• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
myslim jako receptík :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
nebo jsme ted začali dělat s hovězím které se orestuje na rozmarýnu, přihodí se cherry rajčátka, trochu koření...cibule, česnek, a je to vyyyybornýýýý...jaru taky ted nemůžeš ani tři dny starý chleba? co jíš?
21. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
já pečivo jim. Den starý a v pohodě. Ale hodně jsem spíš na bebe-sušenkách a gravimilku :slight_smile: Ale už toho mám dost.
Na netu se názory na stravu během kojení různí. Někde píšou, že nesmíš nic, kromě starýho pečiva. Nesmíš ani ovoce a zeleninu :frowning2: A jinde zase píšou, že by naopak strava měla bejt co nejpestřejší, kromě teda klasických nadýmavých jídel, jako čočka, hrách, brokolice. Ale jinak že by se mělo jíst všechno.
Takže to přestávám řešit. Nemůžu bejt celou dobu jen na sušenkách. Jako ono je fajn, že mám dole 8 kilo, ale jaksi mi chybí energie :sweat_smile:
Užívej si neomezené dlabání, dokud to ještě jde :grinning:
21. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
a během těhu jsi nabrala kolik, to už máš dole víc,ne? no to je jasný, mělo by to být pro mimčo i pestřejší...
21. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
jestli teda neprďákuje :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
no, v těhu jsem nabrala 4 kilča a shodila 8. Moje řeč Sophie, začnu si dopřávat!!!! :grinning: abych za chvilku nebyla chodící ramínko na šaty :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A teď mažu do pelechu, ať se trochu vyspim na noční tóčo.
Dobrou noc paní učitelko :wink: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
Hezké ránko :dizzy_face:

22. čer 2010 v 06:39  • Odpověz
@sophiejane ty se máááááš!!! Já miluju těstovinky :dizzy_face:
Tak to u nás nehrozí...u nás je manža spešlmen na masínko...ale mě to v kuchyni baví,ikdyž teď možná trochu méně :grinning: :sweat_smile: Taky mám ráda s lososem,na ně jsem byla v těhu v naší rastauračce a jak jsem si čvachtala :grinning:

@jaru30 tak to mě noční hrátky nevadí :grinning: :grinning: Ale dneska nebyly,Kubíček spinkal :dizzy_face:

Nevím,jak vy,ale já v minulém životě byla jeptiška :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 06:43  • Odpověz
@jaru30 kašli na to,kde se co píše!! Musíš to vyzkoušet,taky jsem to tak dělala,ale našemu Kubovi to hold vadí....měla jsem v omajde trochu sušeného česneku a on dva dny poletoval,chudáček malinkatý...pečivo mu prostě vadí,tak to neriskuju. Myslím,že něco vydržím,už mi to hlavně ani nepřijde... Jo a ovoce se nemá jíst čerstvé,ale kompotované-to pak můžeš cokoli :dizzy_face: Já se s nima cpu :slight_smile:
22. čer 2010 v 06:45  • Odpověz
Tak hezký sluníčkový den :dizzy_face:
22. čer 2010 v 06:46  • Odpověz
Ahoj holky, přeju hezký den, dneska jdu na ultrazvuk, tak se těším, že mimísky uvidím, že si na ně zase posvítím :grinning:
22. čer 2010 v 07:25  • Odpověz
dobre rano ,dad kloubocky na to ze mam totalne popraskany bradavky a boli to jak pes ale on za boha nechce ty kloboucky takze musim vydrzet.
22. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
dnes docela Tomik spal,jedl o pul noci a pak az v 5hod.a ted jeste spi.
22. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
holky nevim co koupit kamilovi k narozkam ma je v patek :unamused: a ja hned po nem dalsi nedeli.ale ja si uz vcera darek vybrala :grinning: :grinning: :grinning: zaplati me zitra nehtiky a v patek sem objednana ke kadernici,vic zatim nechci ale ja jeste urco na neco prijdu :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky tak jsem vstala a neteče v celém baráku voda :angry: naštěstí tu mám takový ten 5l barel pitné tak jsem se umyla jak na táboře, ale nevím co dělají, doufám, že to brzy pustí, nebo nebudu moct ani na záchod :angry: :angry: :angry:
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
bara kup mu strojek na těstoviny:slight_smile:
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
@sophiejane ahoj sophi na testoviny!!!!myslim ze je nebude mit rad,ja je totiz taky nemusim :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdu nakouknout...dneska mi dorazily balíčky:slight_smile: Jupíííííííí já vždycky z těch schodů letím,jednou se přerazím :grinning:
22. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak teď se mi tu Kuba krásně zavztekal /teda to bude mít asi po tatínkovi :sweat_smile: :grinning: / má na hrazdičce přidělanou hračku-světlušku a vyloženě ho štve,že ji nemůže dostat dolů...tahá jí za křídla a chce si je nacpat do pusy :grinning: :grinning: :grinning: Škoda,že sem nejde dát video
22. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
@sarik1 jé těším se na zprávičky,jak sis na prcíčky posvítila :dizzy_face:

