastocysta. Tak uvidíme . . .
21. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jaru30 hold některý dětičky jsou větší nespavci :grinning: Kuba moc nespal ze začátku přes den-a teď jooooo :dizzy_face: :dizzy_face:

@monika71 mooooooooc na tebe budu myslet!!! Všechno bude v pořádku!!! Vše si doma připrav,protože nejbližší dny to chce jen ležet a ležet :wink: :dizzy_face:
Myslím,že tak dva dny určitě...pak se ještě šetřit :wink:
21. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jaru30 mooooc přeju ať teď z CT je pozitivní zprávička,aby to mamču nakoplo :wink: :dizzy_face:
Ať pořídíte na kyčličkách :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@vveru ahoooooooj tak máš v bříšku budoucí miminko,to je krásný :dizzy_face: Podívej na mě,taky jsem běla jednu bublinku a je z ní Kubíček!!! Tak držím pěstičky,nech se rozmazlovat a na miminko hodně mluv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Marhu, Já si tak nějak hladím bříško, ale po pravdě, moc nevěřím, že se povede na poprvé, necejtím se zatím moc těhotně a mám zase strach. Už mě třeba i napadlo, jestli ten bobísek nezůstal v té pidi trubičce . . . asi mi drobet hrabe.
21. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
@vveru nezůstal nikde je u tebe!! Oni to kontrolují,jestli tam nezůstal,neboj!!! Vím,taky jsem měla černé myšlenky,že to prostě nevyjde,necítila jsem se nijak...no a podívej!!!
21. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Děkuju Marhu, no tak uvidíme. Všichni říkali jaký to bylo krásný embryjko tak uvidíme. :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face:

@monika71 držím palečky at je vše OK :wink:
@vveru tobě přeju at se mimískovi u tebe líbí a brzičko objevíš // :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky, moni, držím palce moc a moc, neboj se ničeho!
21. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
veru supeer, tak jeden statečný bojovník, drž se!
21. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
ahoooj, jsem zpět :slight_smile:
kyčličky máme v naprostém pořádku :slight_smile:

VVeru, tak to je super!!! jedno miminko stačí :wink:
Hele, já měla taky jenom jednu bublinku (na dvě jsem se necejtila)...no a povedlo se to, a na poprvé. Takže budeš další, který to povede. To je hotová věc! :grinning:
21. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
@jaru30 to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
@jaru30 tak to je dobře a ještě na kontrolu jdete? Nebo chodíte jen jednou?

@dadous Tak co Nikolka?
21. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
tak jsem zpátky z prahy, dnes mi brali jen tu krev kvůli dalšímu nt screeningu...paní se mě ptala - ta váha 56kg je z dneška ??? a já že jo,tak mi brala jen 1 zkumavku, prý kdyby výsledky byly špatné budou mi sami volat tak za týden, pokud ne, jedu tam až 19.7. na nt ve 21tt
ale zabila jsem tím skoro celý den..
taky se už těším až zase uvidím mimi... už tento pátek, snad..
jaru tak to je fajn, že u doktorky ok a jste v pořádku a mamka snad bude mít taky jen pozitivní zprávy...
vveru i jedno stačí k tomu,aby z toho bylo mimi, koukni kolika holkám tady to vyšlo hned napoprvé,tak věř, opatruj se a hýčkej mimi a na konci příštího týdne nahlas krásné //.
moni, tobě taky přeji na zítra,ať je vše ok a nic nenajdou a potom se opravdu pár dní šetři,ať se nic nestane...
ohledně miminek a spaní v noci zatím neporadím,nemám zkušenost, spíš vás za chvíli budu taky otravovat až nebudu něco vědět.
mě skoro od začátku těhu vždy navečer jako tak pobolívá pod prsama, tam jak se mi zvětšuje břicho, ale to k tomu asi patří, jinak vše ok...
pěkný večer.
d.
21. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
tak já bych teoreticky poradit mohla, ohledně spaní mimča, ale prakticky bych asi sama potřebovala radu :grinning: :grinning: jelikož Martinka pořád víc spí přes den než v noci :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@marhulinka marhu uplne sem ti zapomela podekovat,kloboucky prisli ale zatim nic moc on to nejak nechce :frowning2: :frowning2:
21. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.