• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
marhu schovej si ty věcičky, není to tvé poslední mimino, néé?? :wink:
21. dub 2010 v 16:52  • Odpověz
tak a já vstala, odpoledne jsme si dali siestu :pensive:
marhu klidne prijed, a vem i dadus , ja budu tak ráda, i tak se tady celé dny nudím :wink: ja se vám o mimča postarám a vy si dáte veget, mame tady super welness, a thai masage :sweat_smile: ja vás teda nakecávam, že? no a pak sve zážitky hodíte sem a každý týden se tady muže nekdo zastavit :grinning: :grinning: :grinning:
čeká mne žehlení ale se mi nechce a moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
koukám dnes je spací den :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
moni co ty vlastně děláš jinak za práci, jestli se můžu zeptat?
21. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
ted už nic, mame taxislužbu. ale mm ešte hlavní práci popri tom. delali sme oba ale pak sme postupne odpadli, napred já a pak on, ted máme 2 kluky co nám delají ale starosti jsou porád. ja už nechtela riskovat, tak hned po IVF jsem skončila. :slight_smile:
ale sophie reknu ti, že se doma moc nudím, vždycky jsem byla zvykla na frmol v živote a ted když sem doma tak jen težce obsedím. :confounded:
21. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
proto vás porád volám, abych se nenudila a mohla aspon obskakovat nekoho :grinning:
21. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
já se taky docela dost nudím :angry:
21. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
moničko jaká plánuješ jména? my máme jasno u sophinky :grinning: možná ještě i s nějakým druhým jménem...pak se mi líbí Nela, Emma, Julie, ale u kluka...já chtěla Toníčka po dědovi ale máma moje mi to zakazuje že prý Tondu ani omylem :grinning: :grinning: :grinning: ...a mě se ti moderní Matějové Tadeášové atp. nelíbí a nějak klučičí tedy nedokážu vybrat...bud jich je děsně moc a nebo se mi to moc nelíbí :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
a přítel má příjmení jen 3 písmena tak to chce něco delšího :frowning2:
21. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
no sophie budeš prekvapená ale jmeno na holčičku máme vybrané už od prvního tehu Sophie :wink:
a kluka ešte nevíme, ale ta Sophie ta nám sedla hned.
jaká náhoda? :grinning:
21. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
já chchi sofii už strááášně dávno a ted jich začíná být děěěsně moc :angry: já ráda francii a to je takové roztomile francouzské :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
a kluk je těžší, vid?
ty už jsi byla monicko těhotná?
ja ani nevím jak nás to napadlo, prišlo to tak spontánne a od te doby je to u nás jisté a ani nerozmýšlíme nad jiným :grinning:
mne se moc líbí i pro to, že na to jmeno nedokážu vytvorit nejakou hnusnou prezdívku co by deti mohli vykrikovat(oni si rádi vymýšlí prezdívky) :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
byla, psala jsem že proto se bojím zamlklého potratu, v loni v unoru jsem potratila :frowning2:
21. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
jméno pro kluka vymyslet no to je, to ti reknu, skoro na každe jméno mám neco proč ne :wink:
21. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
zamlklého se taky bojím...to je věcí, co se může podělat...
21. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
tak a já jdu zas dožehlovat, delám to na etapy :grinning: :grinning: :grinning:
a co po tatínkovi? :wink:
to jo, ale musíme myslet optimisticky, a nemyslet na gto, i když je to težké, ale skusme to sophie, neboj, budeme maminy :sweat_smile:
tak zatím pa, zachvíli jsem tu zas :grinning:
21. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
František? ee! to ja ta písnička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a víš že se nemá moc žehlit...mě ted žehlí drahouš:slight_smile: aspon svoje košile :slight_smile:
moje kámoška má Jendu a Vendu :grinning:
21. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
vím, proto na etapy :grinning:
tak opravdu jdu nebo to nebude vyžehleno ani príští týden, a košil mám teda dost na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
košile jsou vopruzzzz :grinning: a to kupujeme nobl nežehlivé
21. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem se dnes taky prochrupala a asi trhla svůj osobní rekord, spala jsem 2,5hodiny !!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no jo jenže teď už mi toho času moc nezbývá, za chvíli jdu do práce a doma jsem skoro nic neudělala, no co práce neuteče, hlavně ta domácí že??
alespoň u nás teda určitě ne, zatím to je tak nějak všechno na mně...
akorát tchyňka mi začala žehlit, to je jediné,co te´d nemusím dělat..
tak peru jak o závod, ne tak normálka :wink: :wink: :wink:
sophie a mončo, vy už vybíráte jména jo?? to jste šikulky...
s tou sophií máte právdu, náš pes se tak jmenuje, sofinka, sofí, sofie když zlobí a do té doby jsem to jméno skoro nikde neslyšela,teď jich je po městě hodně,ale teda většinou dětí..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
přeji pěkný večer a zítra ahoj.
d.
21. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
dandi ty sem vždy vlítneš a hned azse běžíš :grinning:
21. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
no jo nestíhám,ale zatím jsem ráda,dokud to jde takto,doma bych se unudila k smrti a myslela na blbosti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
tak, dožehleno, navečereli jsme se, ted jen čeká tv a leháro, takže já se pro dnešek loučím a preji krásný večer :sweat_smile:
21. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdu nakouknout :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.