@baradisk ty jo já bych to teda nevydržela,to tě obdivuju,já myslela,že u toho umřu!!! Naštěstí Kuba se na ty kloboučky pak chytil,tak to šlo...
No to mi povídej něco vymýšlet k narozkám,svátkům a tak...

@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: to znám,to je tady u nás dost často...teď kolem staví nové baráky,tak nám vodu vypínají každou chvíli!! Já jsem vždycky úplně nepříčetná,naposledy to bylo v tom strašným pařáku a já se nemohla ani opláchnout!!! Vrrrrrrrrr
22. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Byli jsme se s manžou podívat na autíko a ještě pojedeme do dvou autobazarů...musíme koupit větší :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
@marhulinka no jo marhu ale ono me nic jinyho nezbejva :frowning2: to vis ze to boli jak cert a hlavne nez se prisaje to bych nejradsi umrela ale pak uz to neni tak desny kdyz uz pije ale zacatek je krusnej :frowning2: no snad to brzo prestane.
22. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
@marhulinka marhu prosimte jak dlouho po porodu si se cistila??me uz ty bozky mezi nohama stvou :angry: a kdy se dostane prvni ms??? a jeste jedna otazecka kdy si dala kubikovi ten kolotoc nad postylku????diky jsem totalne nepripravena :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@baradisk já vím,taky jak jsem v porodce neměla kloboučky a pak když jsem to zkoušela doma,tak jsem vždycky ze začátku byla v křeči...se mi kroutily i prsty u nohou,je pravda,že pak jak už pije,tak už to tak nebolí...ale ta moje malá piraňka mi teda stejně dával :grinning:
22. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
@baradisk ahoj,já taky na začátku trpěla, po tom císaři než se objevilo mlíčko, tak chudinka pořád tahala a nic a tak mi je taky rozhryzala, že mi i tekla krev, sem myslela, že snad radši přestanu kojit, zkoušela sem taky klouboučky, ale to vůbec nepomáhalo, tak sem to vydržela, doma chodila s kůzlatama venku, namazanýma bepanthenem a už je to v pohodě, chce to hodně větrat a mazat a taky sem občas jen odstříkala a dala z lahvičky, to taky pomohlo
22. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
@baradisk no ms můžeš vlastně dostat klidně už po šestinedělí,nebo taky až zkončíš kojení...prostě je to individuální.
K tomu čištění,to zas tak dlouho u mě netrvalo...vlastně už z porodky jsem jen tak špinila...myslím,že ty vložky poporodní jsem nosila tak max.dva týdny,pak už jen slipovku-to už jsem zašpinila jen tak občas a trošinku...
22. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
@marhulinka Kolotoč jsme mu dávali,když už začal vnímat a pozorovat...takže tak na dvou měsících.
22. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
@marhulinka jéé, my jí dali kolotoč hned, sice ze začátku ji vůbec nezajímal, ale teď když nechce spát, tak ji ho pustíme a čučí na něj a pozoruje ho
22. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
holky dik,no ja zatim porad tecu a tecu o slipovkach nemuze byt ani rec.jo a dobra zprava je!!!!jak sem byla v tehot.totalne bez sexu a pricil se tak holky ted bych sukala az bych brecela,sory ale musela sem to takhle napsat. :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Takhle chrněli ráno naši dva miláčci :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.