• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Nakouknu večer až Kuba usne zatím pa
22. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
@marhulinka to abych už začala šetřit na věno.... aby ten náš nezůstal na ocet.... ha ha
@sarik1 tak manža to má na háku, ono ho to ani nebudí a taky chodí na noční, takže je v pohodě :slight_smile:
@marhulinka taky bych si měla obarvit vlasy, ale počkám až bude manža doma, aby si hrál s Martinkou :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
@sarik1 toho bych se vůbec nebála, aby spíš nebyla rvačka :grinning:
22. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
tak Martinka se hlásí o jídlo, tak letím, tak zatim :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
@sarik1 ahoj sarik,no vyborne kluk jo!!!!!a to druhy je jasna holka to jasne vidim,ma ji tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele ja te neskutecne obdivuju dvojcatka,ja bych si cvrkla opravdu jo ted kdyz to vidim jak sem nekdy vyflusana tak obdivuju vsechny mami co maj dvojcatka.je ted tady Tomik serinkuje,boze to jsou ksichtiky u toho tlaceni skoda ze sem nejde dat video :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@baradisk ahoj,jo to je škoda, Marťa taky vždycky tlačí jak blázen, to je psina a s těma dvojčátkama máš pravdu, dneska sem se ve městě potkala s kámoškou, má dvojčata a sama říkala, že si to na začátku chtěla hodit, teď s ní je pokaždý někdo doma, když je manža v práci, jinak by se prý z toho pos....la, jedno dítko je oproti tomu pohodička :slight_smile:
22. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
@yes79 ahojda,no musi to bejt neskutecnej zahul,ja mam taky kamosku ma 3 mesicni dvojcata a rikala ze zkraje se v noci kazdou hodku budili postupne takze spala treba 2hod za celou noc :unamused: ale ted po sestinedeli prej bomba spinkaj celou noc.ale jak rikam ja na to nemam a smekam pred kazdou mamou dvojcatek.
22. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
@baradisk tak dvojčátka kámošky ji taky dávají zabrat, jsou starší než Martinka, už má po 6nedělí, ale nic se nezměnilo, sem ji říkala, že by mě z toho kleplo
22. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@yes79 no ale co bys mohla delat nic!!!proste bys to musela vydrzet ale kamil by asi nechodil ani do prace :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
@baradisk no tý jo, ale fakt si to momentálně nedovedu představit, no to můj manža by chudák musel chodit do práce dvakrát tolik, aby jsme se všichni uživili :grinning: :grinning: , ale museli by se zapojit babička s dědou
22. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
@baradisk a jak válčíš ty?
22. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky, moc Vás zdravím. Musím napsat dnešní zážitek - kamarádka dneska porodila nádhernou holčičku. Ale pozor, porod - 12:20 dorazili do porodnice a 12:51 byla malá na světě...Baru, vzpomněla jsem si na tvé utrpení...Teď jsem přišla z porodky a maminka vypadá naprosto skvěle, svěže, jako by ani nerodila :slight_smile:))
22. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
@norisek tak to je něco, to se nedivím, že vypadá odpočatě, to závidim a moc gratuluju :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
hele docela dobry,akurat bych se potrebovala strasne moc vyspat,co ja bych dala za to zalehnout v 10hod vecer a vylizt v poledne :grinning: :grinning: :grinning: ale to asi jeste dlouho nebude,jinak je docela v klidu.zatim nemam problem ani s jidlem,predstav si ze sem mela kvetak ,jahody i meloun a taky sem skusila tresne a zatim fakt pohoda,samozrejme ze sem nemela kila to ne ale tak normalne a nic se nedelo.
22. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak uz ma hlad a rve tu jak tur musim mazat :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
@baradisk tak květák sem ještě nezkoušela a to ho měl teď manža k obědu, jahody sice čerstvý sem měla, ale byli zapečený v koláči a melouna jím normálně, to je Tomík odolnej, to je dobrý, ale já taky zkouším všechno možný a je to dobře, jen ať si pomalu zvykaj :slight_smile:
@baradisk já čekám taky, kdy se zase ozve, že chce jíst, tak se měj a zatim pa
@norisek ahoj,tak to zavidim kamosce ja kdyz si na to vzpomenu tak me je zle :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
@baradisk a když Tomášek spinká,nejdeš si taky lehnout? Hodně to takhle mamči dělaj... :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@marhulinka marhu kdyz me to nejde takhle na povel.ja zas budu chtit spat a z on nebude spat :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
@baradisk :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš smolíka a nevyspíš se :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Teď jsem si říkala,že je tu podezřelé ticho....no a všichni mí chlapáci chrní :grinning:
Tak asi taky půjdu,zítra budu mít rozlítaný den :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
@marhulinka on zas dnes spal docela dobre,no uvidime co bude dnes v noci a to mam bejt zitra v 9hod na nehtech
22. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
@marhulinka marhu jen v rychlosti co trojcatka???
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@baradisk oni jsou s tím spaním jako počasí :grinning:
22. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@baradisk zítra za nimi jedeme....je to takový zvláštní,prostě to ještě moc nechápou,že mamča se nevrátí,takže jí kreslí obrázky a dávají je babičce,aby je poslala mamince do nebíčka....no a za chvilku se ptají,kdy přijde maminka domů :frowning2: Je to prostě složitý...ale babička s dědou i zbytek rodiny,přátelé pomáhají co se dá,snad jim to trochu zpříjemní.
22. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@marhulinka ach boze to je hrozny hrozny ,ja jim preju do zivota uz jen to nejlepsi i kdyz to nejdulezitejsi na svete jim odeslo,kdyby jim to ten hajzl nahore aspon nejakym zpusobem vratil.a co ten jejich parchant nema se knim aspon on???neva ze se ptam???
22. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
@baradisk biologický otec bohužel zkončil jen v tom biologickém :frowning2: O všem ví a stejně nezájem!! Kdyby těm dětem alespoň něco přivezl,poslal...je to hyena a jak já říkám:na každého jednou dojde a doufám,že i na něho :angry:
22. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.