• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@yes79 Kuba má právě od narození v postýlce zajíčka,který hraje melodii-u té usíná...pak skřítka na měsíčku,tam jsou dvě melodie a noční světýlko,tak to měl jako malý no a pak jsme dali ten kolotoč,u toho vydrží dvě hodiny ležet,povídat si a nožkama ťapat po knoflíkách :grinning:
22. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
@marhulinka tak ona to sleduje, což je super, že ji to vždycky na chvíli zabaví, dáváme ji i hrazdičku a do toho začíná mydlit ručičkama,ale spíš omylem, jak je vždycky rozhodí, ale to pak sleduje, co se to děje, když to začne chrastit a houpat
22. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
@yes79 jo hrazdička je nejlepší hračka pro tyhle prťata :wink: :slight_smile: Počkej až si hračky začne sama ošmatávat,natahovat se po nich a prát se s nima... :dizzy_face:
22. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
@marhulinka na to se těšíme, ono už takhle je prča ji sledovat, jak na to čučí, jak máchá rukama, tak do toho praští, teď to zarachotí, tak vykulí oči, to je fakt psina, nejlepší je, když pustíme ten kolotoč, tak jak otáčí hlavičkou dokola, jak se to točí, to je taky sranda
22. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@yes79 je to s nimi den ode dne lepší a lepší...sice přibudou starosti,víc hlídání,ale je to krásné :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak něco z dnešních balíčků,které dorazily: Nevím jestli teda unosíme ty kraťásky,kdyžtak to jistí ta šála :grinning:
22. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
Všem hezký den razíme zase pryč,tak juknu večer :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
marhu pěkný, a co ta šála prosímtě:slight_smile:) to se chystáš na severní pol na dovču? :grinning:
22. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak ahoj holky, jsem doma, ale byl to den "blbec" :angry:
šla sem na tu naši sokromou kliniku kde mi mneli delat odber (mám ji 200 metru od bytu), tak mne vzali, vyplnila jsem všechny formuláre a že prý jestli mám genetické papíry, a já že všechny papíry mam u sve dr. ktera tam taky delá, a že ok, a prevlíkli mne do munduru(nemocniční košile), dali čepku, pridelili postel. najednou tam prišla má dr. a že prý: Monika, vy ste nebola na genetickom vyšetrení? a já že: nie, nikto ma tam neposlal, ja som si myslela, že všetko je ok, kedže ste ma z poradne hned nahlasili na odber. a ona: jeeeeeeej tak to došlo k nedorozumeniu, ja som si to poznačila, ale asi sme na to zabudli.
takže se mi omlouvala, a hned s druhou dr. mi narychlo vytelefonovali tu genetiku v Bratislave a že prý ve štvrtek tam máme jet i s mužem a pak v uterí opet sem na kliniku a udelají mi to. supr, že? ale výsledky krve mi vyšli supr, prý jako 35,5 lete žene t.j. 1.:365. tak nervy napjaté opet :angry:
a to nemluvím o tom, že jsme se včera tak chytili s mužem, že jsem vyhlásila rozvod. holky teda ty všechny vyšetrení dají zabrat na psychiku vám reknu :confounded:
22. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky..... tak hlásím, A - 200 g a jsme 17+3 a mimčo B - 150 g 16+0 a je to kluk!!!! budeme mít pindíka :grinning:
22. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
@monika71 To sou teda... takhle tě honit a stresovat :(
22. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás na chvilku pozdravit!

Moni, drž se, určitě to dobře dopadne :wink:

Sari, tak to je super, to druhé uřčitě bude holčička :slight_smile:

Já už začínám být doma docela nešťastná a ač jsem si říkala, že to nebudu řešit, dneska to na mě nějak dolehlo . . . Holky, kdy má tak cenu zkoušet dělat nějaký testík, myslíte, že po týdnu by byl vidět alespoň duch. Písnětě mi jak jste to měli Vy. Děkuju.
22. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
@vveru holka ted nepoznáš nic ani náhodou, já měla při druhém těhu čárku až 10. den, ted při dvojčatech 7.den slabý duch, ale netestuj, jinak holkám se ukázala čárka třeba až 12 den atd.. je to individuální, doktoři vědí, proč dávají těch 14 dní :slight_smile:
22. čer 2010 v 16:33  • Odpověz
Sari, já vím děkuju, ale přemýšlela jsem, že bych to přeci jen v sobotu zkusila . . . ach jo, do včera to byla pohoda, dneska už mi moc nebaví ležet a čučet na telku, tak vymýšlím kraviny :pensive:
22. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdu nakouknout,kluci kočárkujou,já si nabarvila vlásky a tak než to půjdu smýt :confused:
22. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
@sophiejane No šálka je přeci na zimu :grinning: :grinning: :grinning: Bůhví jaké bude léto,že :sweat_smile: :grinning: Nééé přeci jsem ji tam nemohla nechat za 43Kč!!! Kubíčkovi bude slušet :wink:

@monika71 no to je teda binec,no ale mě to teda vůbec nepřekvapuje :angry: :frowning2: No a když ti to vyjde dobře,půjdeš přesto na plodovku? Já osobně,když bych měla všechno /NT screening+tripple testy/ v pořádku,asi bych nešla...Nebo chceš mít prostě 100% jistotu?

@sarik1 jůůů gratuluji k pindíkovi!!!!!!!!!! No a tak to bude páreček,holky se víc schovávaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsem ráda,že jste v pořádku,tak sis na ně pěkně posvítila :wink:

@vveru ze své vlastní zkušenosti,bych netestila dřív jak 12tý den!! Já osmý den totální sněhobílo...a // na mě jukly až 12tý den-a to byl duch!!!
22. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
tak takhle se nám kočanda kření když ji přebaluju
22. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
@marhulinka díky moc.... no je zajímavé že pindík je B, takže to menší.... :slight_smile: jen mě děsí že je rozdíl mezi něma víc jak týden, ale dr. nic neříkala, tak snad OK, další UZ za tři týdny.
22. čer 2010 v 16:55  • Odpověz
@sarik1 myslím, že to vůbec nevadí, on to třeba ke konci dožene nebo pak až se narodí :slight_smile:
22. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
@yes79 nojo to je děsná prča :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@yes79 díky, asi jo.....je to kluk, tak je to silák... Martínka je kouzelná, japak spinká v noci?
@sarik1 to dožene...limit je 14dní :dizzy_face:
@sarik1 no v noci, nic moc, chvíli ji trvá než usne, to třeba je vzhůru do půlnoci, a pak se budí tak po dvou po třech hodinách
to víš, že kluci jsou siláci, jak říkám, pak to dožene :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
@marhulinka jj, takhle se hihňá pořád :grinning:
22. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
No jak tak koukám, tak Martínka a Leontýnka a Nikča si budou moci vybírat, to bude ženichů...Tomášek, Matýsek, Kubík.....já budu mít pinídka, Monča taky... no to je prča..
22. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
no to je dobře, těch chlapů je málo, tak aby se pak nepoprali, aspoň bude mít každá jednoho :grinning: :wink:
22. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
@yes79 Tak to je záhul..... jak to snáží manža :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
@yes79 to je dobře,je to spokojená veselá holčička :dizzy_face: Tak to má být :slight_smile: :wink:

@sarik1 se kluci asi poperou :grinning:
22. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
Ježiši jdu smýt ty vlasy nebo mi vypadaj :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.